Po porodu se mi změnila povaha, jsem na manžela hnusná

katkafaj
23. bře 2016

Holky,po porodu se mi změnila povaha...malé je necelých 7 měsíců a na manžela začínám být fakt hnusná.Dělá pro nás první poslední,stará se,ale mě naštve každá maličkost a už to jede.Ani jednou jsme se nepohádali,radši mi řekne,že jsem jak prskající lama a nasupený ježek😂😂😂a je klid.Moje chování si nezaslouží...změní se to,nebo mám vyhledat psychologa,díkes

desencanto
23. bře 2016

Zjišťuj příčinu tvého chování a mluvte spolu..

guinea
23. bře 2016

@katkafaj Psychologem nicnezkazíš, já bych to zkusila...

mrskato
23. bře 2016

a není to třeba i tím, že jsi doma na mateřský? Myslím, že každej má občas období, kdy je na pěst...

23363
23. bře 2016

Já myslím, že se to zlepší. My s přítelem jsme se před dítětem pohádali asi dvakrát. Pak jsme se hádali téměř denně. Už jsem přemýšlela, že si vezmu kufr a půjdu... i když všechny neshody vycházely ode mne... Zlepšilo se to... Pomalu, ale zlepšilo... Teď jsou malé dva a půl roku a je to jako dřív... Držím pěsti a přeji pevné nervy..

katkafaj
autor
23. bře 2016

@23363 my se naštěstí nehádame,včera to bylo ok,byla jsem jak vyměněná...chci aby to bylo zase jako dŕíve,děkuji za podporu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru