Porod do vody, Liberecký kraj

barunka229
17. dub 2018

Ahoj holky zajíma mě jestli se někde v okolí Liberce dá rodit do vody,protože jsem to nikde na internetu nenašla.Tak kdyby někdo vědel,dejte prosím info. 🙂

leniczka23
17. dub 2018

@barunka229 Jablonec nad Nisou..a je to zrovna i ta nejlepsi porodnice v kraji.

barunka229
autor
17. dub 2018

@leniczka23 Jako vážně? Tak to je super právě o téhle porodnici jsem přemýšlela a když je tam jde ještě porod do vody tak je to bez rozmyslu.Moc děkuji 🙂

leniczka23
17. dub 2018

@barunka229 jo jo, fakt za me naprosta spokojenost. Nikdy jsem neslysela kriveho slova na Jablonec. Nemas vubec zac a preju pohodovy porod..😉

barunka229
autor
17. dub 2018

@leniczka23 Děkuji 🍀

alishka111
17. dub 2018

@barunka229 já měla v Jablonci porod s malou komplikací, takže mě nepustili ani do sprchy, ale přístup naprosto úžasný, všichni vstřícní a přátelští. Já bych stejně do vody nerodila ani za nic, ale myslím, že jestli to někde půjde, tak tam 🙂

martinka_33
18. dub 2018

@leniczka23 V Jablonci už nechají rodit do vody? To je skvělá zpráva, "za mě" v roce 2014 měli vanu, ale nechávali v ní jen na 1. dobu porodní, na druhou hezky šupky na lehátko ☹ Taky jsem se tam na to konkrétně ptala, protože jsem chtěla rodit kdekoliv jen né na porodním křesle na zádech 😀

kafr
18. dub 2018

Byli jsme se kouknout u nás v porodnici (dělají "exkurze") a PA říkala, že musí být vana z bezpečnostních důvodů přístupná že 3 stran, takže u nás to nelze (ale že jí to vůbec nevadí, že porod do vody zažila, těšila se na něj, jak to bude úžasné a nakonec akorát kolem maminky běhala se síťkou a lovila hov..ka ikdyž byla paní po klystýru a pak teda z té vody lovila i miminko, že za ní to zas tak úžasné není.) Do vody rodila i moje obvodní Mudr. a mimi mělo jako dáreček silný zánět spojivek.
Ale na to je jiná diskuze... Prostě vana že 3 stran, kdyby se ti něco stalo, aby se k tobě dostali.

barunka229
autor
12. kvě 2018

Holky dekuji všem za odpovědi 🙂

apollena
12. kvě 2018

@barunka229 Jablonec ma jednu obrovskou nevyhodu, a to, ze tam chybi neonatologicka jipka. Jadne, clovek doufa, ze to nebude potreba, ale zrovna moje kamaradka bohuzel ji pro synka potrebovala. A co myslite, ze bude, kdyz budete v Jbc? Prevezou mimi do Liberce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru