Předčasně narozené miminko ve 30.-31. týdnu

marketa11112
13. pro 2014

ahoj, lezim v porodnici uz skoro tyden, dnes jsem 30+6 , dle lekaru a utz asi o tyden vice-- maly je vetsi, mel by mit asi kolem 1700 g. bohuzel mi dle nejake vyhlasky musi vysadit leky tlumici kontrakce-- uz i ted jedeme dele. takze rod bude zrejme odoledne ci k veceru nastartovan. uz to tady bylo, ale jeste jsme to preckali. samozrejme s e o maleho bojim. prosim o vase zkusenosti s obdone velkyma detickama. vim, ze stat se muze cokoli a problemy byt mohou, ale presto se snazim byt klidna a rikam si ze kdyz zachranuji pul kilova mimca, tak nas maly uz by mel byt ok. moc dekuji.

marketa11112
autor
1. dub 2015

ahoj, tak malému jsou 3 mesice a jeden tyden ( korigovane 5 tydnu). ma 56 cm, 4500 g, kojim, prikrm ma 1-2 x denne , když se uz citim zcela vycucana.... chce jist porad.... je to kontaktni, zavisle miminko, nespavec, zveda hlavicku, pekne se uz mrska, zacina pobreptávat, smeje se..... 🙂) , jsem rada, ze ho mam...

eliska_z
11. dub 2015

@marketa11112 Krásné zprávy, je to šikulka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru