2. trimestr. Jaké je riziko potratu?

30. črc 2020

Ahoj Všem, vím ze je to hloupý dotaz, ale pořad mi to nedá ten strach. Jsem 13+1tt sreening mi vysel ukázkové jak utz tak krev vvv minimální. Ale stále se bojím potratu, chtěla jsem se zeptat jaké je riziko když mi screening vyšel krásné. Miminko má všechny orgány Ok vc.srdicka. Vím ze se kdykoli muže stát cokoli. Děkuji za Vaše názory.

mariegroth
30. črc 2020

Zhruba kolem 3% 🙂 podle statistik

jjasmina
30. črc 2020

Hlavně na to nemyslet 🙂

leniczka23
30. črc 2020

Velmi malé riziko..mysli pozitivně 😊

amazonkajanik
30. črc 2020

Největší riziko je strach samotný. Hoď se do pohody a uzivej těhotenství ♥️

nastys
30. črc 2020

Nestresuj se a užívej si těhotenství 🙂

adela1399
30. črc 2020

Nestresuj se tím a nemysli na to,říkej si,že to maličké je velký bojovníček a že vše bude v pořádku. 🙂

autor
30. črc 2020

Snažím se, ale mám za sebou nějaké nezdary tak se bojím.

jjasmina
30. črc 2020

Já to chápu, těch nezdarů sme si taky užili, ale věř, že lepší nad tím nepřemýšlet co by kdyby..

nazka
30. črc 2020

A došla jsi někdy do druhého trimestru? Taky jsem se bála, ale musíš věřit. Bude to dobrý, raduj se z těhotenství

autor
30. črc 2020

@nazka mám jedno zdravé dítě. Ale pak SP a vždy ukončené do 6tt.
Nyní už začínám 2. trimestr, screening vyšel opravdu dobre DS 1:3500 ten patuv 1:50 000, srdicko vypadá zdravé i vše ostatní. Jen se tak bojím 😔

nazka
30. črc 2020

Tak to bude dobré ☺️ já se teda taky bála, ale asi ne tak potratu jako nějaké vady.. Ale nesmíme se tím nechat ovládnout. Jsi daleko, druhý trimestr je prostě nejbezpečnější

autor
30. črc 2020

Já se bojím úplně vseho. Jsem jak trefená. Snažím se myslet Pozitivne, ale ten strach mě prepada.

mourovatakocka
30. črc 2020

Chápu tě. Každá, co už máme nějaký ten smutek za sebou, už to nebereme samozřejmě. Ale každým dnem je riziko menší a menší. Buď na sebe opatrnější, usmívej se na svět a spřádej plány na malého sourozence se svou dcerou/synem. Užijte si procházky a výlety zatím bez miminka a než se naděješ, budeš počítat do termínu dny a ne týdny ❤️

autor
30. črc 2020

Velmi děkuji za podporu 🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru