Připlácely jste si za přítomnost konkr. lékaře u porodu?

hojda
16. led 2012

Ahoj,

zajímalo zda jste si připlácely za přítomnost vámi vybraného lékaře při porodu, a pokud ano, tak kolik a v jakém městě?

Oficiáně by to mělo být možné po reformě od dubna, teď to zatím ještě oficiálně asi nejde, nebo ano?

Díky

d.

jankadudova
16. led 2012

Oficialne to urcite nebylo, ale v tomto oboru je to celkem caste...je to na kazdem co chce a komu zaplatit. Netvrdim, ze je to spravne, ale...🙂 Ja si porodnika vybrala, ale protoze je to kamarad, penize jsem mu nedavala. Kdyz bych ale chtela nekoho konkretniho, asi bych neco i dala..No jo no 😉

ivarei
17. led 2012

U nás (Roudnice n.L.) vyjde ofiko volba porodníka na 4.500,-, ale třeba můj gynekolog (není zaměstnancem místní nemocnice a vzájemně se neznají) by případně byl ochoten dorazit a dohodli jsme se, že bych ho měla u porodu místo manžela jako doprovod - takže za 500,-. Nakonec to nebylo potřeba, měla jsem tam nejlepší paní doktorku z oddělení a dorazil i primář (maminky kamarád), kterého jsem tam chtěla. Klidně bych ale zaplatila, pokud by bylo třeba.

arianka
17. led 2012

Ano 🙂 V Praze v rámci programu to jde i ofiko a neofiko vím, že kamarádky platili (Praha) cca 10 - 15tis

hasky24
17. led 2012

Ano neoficiálně v Praze 🙂 12.000 ,-

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru