Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Přístroj ELLE TENS na snížení bolestivosti porodu

hojda
1. únor 2011

Ahoj, našla jsem inzerát na přístroj, které má ulevovat při porodu. Hledala jsem na netu a české stránky zatím nefungují, asi se již prodává na Slovensku. Cena v inzerátu byla 2.050,- a půjčení na 37 dní za 900,-. Blokuje signály bolesti, zkracuje fáze porodu, matka ani dítě nejsou vystaveny účinkům anestetik.....Dá se použít i na jiné bolesti (klouby, menstruace atd.). Nemáte s tím někdo zkušenost? Není to zase nějaký malý zázrak ala TV shop 🙂 ? Bude to prý na veletrhu v Brně.

bodyclock
9. únor 2011

Dobrý den,
tento zázrak není fáma ala tv shop. Opravdu tento přístroj funguje a v Evropě se velice často využívá v porodnické praxi.
Všeobecně tens proudy tiší bolest tím, že si tělo produkuje endorfiny k tišení bolesti. Mnoho článku najdete i na internetu
elektroanalgezie.
V případě dotazu mne můžete kontaktovat na tel. 6048 444 004.
S pozdravem Ivo Špuk

lluciferek
3. bře 2011

taky by mně zajímalo , jestli to opravdu funguje. četla jsem pouze jeden názor paní, která rosila dvojčata a říkala že ji to opravdu pomohlo, že porod nebyl bezbolestný,ale bolest byla malá. uvažuji o zapůjčení.

midiana
13. zář 2012

Ahojky holky taky jsem trochu pátrala protože uvažuji také o sehnání si přístroje ELLE TENS k porodu,co jsem zatím vypátrala je že u nás se teprve začíná používat,používá se běžně v anglii,ukrajině,polsku, a co jsem koukala na videa a četla články tak to bolest značně otupí že se dá snést,ale každá jsme jiná takže některé ženě uleví od celého porodu,kdežto jiné jen v první době porodní,každá žena to cítí jinak ale rozhodně ůdajně pomáhá dle reakcí porody zvládat lépe všeobecně a hodně žen ho chválí ,našla jsem na netu diskuzi podobnou jako m.koník,atd.,v polsku od maminek tam co už přístroj použili : http://forum.gazeta.pl/forum/w,548,94373386,943... přístroj se dá zapůjčit už i u nás v některých porodnicích a nemocnicích,či gynekol.ambulancích,dokonce jsem našla i na netu dva prodejce tohoto přístroje kde je cena od 2.250 do 2.690kč...je třeba zapátrat a nebo se poptat ...jdu obvolávat a shánět...konkrétně v Brně jsem našla 3 místa kde by to snad k zapůjčení měli mít....tak doufám že seženu,pokud máte ještě někdo z Vás info o tom kde by se tento přístroj dal přímo v Brně zapůjčit či koupit tak mi prosím písněte,předem děkuji.Zkusím zda jsou netové stránky stále aktuální a pak sem písnu jejich dkazy...

martjjja
25. bře 2016

Děvčata, zkusila jste některá? Jaký výsledek? A nebo nezkusila a co vás od toho odradilo?

Sem začni psát odpověď...

Odešli