Sekce potřetí - jak jste se potom hojily?

denca033
25. zář 2019

Ahojte holky je tu některá z vás co má za sebou tři císaře? Jsem po dvou cs a pravděpodobně mě v listopadu čeká další. Tak se chci jen zeptat jak jste to snášeli a jak se vám honila jizva? Vím že u každé je to jinak, ale abych věděla na co se připravit a nepřipravit. Oba dva cs jsem měla pod celkovou narkozou a třetí chci určitě taky pod celkovou

similenka
25. zář 2019

@denca033 kamarádka má 3 za sebou, ležely jsme spolu v porodnici. A už ten 1.den chtěla chodit! Byla na tom výborně a úplně skvělé se hojila a vše fakt výborně snasela... první první byl nejhorsi

mlynkova85
25. zář 2019

@denca033 já mám za sebou 3 císaře. Všechno v pohodě. Už jsem věděla do čeho jdu. Jizva se hojila trochu hůř ale to jen díky tomu že byli vedra. Sice jsem se snažila větrat ale konce jizvy mi hnisaly.

aronek
25. zář 2019

Ahoj, mám za sebou 4 CS. U posledního mi praskala jizva, jinak pohoda, věděla jsem do čeho jdu.

denca033
autor
25. zář 2019

@aronek ty brdo 4 cs, a to vám doktor dovolil?

nazka
25. zář 2019

@mlynkova85 a po kolika letech to máš?

mlynkova85
26. zář 2019

@nazka v letech 2010,2012 a 2018

aronek
26. zář 2019

@denca033 já se nějak moc neptala 🙂

nazka
26. zář 2019

@aronek a po kolika letech jsi měla?

aronek
26. zář 2019

@nazka 2010, 2012, 2016, 2018

wafina
30. zář 2019

Holky kdyz mate takove zkusenosti, jak je to s hojenim jizvy a sprchou? Me znama (sestricka) rikala ze se jizva nesmi 14 dni namocit. Jak se mam tedy umyvat? Po CS vas prece zenou do sprchy a doporucujou i 5x denne sprchovat. Dekuji

mlynkova85
1. říj 2019

@wafina já měla jizvu prelepenou. Pak lehce osprchovat ale důkladně vysušit. Jinak jsem měla na jizvu speciální ručník. Namočit se může ale ne machat čili koupat se,ale to stejně nejde kvůli 6nedělí.

nazka
1. říj 2019

@wafina já ji prelepenou neměla a naopak jsem měla mýt i mýdlem. A jizvu nemám skoro vidět..

aronek
1. říj 2019

@wafina mně naopak říkali sprchovat, jen pak důkladně osušit. Z porodnice jsem šla s ostříhanými stehy co koukali a doma jsem sprchovala hned jak jsem přišla. V porodnici jsem jen omývala, měla jsem nepříjemný pocit z těch nití 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru