Stehy po císařském řezu

maryli
26. dub 2018

Ahoj, mám teď 10 dní po zákroku a jeden uzlík na straně se mi dostal/vtáhnul pod kůži. Okolo toho je místo zarudlé a pálí to. Stehy jsou vstřebávací,takže nevím,zda počkat a třeba to pak časem půjde vytáhnout nebo se ten uzlík taky vstřebá.Děkuji za jakékoliv zkušenosti.

anetka1701
26. dub 2018

uzliky by meli stříhat u odchodu z porodnice... jestli tam je, tak je to špatně a musí to teda bejt nepříjemný jak prase!! Zašla bych si to nechat ustrihnout...

pavla555
26. dub 2018

Taky mi je strihali pri odchodu z porodnice. Zasla bych k doktorovi..

zmrzlinka
26. dub 2018

Mne je taky nechali a ustrihl mi je doma manžel 😁

rajani
26. dub 2018

Určitě uzlíky ven, takže za Dr a ustrihnou je🙂 (a hned bude líp)

priefi
26. dub 2018

@maryli zavolej dr.a zeptej se. Pokud to pali, zkus si to treba promaznout jemnou vrstvou sudokremu, melo by to pomoci s hojicim procesem

suzik161
26. dub 2018

Také mi je stříhal doma manžel, 2x 🙂

ela90
26. dub 2018

Manzel dostal instrukce kdy mi je ustrihnout doma. Nejostrejsi nuzky do slivovice a hura na to. Strihal to dokonce driv, nebo se mi to na jedne strane taky vtahlo a bolelo to jako cert.. jo to byla pak uleva...

katkatris
27. dub 2018

Určitě bych zavolala doktorovi a nebo za ním rovnou zašla, že tě to pálí, ať se z toho pak nevybarví něco mnohem nepříjemnějšího. Ať se ti brzy uleví 🙂.

absintka19
27. dub 2018

@maryli u nas tedy vstrebatelny nedavaji takze uzliky oba konce a po 2 tydnech tusim vytazeni na gynde nebo v porodnici. Gyndu mam bliz takze me vzali hned a vytazeno.

janyshka
1. kvě 2018

Ostrikejte dezinfekci a uzlik ustrihnete.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru