Těhotenská kojící košile do porodnice, máte zkušenost?

misa845
23. únor 2015

Tak nějak si dávám dohromady seznam do porodnice, přemýšlím nad kojící košilí. Chci nějakou hezkou, ne moc drahou, ale hlavně aby opravdu splňovala svůj účel. Opravdu jsou nutné do porodnice dvě? Nejsem si pak jistá, jestli je doma užiju.. Koukala jsem na net, je plno eshopů, kde si košilku objednat, ale budu ráda, když mi k tomu hodíte nějaké zkušenosti, rady atd.. Díky 😉

magda172015
23. únor 2015

Ja dostala v porodnici jejich 2x a pak sem mela svoje dve od vietnamcu za par love proste jen xl s rozepinanim ..netreba nejakou specialni ver mi ze ti to bude v porodnici jedno v cem tam ses.. vem si aj naky ponozky me tam sem tam chytl naval zimy a horka a ponozky mi bodly 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@myskaol děkuji, jsou moc hezké 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@curdibilka to jsem si taky říkala, přece nebudu kupovat nějakou drahou, když je to jen kus hadru.. ale zase aspon do jedné bych investovala, těch 300 zas není tak šílená pálka.. spíš jen abych ji užila..

curdibilka
23. únor 2015

@misa845 Tak jestli máš košile ráda, tak proč ne, využiješ ji na noční kojení, já je nesnáším, proto jsme šla touhle cestou a budu je mít fakt jen do porodky. 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@curdibilka já je v podstatě doted nenosila, ale nemůžu říct, že je nesnáším.. docela se mi i líbí, když to nejsou nějaké sociální.. tak jednu hezkou si asi pořídím a snad ji budu nosit 🙂

filajka1
23. únor 2015

@misa845 nekupovala jsem si zadnou. nemocnicni byla stokrat lepsi, sprchovala jsem se nekolikrat denne, pokazde cistou kosili, uvidis.

misa845
autor
23. únor 2015

@filajka1 takže na doma jsi taky neměla?

slunicqqo
23. únor 2015

Ja teda mela svoje ty nemocniční jsou hrozny určitě aspoň 2 spis 3.na knoflíky staci

filajka1
24. únor 2015

@misa845 ne, na doma je na prd, nebudes x.mesicu spat v kojici kosili, proste vyhrnes tricko/pyzamo atd. a je. me ty nemocnicni v nemocnici nejvic vyhovovaly, protoze opravdu caste koupani, porad chces byt cista, tak by ti ani 2 nestacily..

lenule01
24. únor 2015

v nemocnici jsem měla svoje oblečení i noční košili, zkoušela jsem kojící, ale nejvíc mi vyhovovalo vyhrnout tričko přesně jak píše @filajka1, naprosto s ní souhlasím. Tak to bylo posléze i doma. Košili jsem tedy vůbec nevyužívala.

mafeska
24. únor 2015

měla jsem dvě, koupila jsem je u vejtnamců za pár korun. klasická košile s krátkým rukávem a knoflíčkama. 1 z nich mám pořád, je strašně pohodlná 🙂.

misa845
autor
24. únor 2015

tak jsem si dnes koupila zatím jednu u vietnamčíků a docela se mi i líbí. Je s obrázkem, na rozepínání a cena 140kč.. což je super....pokud jí tolik neužiju, nebude mě to mrzet 🙂

svetlanap
10. bře 2015

měla jsem svoje, ale nakonec jsem nevyužila, lepší jsou erární, zašpiním, vyhodím nestarám se, chodí v tom tam všichni. Jinak ti stačí obyč na 4 knoflíky v předu, mám i na rozepínání po obou stranách na knoflíky, ale to je dost nepraktické a pak mám překříženou v předu ta je taky super

aftylka
10. bře 2015

Mně kamarádky doporučovala, ať používám jejich a nešpiním si svoje, v porodnici, co jsem vybrala košile normálně dávají erární. Měla jsem už tu čest tam ležet a vyzkoušet si ji a nejsou špatné, takže použiju jejich a svoji si beru jenom jednu. Dlouho jsem nemohla nic sehnat, protože jsem malá a ani nemám moc břicho a všechny košile XL, XXL a větší 😀 Nakonec jsem taky našla u vietnamců za 130, bohatě stačí, víc bych do toho neinvestovala. Pro mě je to pořád pyžamo, tak nač dávat 500 a více za oblečení, které nikdo nevidí 😀

minonnka
10. bře 2015

@misa845 Do porodnice jsem si sve kosile nebrala, mela jsem jejich erarni a v tech se kojit da. Prijde mi skoda si je tam "nicit" pac se lehce stane, ze se uspini, kdyz porodni vlozka protece. Pokud je nepotrebujete na doma, tak zbytecne vyhozene penize 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru