Těhotenská kojící košile do porodnice, máte zkušenost?

misa845
23. únor 2015

Tak nějak si dávám dohromady seznam do porodnice, přemýšlím nad kojící košilí. Chci nějakou hezkou, ne moc drahou, ale hlavně aby opravdu splňovala svůj účel. Opravdu jsou nutné do porodnice dvě? Nejsem si pak jistá, jestli je doma užiju.. Koukala jsem na net, je plno eshopů, kde si košilku objednat, ale budu ráda, když mi k tomu hodíte nějaké zkušenosti, rady atd.. Díky 😉

mandala
23. únor 2015

Nemusíš mít zrovna kojící, stačí, aby byla od krku rozepínací. Dvě košile je minimum, snadno se zašpiní od krve, mě dvě nestačily. 🙂

viridie
23. únor 2015

Já myslím, že mít dvě košile je minimální nutné množství..🙂 Přece jenom může dojít k různým průsakům a to dole,nahoře :D ,čili radši býti připravena..Nehledě na samotnou praktičnost při samotném kojení,že...🙂

misa845
autor
23. únor 2015

Dobrá, takže teda dvě stopro.. vůbec na ně nejsem zvyklá, to bude něco.. 😒

smardik
23. únor 2015

@misa845 2 určitě není hodně, spíš málo ale já neměla přímo kojící-u prvního jsem si ji koupila a stejně mi přišla nepraktická, stačí normální at se dá rozepínat. Jinak já teda měla 3 a využila jsme fakt, čistou jsem si dala a špinavé mi mamka vzala a vyprala

svobodpetika
23. únor 2015

já si koupila 2 tady na bazárku 🙂 nejsou asi úplně kojící ale něco mezi těhotenskou a kojící a zjistila jsem že mám doma asi jednu která má právě knoflíky na rozepnutí tak ji také asi využiji, je pravda že se mi nechtělo dávat 1000 za noční košile tak jsem to řešila tak 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@smardik to je pravda, zase kdyby něco, jistota je jistota.. taky jsem koukala na ty rozepínací, ty jsou podle mě nejlepší...

jancip
23. únor 2015

@misa845 My jsme v porodnici kosile dostaly.

smardik
23. únor 2015

@misa845 jo já měla přímo kojící a to jsem spokojená nebyla, rozepínací na knoflíky byla nej, jsem snad i jednu kupovala i u tamanů, bavlněnou a stála 150 Kč nebo tak nějak

smardik
23. únor 2015

@jancip jo jak jsem rodila taky dávali, ale já nemám ráda takové věci půjčené, chtěla jsem svoje. i děti měli svoje oblečení

viridie
23. únor 2015

@misa845 Já také ne, v noční košili jsem spala naposledy jako malá /a pak krajkové modýlky v dobách rozpuku mládí samozřejmě /.....Pořídila jsem si teď v Tchibo velmi příjemnou tmavě modrou a pak jsem se dívala na celkem pěkné košile v C&A. Jednoduché, jednobarevné, žádná haluz.... A už teď v těhotenství je to příjemné...nikde nic netlačí, vzdušné.....jojo....🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@jancip tak s tím já raději moc počítat nebudu.. ikdyž, bylo by to fajn.. ale kdo ví, jaké bych tam vyfasovala 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@smardik asi navštívím číňany 🙂

lv
23. únor 2015

já měla denně 2-4 noční košile, nemocniční, protože jsem je ušpinila, protekla, propotila..

smardik
23. únor 2015

@misa845 navštiv, mají slušné ceny a i bavlněné, žádné hrůzy a poslouží dobře

smardik
23. únor 2015

@misa845 ale v porodnici by ti určitě měli říct, zda máš mít vlastní košile nebo budou dávat

martinahost
23. únor 2015

Měla jsem v porodnici dvě a bylo to fakt málo, tentokrát si vezmu 3-4..

misa845
autor
23. únor 2015

@smardik zjistim 🙂

smardik
23. únor 2015

@misa845 určitě bud při prohlídce pokud se chystáš nebo na stránkách by to mohlo mít

misa845
autor
23. únor 2015

@smardik koukám na stránky porodnice v Mělníku, mají možnost využít nemocniční košili.. tak uvidíme.. přesto si vezmu i své..

jesie28
23. únor 2015

já měla s sebou dvě košile a nakonec jsem je ani nepoužila. Brala jsem si nemocniční. Mohla jsem si brát kolik jsem potřebovala. 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@jesie28 i to je možná varianta 🙂 ale stejně si raději nějaké pořídím.. aspon ty dvě, to je minimum.. jen za ně nechci dávat moc peněz.. kdo ví, jak dlouho je budu používat..

scruffy
23. únor 2015

Koupila jsem si dvě košile bazarové a vůbec jsem je nevyužila, nosila jsem ty nemocniční, protože jsem je minimálně jednou denně měnila, když zrovna nebyly ušpiněné, tak byly propocené, a když jsem přijela domů, tak jsem je stejně nepoužívala, košile na spaní prostě nenosím.

sedakaterina
23. únor 2015

www.tehotne.cz levnejsi kosilky a docela pekne, mam jeste jednu drazsi, alr to az na doma po sestinedeli 🙂

misa845
autor
23. únor 2015

@sedakaterina tak tyhle stránky zrovna zkoumám, jsou tam za 300kč.. levnější snad ani nejsou...

lucyp13
23. únor 2015

já jsem zašla normálně k vietnamcům a tam mají super bavlněné košilky na roezpíná, cena cca 150, koupila jsme si 3 ks, tak uvidíme, košile nosím normálně jen ty knoflíčky mi trochu vadí ale na tu "chvíli" to přežiju

konidana
23. únor 2015

@misa845 Já měla erární. Naco si ničit a pak prát svoje. Někdy sice např. chyběl knoflíček, ale při porodu jsem to fakt neřešila a pak už byly lepší. Asi ty horší dávaj na porod - to naprosto chápu:D

myskaol
23. únor 2015

U nás v obchodě si ženský nejvíc braly od Vienetta Secret kojící košilku, není nijak drahá kolem 300. Přihodím obrázek, já sama si ji asi koupím 🙂

http://damska-pyzama.123produkty.cz/210809-mate...

jsou různý typy, se podívej 😠

curdibilka
23. únor 2015

Koupila jsem si dvě u Vietnamců, každá za 150Kč. Doma je vůbec nevyužiju, nesnáším noční košile, takže je mám vyloženě jen do porodnice. Myslím, že jsou docela hezké, rozepínací s proužkem, vůbec to neřeším a odmítám dávat za "kus hadru" 300 a víc. :-/

agne
23. únor 2015

Být tebou použiji erární, jsou ověřené, voňavé z čistírny a hlavně nemusíš se starat o to, kde skladovat ty svoje špinavé a pověřovat někoho doma, aby je odmáčel anebo pral... 😅
Na doma je to jiná, košile je rozhodně pohodlnější, páč ti netáhne na záda, když kojíš... 😉

mischel117
23. únor 2015

ja mela košili s knoflíky ale v porodnici jsem ji nevyužila.používala jsem nemocniční.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru