Únik moči ve 21tt. Poznám, až praskne plodová voda?

miri77
26. led 2014

Ahojky mamky,jsem ted ve 21tt a trápí mě občasný únik moči,čekám druhé mimi a ted se bojím abych poznala jestli jde o moč nebo o plodovou vodu 😕

rioko
26. led 2014

@miri77 já to mám taky a bohužel dost šílené, měla jsem to i u prvního a to jsem někdy zmatkovala, jestli to není plodovka, teď už vím že to je něco jiného, mě stačí zakašlat, kýchnout nebo cokoliv, u toho by Ti plodovka neodtíkala

sariss
26. led 2014

@rioko presne tak, pokud jde o u ik moci je to po kychnuti, kaslani... Pokid jde o plodovku odtekala/odkapavala by i pri lezeni a zmene poloh,chuzi. V lekarne si muzes koupit vloaky ktere se pri kontaktu s plodovkou zbarvi, at mas klid...

sedmiteckas
26. led 2014

Já jsem teprve ve 14.tt a občas mi už moč "uteče" taky, při kýchnutí nebo tak..

miri77
autor
27. led 2014

při kýchnutí ani zakašlání sem nezkoušela,ale moc díky,hlavně za ten tip na vložky 😉

anulaaa20
17. pro 2014

Taky mě teď vrtá hlavou jestli rozeznám moč od plodovky protože když si z lehu sednu tak něco unikne, při zakašlání nebo změně polohy, snad to je fakt jen ta moč jsem 25týden.. 😖

svetlanap
30. pro 2014

Taky jsem to měla,cca od 30tt dokonce jsem kvůli tomu jednou jela i k doktorce, měla jsem strach, že nepoznám, že praskla plodovka, nakonec jsem to poznala úplně jasně. V noci ve mě něco luplo, okamžitě jsem věděla, že je to ono, pak proud vody... co se týká toho, že sem tam něco ukápne, tak je to normální i podle dr. říkala, že to může být moč, ale taky silnější vodnatý výtok, prý je to normální, ale taky mi doporučila koupit barvící se vložky, měla jsem aspoň klid.

lidasedlakova
28. únor 2015

holky a jsou ty vložky spolehlivé? já od tohoto týdne začala mít ráno a někdy během dne mokro na kalhotkách..nic extrémního,ale vzbudilo mě to třeba ráno..v uterý jdu do poradny tak jsme zvědavá co mi řekne,ale je to celkem nepříjemné..

iginas
14. říj 2016

Dobrý den, prosím, nemáte někdo odkaz na lékárnu, kde se dají sehnat vložky na zjištění plodovky? Děkuji.

straznovska
29. lis 2016

ahoj taky by mě zajímalo kde ty vložky seženu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru