Vaginální porod po sekci. Musely jste být celý porod vleže?

21. pro 2022

Ahojte, kdyz ste rodili druhe dite vaginalne po prvej sekci, museli ste byt cely porod v leze kuli CTG? Doktor se jen zminil,ze budu pocas porodu celou dobu monitorovana.

arkapo
21. pro 2022

Vaginální porod po sekci jsem měla téměř po pěti letech. Na monitoru jsem byla až ke konci od píchnutí oxytocinu, byl zbytek branky. Takže cca hodinu. Máme tady bezdrátové sondy, takže ležet jsem nemusela, ale i s drátama můžeš stát, jen chodit se moc nedá.

hezz17
21. pro 2022

Ne nemusela

mamikry
21. pro 2022

Já jsem na monitoru byla. Ale přijela jsem do porodnice a než mě přijali, byla jsem otevřená na sedm centimetrů, tak nebyl na pohyb moc čas. 🙂

autor
21. pro 2022

@hezz17
@mamikry
@arkapo Holky a kde ste rodili?

hezz17
21. pro 2022

Jihlava

mamikry
21. pro 2022

Hradec Kralove

vladienka
21. pro 2022

Jasne ze nie, uplne normalne raz za par hodin monitor. Rodila som v Neratovicich

autor
22. pro 2022

@mamikry Ja jdu taky do Hradce a prave mam obavy,ze mne nechaj na monitoru celou dobu.

mamikry
22. pro 2022

Tak to je mozne, ze monitor opravdu bude. V Hradci na to docela dbaji. Prece jen je takovy porod vic rizikovy. Ale ja jsem za kontrolu treba byla rada, protoze jsme o miminko pred timhle prisli, a takhle jsem mela jistotu, ze ho sleduji, kdyby se neco delo. Nastesti jsem teda rodila vcelku kratkou dobu.

zuzaaaaa
22. pro 2022

Jo byla jsem a bylo to teda utrpeni, byl to vyvolavany porod.

vendes
22. pro 2022

Ne, celou dobu ve sprše, je na vás, na co přistoupite. Vyberte si VBAC frendly porodnici.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru