Vyhřezlá ploténka, jaké bylo těhotenství a porod?

markiii83
29. kvě 2014

Ahoj děvčata,je tu někdo kdo je,nebo byl s vyhřezlou ploténkou těhotná? Jak jste to prožívali a jak vypadal porod? Mě v porodnici řekli,že není problém rodit normálně a že i epidural můžu dostat. Mám trochu strach,protože mám týden před termínem a plotýnka se začíná ozývat.A přitom jsem skoro celé těhotenství měla klid :( Před 7 mi lety mi indikovali výhřez L5 - S1 díky skolioze 8mm.Operovat nechtěli...

maja611
1. čer 2014

Ja měla vyhřezlou plotynku taky před 7 lety byla jsem teda na operaci bala jsem se ale nelituju toho moc se mi ulevilo ted mam skoro sedmi měsični mimi těhot.bylo v pohodě mela jsem z toho hodně strach ale zvlada jsem to.Musela jsem ale na cisař nechtěli jsme riskovat ze se mi zada pohnou je tam podle meho nazoru velke riziko .Držim palce at všechno dobře dopadne

kinos
1. čer 2014

Mám taky vyhřezlou, taky 8 mm, rodila jsem přirozeně a myslím, že těhulkování mi naopak ulevilo. Neuroložka mi říkala, že můžu dostat i epidurál... No jen polohu jsem si zvolila jinou, rodila jsem v kleče. Taky držím palušky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru