Apolinář - první návštěva - kam jít?

jitulka87
1. dub 2019

Ahoj, prosím poraďte mi...jsem přes webdiář zaregisteovaná k porodu u Apolináře. Ale jsem mimo z těch prvních administrativních schůzek...kde přesně to je? Adresa klasika Apolinářská 18 a kam pak? Do jakých dveří se vydat? Nejsem z Prahy a budu z toho asi dost nesvá. Mají tam nějakou recepci, kde mě nasměrují?

anetka9
1. dub 2019

Dveře u zastávky autobusu, velký dřevěný a zavřený, ale nebát se a otevřít:D kousíček rovně kam až to jde a pak doprava po schodech do 1. patra a tam jsou všude hned křesílka a židle, tak tam se posadit a počkat až zavolají🙂 Jinak po vlezu dovnitř je taková kukaň, vrátnice, tam někdo bývá, tak případně se zeptat, ale oni řeknou to samý..doprava po schodech a jste tam:D🙂

anetka9
1. dub 2019

Jo ale je potřeba se objednat i na tu první schůzku, nestačí jen registrace🙂

jitulka87
autor
1. dub 2019

@anetka9 super, dekuju!!! Budovu znam jen z jedne navstevy..mam objednanou prvni schuzku na patek a az ted me prekvapilo, ze na webdiari je adresa U Nemocnice 2, Praha 2, 128 00. Ale porodnice je Apolinarska 18, Pr 2, 128 08. Tak snad...ale je to ta budova "ala chram"? Jsem z toho krapet jelen no 😂 moc diky za info

anetka9
1. dub 2019

@jitulka87 Jojo taková ta tmavá cihlová, co vypadá jako hrad:D tam je jedna zastávka autobusu a hned u ní jsou takový dveře veliký..ty jsou asi to nejtežší, jelikož vůbec nevypadají jako vchod, ale nic jinýho okolo není, takže tam stejně musíš vlízt:D🙂

jitulka87
autor
1. dub 2019

@anetka9 😂 diky moc. Byla jsem z toho ted lehce mimo. Jak mam trochu nervy, ze bude v patek na dalnici provoz odpo a prijedu treba na knap, nerada bych jeste bloudila tam. 😉

anetka9
1. dub 2019

@jitulka87 Není zač🙂 je to tam kousek od vchodu..spíš nevím, jak s parkováním..to řeším až pak pojedu k porodu..manžel z toho má stresy..:D

olga_
1. dub 2019

@anetka9 Parkovat se dá přímo v ulici, kde je porodnice (je tam myslím fialová zóna), a stejně tak v ulici pod nemocnicí - je to taková ta kolmá (projíždí tudy ten miniautobus směr Karlák). My tam místo našli vždycky.

anetka9
1. dub 2019

@olga_ my tam teď jeli jen si zkusit cestu a v tý ulici teda místo nebylo:( do tý druhý jsme ale nekoukali..no já mu říkám, že to se prostě musí vyřešit až to přijde, že takhle nemůže nidko vědět, kde místo bude nebo ne

olga_
1. dub 2019

@anetka9 Ta kolmá je skoro na jistotu, bych řekla, přímo v ulici, kde je nemocnice, jsme se vždycky nacpali na poslední místo u křižovatky apod., ale pěkně regulérně. Já bych tam zaparkovat nedokázala, ale manžel je v tomto kouzelník. Nedá se to moc plánovat, prozkoumat jo, ale plánovat moc ne...

anetka9
1. dub 2019

@olga_ Tak na ní mrknem, až si to muž pojede zkusit znovu:D🙂 díky za tip🙂

makronka222
2. dub 2019

Parkovat muzete vsude kolem bud na hodinach nebo pri nejhorsim na modry. Az pojedete k porodu, tak nejaky pokuty resit nebudete. My to pichli na blikacku misto sanitky. Za pul hodky to sel chlap preparkovat, dite uz se mezi tim narodilo:D

anetka9
2. dub 2019

@makronka222 To jsem si říkala taky no, že kdyžtak na sanitky prostor..ale teď jak jsme jeli kolem, tak si nejsem jistá, jeslti by se tam pak vešel i ten autobus, co tam staví:/ a tyjoo to byla rychlost:D

jitulka87
autor
3. dub 2019

Holky, dotaznik s rodinnou anamnezou vypnim az na miste s PA na prvni schuzce?

anetka9
3. dub 2019

@jitulka87 jooo;) ona se pta a zapisuje to do pc

jitulka87
autor
3. dub 2019

@anetka9 diky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru