• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Den otevřených dveří porodnice Vyškov - 12.3.

8. dubna 2013 
Ahoj holky, není tu někdo kdo se chystá navštívit tuto porodnici na den otevřených dveří? Teď nejbližší je v úterý 12.3. Manžel se mnou bohužel nemůže a přece jenom ve dvou se to lépe táhne :slight_smile: Já pojedu z Brna, tak ideálně mít parťačku přímo odsud, ale klidně se můžeme potkat až před porodnicí :wink:
7. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechystám, přijde mi to zbytečné. Taky jsem z BM a rodila jsem ve VY a hodlám znovu. Když tam budeš chodit na monitory, tak si stejně celou porodnici prohlídneš :wink:. Jestli chceš info, jak to bylo před dvěma lety, tak písni :wink:
8. bře 2013 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady ahoj,nevieš kedy najbližšie bude DoD vo vyškove??
8. dub 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1didi na tento rok jsou ještě tyto termíny: 16.4.(út), 14.5.(út), 11.6.(út), 11.7.(čt), 8.8.(čt) , 17.9(út), 15.10.(út), 19.11.(út), 17.12.(út) . Začátek v vždy ve 13:30. Pro mě ta prohlídka byla užitečná, mohla jsem se zeptat na svou A4 plnou dotazů :grinning:
8. dub 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takže to bude vyskov? já tam rodila taky a max spokojenost a jestli se zadaří tak tam pojedu znovu tak přeji jen samé pozitivní zkušenosti :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady supeer :slight_smile: díky moc za info! aspoň sa nebudeme nadarmo trmácať zo Slovenska :sweat_smile: inak snažila som sa nájsť nejaké foto pôrodnice a nikde som nič nenašla ... vypadá to tam schopne???? Ja som včera dostala tip na túto pôrodnicu... vraj je veľmi dobrá a naklonená prirozdenému pôrodu :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1didi mrkni na jejich stránky nemvy.cz, pár fotek tam najdeš, mě teda překvapili relativně hodně malinkaté porodní boxíky, ale zase ten přístup a ochota personálu mě ohromil na první moment a je to pro mě důležitější. Já se tam cítila moc příjemně a máš pravdu, že tam preferují přirozené porody a snaží se plně plnit porodní plány (pokud máš v plánu nějaký mít). :slight_smile: u vás na slovenku tam žádná taková porodka není? jak daleko tak budeš cestovat až to přijde? :grinning:
8. dub 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady pozerala som na ich stránku ale nenašla som :slight_smile: nevadí,uvidím to live :grinning: áno pôrodny plán už mám napísany ale bohužial u nás na SK musíš bojovať zato aby ti splnili aspoň jedno prianie... :frowning2: a ja fakt nemám chuť sa tam hádať a dožadovať svojho práva :frowning2: nie je tajomstvo že slovenky chodia rodiť radšej do rakúska alebo čiech lebo naše zdravotníctvo je na bode mrazu :frowning2: zatial ako najlepšie alternatíva mi príde Vyškovská porodnica :slight_smile: teda až na tú cestu...musím ukecať priatela...no od nás je to 140km ,tak uvidíme možno sa tam stretneme :slight_smile: :grinning:
8. dub 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek