Doporučte dulu v Praze či okolí

caarmen
11. říj 2012

Chystám se rodit v Podolí nebo v Hořovicích. Chtěla bych, aby vše proběhlo přirozeně a bez stresu. Proto bych si přála, aby mě doprovázel, někdo kdo se mi bude plně věnovat a komu můžu důvěřovat. Poradíte mi dulu, případně porodní asistentku, se kterou máte dobrou zkušenost? Jak dlouho před porodem jste dulu kontaktovaly?
Díky

dorinek
29. říj 2012

@caarmen - ahojky, tak já jsem měla na porod domluvenou dulu http://www.dulaolga.cz/ a byla velká spokojenost 😵 Příjemná, sympatická, je z Úval ale dojede kamkoli do 100 km, takže praha není problém... Maminky ji kontaktují hned na začátku těhu, já jí volala asi ve 3 měs. Je dobré se s ní sejít co nejdříve a pak ještě jednou před porodem. Chtěla vidět i manžela a vyslechnout si jeho názor a jeho představy, aby věděla přesně, co si oba představujeme a jak se cítíme. Několikrát jsem jí i volala a meilovala, vždycky po kontrole, aby věděla jak to postupuje, jestli je vše v pořádku, poslední měsíc drží pohotovost.....Dala i hodně užitečných rad a zároveň je to i laktační poradkyně, takže s Tebou zůstane po porodu na pokoji a pomůže s přikládáním mimča... Opravdu jsem z ní byla nadšená. 😵

caarmen
autor
30. říj 2012

Díky moc za tip, takhle nějak bych si to také představovala.

katja77
20. pro 2012

Ahoj děvčata, oživuji tuto diskuzi, pokud máte kromě výše zmíněné Olgy ještě někdo dobré zkušenosti s nějakou dulou či PA, doporučte prosííím..... 😉

alanys
6. srp 2013

Doporučuji Mgr. Lucii Kašovou. Znám jí z porodního sálu, pracuji jako por. as. v Podolí, tč. na MD a s ní jsem se setkala nesčetněkrát. Výborná spolupráce, na maminky je báječná, má to v hlavě srovnané. Nabízí i laktační poradenství. Opravdu úžasná ženská, má 4 děti, takže bohaté zkušenosti.

shyanne
6. srp 2013

ahoj neznám sice já osobně, ale byla mi doporučena. www.dulamonika.cz tak se mrkni sem

speedygon
6. srp 2013

Myslím, že holky již dulu nepotřebují 😉

guinea
8. pro 2014

Ahoj holky, taky hledám dulu v Praze či okolí. Zajímalo by mně, jestli má některá z vás aktuální zkušenosti...

guinea
9. pro 2014

Opravdu nikdo? Nikdo z Prahy neměl v posledních pár letech k porodu dulu? 🙂

marketa233
9. pro 2014

@guinea Manžel? 🙂

guinea
9. pro 2014

@marketa233 Ten bohužel moc v úvahu nepřichází, z různých důvodů 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru