• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Doporučte dulu v Praze či okolí

9. prosince 2014 
Chystám se rodit v Podolí nebo v Hořovicích. Chtěla bych, aby vše proběhlo přirozeně a bez stresu. Proto bych si přála, aby mě doprovázel, někdo kdo se mi bude plně věnovat a komu můžu důvěřovat. Poradíte mi dulu, případně porodní asistentku, se kterou máte dobrou zkušenost? Jak dlouho před porodem jste dulu kontaktovaly?
Díky
11. říj 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caarmen - ahojky, tak já jsem měla na porod domluvenou dulu http://www.dulaolga.cz/ a byla velká spokojenost :dizzy_face: Příjemná, sympatická, je z Úval ale dojede kamkoli do 100 km, takže praha není problém... Maminky ji kontaktují hned na začátku těhu, já jí volala asi ve 3 měs. Je dobré se s ní sejít co nejdříve a pak ještě jednou před porodem. Chtěla vidět i manžela a vyslechnout si jeho názor a jeho představy, aby věděla přesně, co si oba představujeme a jak se cítíme. Několikrát jsem jí i volala a meilovala, vždycky po kontrole, aby věděla jak to postupuje, jestli je vše v pořádku, poslední měsíc drží pohotovost.....Dala i hodně užitečných rad a zároveň je to i laktační poradkyně, takže s Tebou zůstane po porodu na pokoji a pomůže s přikládáním mimča... Opravdu jsem z ní byla nadšená. :dizzy_face:
29. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Díky moc za tip, takhle nějak bych si to také představovala.
30. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, oživuji tuto diskuzi, pokud máte kromě výše zmíněné Olgy ještě někdo dobré zkušenosti s nějakou dulou či PA, doporučte prosííím..... :wink:
20. pro 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji Mgr. Lucii Kašovou. Znám jí z porodního sálu, pracuji jako por. as. v Podolí, tč. na MD a s ní jsem se setkala nesčetněkrát. Výborná spolupráce, na maminky je báječná, má to v hlavě srovnané. Nabízí i laktační poradenství. Opravdu úžasná ženská, má 4 děti, takže bohaté zkušenosti.
6. srp 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neznám sice já osobně, ale byla mi doporučena. www.dulamonika.cz tak se mrkni sem
6. srp 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že holky již dulu nepotřebují :wink:
6. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky hledám dulu v Praze či okolí. Zajímalo by mně, jestli má některá z vás aktuální zkušenosti...
8. pro 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu nikdo? Nikdo z Prahy neměl v posledních pár letech k porodu dulu? :slight_smile:
9. pro 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@guinea Manžel? :slight_smile:
9. pro 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa233 Ten bohužel moc v úvahu nepřichází, z různých důvodů :unamused:
9. pro 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek