Doporučte dulu v Praze či okolí

Chystám se rodit v Podolí nebo v Hořovicích. Chtěla bych, aby vše proběhlo přirozeně a bez stresu. Proto bych si přála, aby mě doprovázel, někdo kdo se mi bude plně věnovat a komu můžu důvěřovat. Poradíte mi dulu, případně porodní asistentku, se kterou máte dobrou zkušenost? Jak dlouho před porodem jste dulu kontaktovaly?
Díky
dorinek
29. říj 2012
@caarmen - ahojky, tak já jsem měla na porod domluvenou dulu http://www.dulaolga.cz/ a byla velká spokojenost x-) Příjemná, sympatická, je z Úval ale dojede kamkoli do 100 km, takže praha není problém... Maminky ji kontaktují hned na začátku těhu, já jí volala asi ve 3 měs. Je dobré se s ní sejít co nejdříve a pak ještě jednou před porodem. Chtěla vidět i manžela a vyslechnout si jeho názor a jeho představy, aby věděla přesně, co si oba představujeme a jak se cítíme. Několikrát jsem jí i volala a meilovala, vždycky po kontrole, aby věděla jak to postupuje, jestli je vše v pořádku, poslední měsíc drží pohotovost.....Dala i hodně užitečných rad a zároveň je to i laktační poradkyně, takže s Tebou zůstane po porodu na pokoji a pomůže s přikládáním mimča... Opravdu jsem z ní byla nadšená. x-)
caarmenautor
30. říj 2012
Díky moc za tip, takhle nějak bych si to také představovala.
katja77
20. pro 2012
Ahoj děvčata, oživuji tuto diskuzi, pokud máte kromě výše zmíněné Olgy ještě někdo dobré zkušenosti s nějakou dulou či PA, doporučte prosííím..... 😉
alanys
6. srp 2013
Doporučuji Mgr. Lucii Kašovou. Znám jí z porodního sálu, pracuji jako por. as. v Podolí, tč. na MD a s ní jsem se setkala nesčetněkrát. Výborná spolupráce, na maminky je báječná, má to v hlavě srovnané. Nabízí i laktační poradenství. Opravdu úžasná ženská, má 4 děti, takže bohaté zkušenosti.
shyanne
6. srp 2013
ahoj neznám sice já osobně, ale byla mi doporučena. www.dulamonika.cz tak se mrkni sem
speedygon
6. srp 2013
Myslím, že holky již dulu nepotřebují 😉
guinea
8. pro 2014
Ahoj holky, taky hledám dulu v Praze či okolí. Zajímalo by mně, jestli má některá z vás aktuální zkušenosti...
guinea
9. pro 2014
Opravdu nikdo? Nikdo z Prahy neměl v posledních pár letech k porodu dulu? 🙂
marketa233
9. pro 2014
@guinea Manžel? 🙂
guinea
9. pro 2014
@marketa233 Ten bohužel moc v úvahu nepřichází, z různých důvodů :-|

Začni psát odpověď...

Odešli