Doprovod na ultrazvuk Brno-Veveří. Je teď možný?

qwertyn
21. bře 2021

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s doprovodem manžela, případně dítěte na 1. těhotenský screening. Dcera by si velice přála vidět ultrazvuk, ale nevím, jak to v této době probíhá, jestli je vůbec ta možnost, případně jestli jste tam některá byla s doprovodem a byl to problém. Děkuji předem za odpověď

ema90
21. bře 2021

@qwertyn Zkusenost z unora.
Zalezi ke komu jdete. Nektery lekar/ka doprovod nepousti, nektery ano.
Ja byla vzdy u pana doktora Vlasina a ten tatinky pousti.
Tatinci cekaji venku pred cekarnou (na schodech) a az po vyzvani lekare jdou i s maminkou do ordinace.
Deti jsem tam s rodici nevidela ani jednou 🤷🏼‍♀️
A to jsem tam byla celkem pecena varena.
Doporucuji si tam urcite zavolat a zeptat se.

jjasmina
22. bře 2021

Musíte si ram zavolat, ségra na druhý screen s partnerem nemohla , na třetí už ano, ale pouze jedna osoba, asi záleží ke komu jdete.

patricia212
22. bře 2021

Presne ako sa píše - napíšte/ zavolajte, každý doktor to ma inak. Ak je nejaká možnosť aj minimálna preobjednat tam kde to pôjde aby manžel šiel preobjednaju 🙂 bohužiaľ doprovod si budete musieť vybrať iba jeden

qwertyn
autor
22. bře 2021

@ema90 moc děkuji za odpověď, já když jsem se objednávala, tak mě nějak nenapadlo se zeptat, jestli by mě mohli objednat k určitému lékaři, nechala jsem to na nich, takže nejspíš budu u někoho, kam nikdo nechce 😀. Když jsem byla podruhé těhotná, tak tam se mnou právě byla i dcera a to nás sami vyzvali, ať jde taky a dětí tam zrovna bylo víc, ale chápu, že teď je jiná doba a asi kdo může, děti tam nebere🙁

barussska1
22. bře 2021

@qwertyn ja byla v lednu a volala jsem jak to je a otec ano s respiratorem a nesmi do cekarny ale deti ne... idealne si zavolej

hladkamouka
23. bře 2021

Kdyby to někomu pomohlo, byla jsem první týden v březnu. Objednali mě na pátek a řekli, že mají volno jen u jedné doktorky, která doprovody nebere a že jinde už není místo vzhledem k tomu, že jsem na konci toho období, kdy se dělá 1. screening, nemůžu jít další týden. Je to moje první dítě a rozhodně jsem chtěla, aby to manžel viděl. Tak jsem na stránkách vyčetla, že v pátek odpoledne a v sobotu dopoledne je možné objednání "On Time" pro ty, kteří kvůli této situaci nechtějí čekat v čekárně s ostatníma. A doprovod je bez omezení. Jen se za to platí 500,-. Byla jsem za to ráda a využili jsme to. Dokonce tam byl pan doktor Vlašín v tu sobotu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru