• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gynekolog - Praha 4 - nejlépe Háje, Chodov. Doporučte

9. dubna 2017 
autor
@levata taky jsem si vybrala adc sanatorium, dr. Lippert, a je uzasnej, doufam, ze mu to vydrzi :slight_smile:
19. led 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elgereta Tam jsem puvodne chtela jit, tak jeste ze jsem nesla... diky za info
19. led 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@weri k te hodi kamaradka, ale rikala, ze tam neni casto... Ja uz mam vybrano, dekuju :slight_smile:
19. led 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa to nechodis ani na preventivni prohlidky?
19. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lippert je o něčem jiném než Havlín, když jsem tam chodila, tak ordinoval někde v suterénu, teda mimi hlavní ordinace a tenkrát teda pouze za hotovost.
Ale Lippert bude už asi celkem ve věku ne?
19. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay chodím, já chodím k Motyčkovi do Gynfem, přešla jsem k němu od Havlína.
19. led 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa No zas tak stary neni, tak po 60 a u dr. se jen tak do duchodu nechodi :slight_smile: Mam z nej moc dobry pocit, je peclivy a prijemny
19. led 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa jo tak :slight_smile:
19. led 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aajda Mudr. Lipperta z adc sanatoria a jsem moc spokojena, snad to bude tak i nadale
19. led 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay :grinning: kdysi jsem pracovala s holkou a ta se kamarádila s jeho dcerou, už je to dost let a už tenkrát mi přišel starší (proti mně) :grinning:
Tak jsem si ho našla 1947, tak to už je v důchodovém věku.
To jsou moje noční můry - hledat za pár let nového lékaře, mě to čeká za chvilku se zubařkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jmisa Ja myslim, ze tam 10 let jeste bude :slight_smile: Je to cipera, mladyho bych stejne nechtela
19. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay Dr. Hajdušková tam je momentálně pouze středy, ona nějak v březnu rodila, tak je ještě na rodičáku vlastně :wink:... Ale tam není problém jít k jinému Dr. co tam ordinuje :slight_smile:. Každopádně gratuluji k výběru, já takhle vybírala hodně nutně v r. 2008 a doufám, že nebudu muset vybírat znovu, je to vždycky boj :grinning:...
19. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vřele doporučuji pana doktora Kuráče má nově otevřenou ordinaci na Chodově http://www.znamylekar.cz/andrej-kurac/gynekolog/praha ..Pan doktor je vždy ochotný usměvavý dokáže pochopit i poradit.Po pár špatných zkušenostech první doktor ke kterému se ráda vracím kontakt na čísle 777 367 208 to mi připomína že dalši vyhoda pana doktora je že je pořád na telefonu.Doufám že jsem pomohla Kamarádová P
28. lis 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Ahoj , som zo Slovenska a zháňam dobrého gynekológa/gynekologičku. Chcem sa spýtať kde presne je ten čo k nemu chodíš? :wink:
9. dub ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek