• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gynekologie Orlí, doktor Janča, máte zkušenost?

11. května 2012 
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda některá máte zkušenosti s Dr. Jančou. Jsem objednaná příští týden, chtěla jsem se s ním nějak rozumně domluvit, jsem 17tt, pracuji v zakouřeném prostředí, jsem z toho neustále nemocná, kašlu, rýma....a moje GynDr. mě nechce napsat neschopenku, že to není její věc. Máte někdo zkušenosti s napsáním neschopenky v těhotenství u Dr. Janči? Jestli je více ochotný a má větší pochopení? Děkuji za případné odpovědi...P.
11. kvě 2012 ve 12:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divné že Ti tvoje gyn nenapsala neschopenku.... ale počítej s tím, že budeš mít pouze 6 hodin vycházek denně! Jinak neschopenku Ti můžy vypsat i obvodní lékař... Tak držím palce, ať to vyjde!
11. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eficenka : To mi nevadí ty vycházky, stejně nikde nepotřebuju bloncat celej den :slight_smile: A obvodní lékařka mi řekla, že nemůže psát dlouhodobou neschopenku na těhotenství..:slight_smile: Připadá mi to fakt absurdní, já chci to nejlepší pro miminko a nikdo není ochotnej :( Snad to klapne u toho Janči.... :wink: Díky
11. kvě 2012 ve 12:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek