Je lepší porodnice Benešov nebo Příbram?

milusina
12. čer 2018

Ahoj holky,nemáte někdo srovnání těchto dvou porodnic? Příbram se mi líbí prostředím a nabízenými službami,ale mám ji cca 46km,kdežto Benešov jen 22km,tak stále vaham....

newwi
12. čer 2018

Osobne zkusenost nemam... volili jsme Tabor (jsme primo na rozhrani...)... ale co jsem slysela od kamaradek,tak Benesov bych nevolila!!!!Laxni a dost "brutalni" pristup... 😕

jannaaa
12. čer 2018

Ahojky, v Benešově jsem rodila obě děti a naprostá spokojenost...šikovní doktoři a moc milé a ochotné sestricky... Tím, že je to malá porodnice, přijde si tam člověk jako doma a ne jak na běžícím páse, ale Příbram taky asi nebude patřit k velikým..takže za nás Benešov doporučuji 🙂

pjtjv88
13. čer 2018

Ahoj,rodila jsem 3x v Příbrami a naprosto skvělý přístup,dostaneš svůj porodní pokoj kde jsi od začátku až do konce,žádné porodní boxy...
Vyjdou ve všem hodně vstříc,třetí porod jsem chtěla zcela přirozeně bez zbytečných zásahů a pokud možno jen s porodní asistentkou a bylo mi to umožněno.
Za mě opravdu doporučuji 🙂

hranicarka
13. čer 2018

Ja rodila v Pribrami v dubnu 2016 a porodni sal i zdravotnici byli moc fajn. Byla jsem tam 45h, takze jsme poznali skoro vsechny smeny😉🙂 Oddeleni sestinedeli je nove a hezke pokoje, zde bych ale bohuzel hodnotila pristup sester dost laxne, nic nevysvetlily, pripadne mi jeste vynadali a bohuzel stejnou zkusenost tam mela i kamaradka. Lec najdou se tam i dve skvele duse, ktere slouzily nocni...takze porod super, a pokud se clovek obrni a nastuduje si vse dopredu a nema problem s kojenim tak pak muze byt ok i sestinedeli

valisovasara
13. čer 2018

Já rodila v lednu v Benešově a byla jsem se vším moc spokojená.

anetxd
13. čer 2018

Hačkuji se mam naprosto stejny problem a mam to i podobne daleko 🙂 a porad nevim

milusina
autor
13. čer 2018

@anetxd Jeee,vždyť bydlíme celkem kousek od sebe 😉😀Já mám navíc problém,ze primář z Benešova,Matoušek, je můj ošetřující gynekolog,tak se i trochu bojím,aby mi tu Příbram nedal "sežrat".

anetxd
13. čer 2018

@milusina myslis? Spis by te ukecaval ne? No ja fakt nevim, ale termin mam az v zari a rijnu tak porad dost casu, ale byla jsem rozhodla pro Pribram pak jsem si rikala ze Benesov prece jen znam, takze proste nevim :D

aidelina
14. čer 2018

Rodila jsem v Příbrami před 2 týdny a můžu opravdu jen doporučit! Původně jsem byla registrovaná v Praze-Podolí, ale naštěstí mě moje PA přesvědčila a na poslední chvíli jsem se rozhodla pro změnu. V Příbrami je vše nové, loni komplet zrekonstruované, samostatné porodní pokoje (My měli i s vanou), na šestinedělí max. dvojlůžáky s vlastní socialkou. Za celou dobu jsem se tam nesetkala s jediným kyselým obličejem, všichni byli milí. A zas tak malá porodnice to není, mají 1200 porodů ročně (Podolí 5000). Držím palce, ať jsi spokojená, ať už se rozhodneš jakkoliv 🙂

ropetra
14. čer 2018

Rodila jsem v lednu v Benešově, pristup skvely co se tyka porodu a poporodni pece. S jidlem to bylo trosku horsi, ale ty 4 dny se to dalo vydrzet. Jen mi vadil pristup jedne sestry z novorozeneckeho oddeleni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru