• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde v Brně porodit dvojčátka? Máte zkušenost?

31. října 2008 
Zdravím všechny maminy, v únoru čekám dva kluky a poslední dobou řeším jakou porodnici si vybrat. Popravdě nejsem náročný typ, takže na hodnocení podle toho, zda byla sestra příjemná nebo ne, nedám. Přece jenom i ony jsou jen obyčejné ženské. Pokud je nějaká mamina, která čeká nebo už má dvojčátka a rodila v Brně, prosím o informace a zkušenosti. Děkuji :slight_smile:
28. říj 2008 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Sorce, jedine Obilnak. Pouze tam maji novorozeneckou JIP, takze kdyby neco, kluky prevezou z patra na patro a budes je mit v budove. Kdyz porodis jinde (Milosrdni, Bohunice), prevezou POUZE deti a Tebe nechaji tam, kde jsi porodila. A tatinek bude o navstevnich hodinach pendlovat mezi maminkou v jedne porodnici a detma v porodnici druhe...
Podle me nejdeme do hotelu, takze porodnice pomeruju osobne vybavenim a kvalifikovanosti personalu (coz je Obilnak na 100 procent), nez peknymi pokoji, dobrou stravou, vlidnou uklizeckou...
30. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tim vybavenim jsem myslela samozrejme pristrojove vybaveni, abych byla presna. A promin, zkomolila jsem Tvoji prezdivku. Pardon. :sweat_smile:
30. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
vsechny kamosky s dvojcatky rodily na Obilnaku. vetsinou jde o predcasny porod a jak pise magda, tak maji pro takove pripady vybaveni. :wink:
30. říj 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravím Vás, tak na to jsem vůbec nemyslela, že se převáží pouze mimoušci. Já se přiznám, že o jiné porodnici moc nepřemýšlím, jen moje MUDr. říkala, ať si vyberu jinou porodnici a kdyby něco miminka převezou. Nevím co proti Obilňáku má. Podle mě nezáleží na vybavení pokojů a jiných nepodstatných věcí, když tam člověk stráví všeho všudy pár dní. Obilňák bude opravdu nejlepší, člověk nikdy neví, co se může stát. Doteď popravdě ani nevím, že jsem těhotná natož, že tam mám dva kulihrášky. Ale nebyla bych nadšená, kdybych byla jinde než oni.
Magdo můžu se zeptat, ty máš dvojčátka? :slight_smile:
30. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dvojčátka nemám, ale měla jsem komplikovanější těhotenství zakončené plánovaným císařem, takže Obilňák jasná volba :slight_smile: Na dvojčátka budeš mít přeci taky plánovaného císaře. Kdybys časem chtěla nějaké podronosti, co a jak probíhá, ozvi se do IP. Když člověk neví, do čeho jde, je to těžké.
31. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek