Kojící košilka - kde u nás koupit?

dominikaanovakova
18. črc 2018

Maminky, měly jste vlastní kojící pyžamo nebo košilku? A popř. Kde jste kupovaly? U nás nic takového neseženu a na netu je vše předražené ☺️o velikostech nemluvím, mám postavu 15leté tak abych něco nekoupila a plavala v tom.. 😐🙂

olga_
18. črc 2018

@dominikaanovakova Mrkni na Jožánka. Já kupovala noční košili v Tchibu a v normální galanterce taková delší trička s hlubokým rozepínáním za pár korun - prodavačky mi to doporučily a říkaly tomu maxitrika...

petrak15
18. črc 2018

V porodnici jejich. Kojici jsou vyhozeny penize, doma staci na noc bud tricko na knoflicky nebo si tricko vyhrnu. Nebo letni kosilka a raminko dolu. Ale obliknout se ven do mesta, kdyz musim kojit, to je docela na vyssi divci. To se chci odhalovat co nejmene, a najit lavicku co nejdal. 😊

olga_
18. črc 2018

@petrak15 Já kojila syna 3 a čtvrt roku a už mi to permanentně vyhrnuté triko lezlo krkem a jak jsem u toho kolikrát spala, bylo mi i zima. Jo a časem jsem si navrhla také vlastní modely na kojení - vzala jsem stará trička, prostřihla dvě díry na prsa a bylo 😂😂😂

lena_d
18. črc 2018

Sehnala jsem skoro novou z bazárku za 150Kč. Skvělá kvalita, střih, nosím ji stále i teď, skoro 4 roky od porodu, je totiž velmi sexy. Partner je z ní unešenej. 😀 Ono v bazárkáh bývají levné a ve výborném stavu, protože je maminky třeba nepoužijí vůbec nebo velmi málo, pokud maminkám nevyšlo kojení.

ariadna12
18. črc 2018

Pyzamo zadne, nocni kosilku obycejnou s raminkama, aby sla kdykoli sundat z ramene. Mela jsem v zasobe 3, spotrebovala dve (jednu pred cisarem, jednu mi dali erarni po cisari ("andelicek) a po dni jsem mela jednu svoji). Specialni kojici jsem nekupovala.

dominikaanovakova
autor
18. črc 2018

@ariadna12 a nebyl problém s tím, že nebyla kojící? Přemýšlela jsem, že bych si také koupila obyčejnou na ramínka. 😊 A župan je potřeba?

evee24
18. črc 2018

@dominikaanovakova k ničemu. Akorát se mi to v noci rozepinalo a spala sem naha. Takže sem si oblikala obyc pyžama co nosim a jen vyhrnuju.v porodnici mi dávali erar a skoro se zlobili, že mám krásnou kosili a abych si ji nezaspinila od krve. Takže spím jen triku a kalhotách.

dominikaanovakova
autor
18. črc 2018

@evee24 já myslím jen do porodnice, doma na ni prdim 😊

ariadna12
18. črc 2018

@dominikaanovakova ja mela klasickou letni na raminka a nikdo se na mne nijak netvaril ani nic nerekl. Jde o to, aby byla pohodlna a raminko slo sundat tak, aby se pohodlne kojilo, a nebylo ti v ni horko. Zupan jsem koupila, ale nemela ani jednou na sobe. Navstevy po urcite hodine mohly byt jen na chodbe, tak radsi zupan ano, nevis taky, jestli si treba nezamazes kosilku.

xkalisto
18. črc 2018

Zrovna jsem si kupovala jakoby "kojící" ale je to normální s knoflickama vepředu. Mám ráda shop Astratex, vyzkoušíš když nesedí vrátíš.
Ale myslím že není potřeba nic extra krom toho rozpínání vepředu.

verinikki
18. črc 2018

No mi se v noci osvědčila kojící košile- s vyhrnutím mi byla zima na záda a co se týče knoflíčků - jak se furt rozepínaly, tak byly po čase naprd. Není nad kojící s průstřihy.
V porodnici ale jejich-škoda ničit svoji, navíc kdykoliv vymění za čistou - měnila jsem stejně asi pětkrát, svoji jsem měla jen jako náhradní pokud by např. byl nedostatek prádla.

ivuska1986
18. črc 2018

Ja jsem si je koupila v bonprixu, spala jsem v nich uz jako tehu a super-nikde netlacily, akorat teda takova trochu antierotika, no. Obyc kosile

evee24
18. črc 2018

@dominikaanovakova jee tak to pak bohate stačil erar. Stejne občas byla nehoda a hned se to neslo pak na vyprání.

priefi
19. črc 2018

@dominikaanovakova bonprix, tehotne.cz, h&h, tchibo....

dominikaanovakova
autor
19. črc 2018

@priefi v H&m mají snad všechny na internetových stránkách vyprodané, na Tchibo velké velikosti 😊 už jsem snad sehnala, aspoň kojící pyžamo 😊

brigittecais
19. črc 2018

V porodnici je to uplne jedno, hlavne aby to bylo pohodlne tobe... mam mala prsa, idealni jsou pro me na doma vytahana tilka, kdy jenom vyndam prso z vystrihu a je to.... Kazdopadne doporucuji toho do porodnice vice na prevleceni, ja jsem tedy byla od mleziva umazana porad 🙂 No a taky cim mene knoflicku, tim lepe 🙂

martiniquest
23. črc 2018

@dominikaanovakova Za sebe moc doporucuju nocni kosile z Tchiba. Daji se tam koupit skvele, kvalitni, za prijatelnou cenu - z bviskozy a elastanu a vetsim vystrihem, takze vystrih pohodlne stahnea dolu a bez problemu nakojis. Navic jsou moc pekne a muzes je pouzivat stale.

ajronka
24. črc 2018

Já kupovala kojící košilky na naspani.cz. Mají tam moc hezké a za dobrou cenu. A do porodnice župan neberu. Vezmu si cardigan, když přijde návštěva, ať nesedím v pyžamu. Myslím, že to bude v pohodě stačit 🙂

yasminna
24. črc 2018

@dominikaanovakova já jsem kojící košili ani pyžamo neměla. 🙂 Není třeba. 🙂 Stačí koupit noční košili co má pár knoflíčků na rozepínání a poslouží úplně stejně jako ta kojící a stojí rozhodně méně. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru