Která porodnice umožňuje tatínky na sále během císařského řezu?

cherie24
12. led 2022

Zdravím, nevíte náhodou, která porodnice umožňuje tatínky na sále a následný bonding maminky? Blíží se nám konec těhotenství a bohužel to prý nevypadá úplně nadějně. Čekal by mě druhý císař a mým velkým snem byl bonding miminka a ne další separace od miminka. Nechci se toho vzdát, jsem z toho dost na dně. Přípravy k porodu byly velké. V našem kraji to žádná nemocnice neumožňuje, ale jsem ochotná za tímto účelem jet i za hranice našeho kraje a alespoň tohoto se nevzdat.
Děkuji za případné odpovědi.

nazka
12. led 2022

@cherie24 na Kladně manžela pustili na sál, když mě šili, což je větší část císaře. Bylo to ale před koronou ještě, teď nevím.

pampeliska1313
12. led 2022

Manžel byl na akutním císaři se mnou, následně měl syn bonding s manželem, mne syna na sále ukázali, mohla sem mu dat pusinku atd, vzali mě na JiP a večer ho přivezli na přiložení. Rodila sem v Podolí. Jen říkali, ze kdybych musela na celkovou anestezii na císař, manžel by tam logicky byt nemohl.

olga_
12. led 2022

Před koronou (2018) byl manžel po celou dobu císaře se spinálem, dvojčata, Rakovník. Nebyli jsme ani na JIP, měla jsem děti hned u sebe. Jinak s nimi byl po celou dobu manžel.

mamikry
12. led 2022

@cherie24 Kamarad mel fotku, jak sedi na sale a chova miminko, je z Ceskych Budejovic, tak bych se tam zkusila zeptat. Ale bylo to pred covidem.

drep
12. led 2022

V ústí nad labem pouštíme taky, pokud je to ve spinálu či epidurálu, u celkovky je to na domluvě, já osobně bych otce u celkovky, resp. U úvodu do anestezie nedovolila.

journals
12. led 2022

Prý snad i na Mělníku by to mělo jít

treasurka
12. led 2022

@cherie24 fb Podporite me v osvete - poradi

lenulacek
12. led 2022

@cherie24 vyškov

ajush_ka
12. led 2022

Fakultní nemocnice Ostrava. Bonding, dotepání pupečníku samozřejmost, pak jsme měli nadstandard, takže žádná JIP a malý byl hned a celou dobu s námi (muž tam byl se mnou i přes noc).

journals
12. led 2022

@ajush_ka dotepani pupecniku je nekde mozne? Ja myslela ze to ani pri sekci nejde, ze jdou hned sit

fandysek_1
12. led 2022

@cherie24 Mělník

journals
12. led 2022

@ajush_ka diky o tom jsem vubec nevedela. Myslela jsem ze to trva i mnohem dele nez minutu

michaelarousova
12. led 2022

@cherie24 melnik

zizkmi
12. led 2022

@cherie24 Nový Jičín, byla jsem na planovane sekci, manzel mi sedel u hlavy, byl u mereni, vazeni a pak udelali bonding jemu ( sedel s maly pres hodinu sam pekne v klidu), me na siti uspali.

mirkam06
17. led 2022

@nazka rodila jsem loni v říjnu a manzela v Kladně k císaři nepustili, i když mi odkejvali, že ho tam pusti

felixfelicis
17. led 2022

Jihlava, neni ani JIP.

majili
24. led 2022

FN Brno Bohunice rodila v lete kamaradka a tatinek byl na sale, ale otazkou je, jak by to bylo ted v zhorsene dobe covidove.

cherie24
autor
25. led 2022

@felixfelicis o Jihlavě jsem taky slyšela a tu máme i nejblíž z navrhovaných. 🙂 Malá se nakonec rozhodla sama, ale po celém dni to skončilo akutně kvůli ozvám. Docela mě na příjmu překvapili a aspoň částečně nám vyšli vstříc. Pokud se někdy ještě rozhodneme pro třetí, tak bude zřejmě Jihlava jasná volba. 🙂

felixfelicis
25. led 2022

@cherie24 gratuluju k miminku🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru