Kufr nebo cestovní taška do porodnice?

adriana1314
20. lis 2018

Maminky co vam bylo příjemnější do porodnice ?? Kufr a nebo cestovní taška ? Navíc se obavám , ze do jedne se mi to nevleze. Díky za odpovědi 🙂

michelleponky
20. lis 2018

Já měla zabalenou tašku a nakonec jsem si to všechno přendala do kufru :D Taška je hlavně těžká, ten kufr má aspoň kolečka.

chumlee71
20. lis 2018

Taky jsem měla kufr 😉

jenny91
20. lis 2018

Já měla tašky dvě - 1) k porodu a bezprostředně po něm, 2) věci na šestinedělí (další balení plínek, poporodních vložek atd.) Tu druhou jsme nechali v autě a přenesl ji manžel až později.

katchkak
20. lis 2018

Taky jsem měla dvě cestovní tašky, v jedné věci k porodu a v druhé věci na pokoj a pro malého. První tašku manžel pak druhý den odvezl domů.

blondynka400
20. lis 2018

@adriana1314 já měla vždy tašku, kufr by mi přišel divný. Ale v konečném důsledku je to asi jedno... 🙂

zdenkaklok
20. lis 2018

Taška na kolečka, tu jsem měla já a byla jsem spokojená. 🙂

lachtanice86
20. lis 2018

Mám dvě tašky. Jednu k porodu. Jen pár věcí, triko, ručník, prezuvky, hroznovy cukr, voda, kalhotky a vložky, cepicku pro malou a vlastní plenu, podprsenku a vložku do ní. A doklady. Co pak nebudu potřebovat může manžel další den odvézt domů a v druhé tašce mám hygienu pro mne a mimčo, a další věci, sluchátka, nabíječka a takový ty blbosti. Kufr bych nechtěla

balet
21. lis 2018

Ja mela tasku, u nas v nemocnici se kufr nevleze do skříně na pokoji a uklizecky i sestry nevidi rady, kdyz se kufr povaluje po pokoji. Ale kufr je jednoznačně praktičtější, co do obsluhy a prehlednosti věci v nem...

zrzeckas
21. lis 2018

Ja bych rekla, co ti je pohodlnejsi...... Ja mela tasku a v pohode, pekne kapsata, to ja vyuzila velice...... A pokud nemas doma a budes si neco kupovat.... Tak bych koupila tasku s koleckama, to me prijde jako takove dva v jednom 😃 kdyby me to tenkrat napadlo, tak bych sahla po ni 😃

arevb
21. lis 2018

Měla jsem cestovní tašku, jednu pro sebe a druhou pro minco... tašky se v porodnici lépe vlezly do skříně...co jsem pak už nepotřebovala, jsem poslala domů, plen ubývalo...domu jsem po 6 dnech odjížděla s jednou taškou ☺

makronka222
21. lis 2018

Ja mela prirucak na koleckach. Je to pohodlnejsi nez nejaka sportovni taska

luj89
21. lis 2018

ja mela latkovou tasku k porodu (hroznovy cukr, jedna vlozka, jedna plena, kalhotky, rucnik, voda, balzam na rty, ve finale to byl takovej ficak, ze jsem krom kalhotek po porodu nepotrebovala nic 😀), pak cestovni tasku na 6nedeli (kufr do porodky by mi prisel moc nóbl, ani ho vlastne doma nemame 😀), kde jsem mela i mini tasku pro mimi. Jo a top vychytavka pro me byla role papirovych kuchynskych uterek (na otirani spodku po sprse) a nejvic mi chybely jednorazove podlozky pro me do postele (vyskemrat je od sester nebylo jednoduche, casto na to zapomnely, musela jsem se x krat pripominat atd.).
At vse dobre dopadne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru