Názory na porodnici Nymburk a Mladá Boleslav

bielanevesta
7. únor 2007

Babuľky, veľmi vás prosím o názory na tieto dve porodnice. Každá má totiž niečo pre a proti a neviem podľa čoho sa mám rozhodnúť. Vopred ďakujem za názory 😉

wsmoulinkaa
10. únor 2009

ahojky holky nebojte se rodit v Bolce......je tam nový ředitel a nový personál(ne všechen).....slyšela jsem zatím chválu ted od nového roku...mamky si to nemůžou ted vynachválit, nové pokoje, porodní sál.
Určitě se tam nezastavil čas!!!!! Mám tam známou doktorku, provedla mě tam. Taky se tam chystám rodit a také jsem váhala, páč jsem před 9lety byla zklamaná a naštvaná jak se chovají atd. Ted se není čeho obávat!!! 😉

haninka
19. únor 2009

Ahoj holky,
já rodila v MB v září 08 a byla jsem max. spokojená..Musím ale napsat co se stalo mojí kamarádce..
Kvůli srdíčku měla plánovaného císaře. Doktor který jí ho dělal byl ale hroznej vůl! Dali ji epidurál, ale nepřesvědčil se jestli zabral a milou maminu řízl do živého! Ihned na něj začala křičet aby přestal..cítila jak z rány krvácí, hrůza! Nakonec to skončilo tak, že epidurál na ni nezabíral a museli císaře udělat pod celkovou narkózou. Oba jsou v pořádku, ale tenhle doktor tam nemá co dělat!
Mě vyšetřoval v ambulanci před porodem a řikala jsem si, jestli je to vůbec doktor..z jeho "štourání" jsem byla v rozpacích..modlila jsem se aby nás nerodil..
Kdo chce, pošlu mu jméno doktora do IP. Nechci to tu zveřejňovat, snad se kamarádka osmělí a něco s tím provede. Dodávám ji odvahu, protože jednou by mohl něco pořádně podělat.. ☹

pitka
20. únor 2009

Ahoj haninka tak mi napíš do IP jak jse menoval ten doktor taky sem rodila v MB -2007 akutní císař a nebyla jsem spokojená dekuji

wsmoulinkaa
21. únor 2009

ahoj hani napiš mi taky to jméno prosím, díííky!!!Jen pro svůj účel...chci si předplatit doktora na porod, tak abych na něj zrovna nenarazila. dík 😉

haninka
21. únor 2009

Ahoj holky,
máte to tam🙂

wsmoulinkaa
17. bře 2009

ahoj...tak slyším různé názory na tu Bouli...a rozhodla jsem si toho dr teda zaplatit....jak jsem tu četla, zatím všichni moooc spokojené!!!

markettka
17. bře 2009

Ahojky, wsmoulinkaa, jak to funguje s tím zaplacením doktora? 😉

pitka
21. dub 2009

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli neznáte nekterá doktora Prochádzku pracuje v porodnici Mlada Boleslav ak ho nekdo znáte písnite mi nejake informace o nem slišela jsem same chváli od holek tak se chci zeptat jestli ho neznáte i nekterá z Vás dekuji předem pa

flosmanka
22. srp 2009

😉 ahoj. Chci se jen optat, jestli někdo nemá nové zprávy z Bolky, jak to tam teď je a na nové zkušenosti.. Pak bych se taky ráda zeptala, jestli někdo nevíte jak to tam funguje s nadstandartníma pokojema, kolik stojí a tak. Nikde to nemůžu na netu najít, a nikde ani žádné fotky a žádnej ceník. Děkuju moc všem 🙂

donia
22. srp 2009

Ahoj flosmanka,
nasla jsem na netu tohle, tak zkus mrknout. Fotky jsem tam teda neobjevila, ale je tam psani o nemocnici a i ceny za vykony (tatinek u porodu, nadstandard atd.) Tak treba se ti z toho bude neco hodit 😉

http://www.klaudianovanemocnice.cz/oddeleni/sez...

donia
22. srp 2009

doufam, ze je to ono, nevim jak se ta nemocnice-porodnice v Bolce jmenuje...

flosmanka
22. srp 2009

🙂 děkuju.. Vůbec jsem si tam těch informací nevšimla, jsi šikula. 😀

donia
22. srp 2009

flosmanka 😀 😀 😀 diky za pochvalu 😀

sabinina
3. zář 2009

Ahojky holky,
chtěla bych v nymburské porodnici rodit.Je potřeba se tam dopředu nějak registrovat?nerada bych něco prošvihla.. ☹ děkuji moc za odpovědi. 😉

sonisek
20. říj 2009

ahoj sabinino, v Nbk se registrovat nemusíš. Stačí jen přijet porodit 🙂
Já chodila i na monitory ke své dr., takže jsem tam fakt jen jela porodit a poležet si 😀

wsmoulinkaa
4. lis 2009

ahoj...jsem už skoro 5měs po porodu a musím říct že super...

chtěla jsem si zaplatit čepelíka, ale nestihla jsem to 😀 rodilo se o měsíc dřív a porod rychlý a rodila mě mladá dr. Mudr Pospíšilová je božíííí!!! až na tu masáž hráze 😀 ale to se mušííí!! fááákt super! 😵

yanna.o
11. lis 2009

holky přečtěte si tohle - jedná se o Nymburk
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

yanna.o
11. lis 2009

těhulky nenechte se rozhodit, vy budete v pořádku 😉 🙂 jen tím chci říct, že do nymburka bych nejela

priorita
11. lis 2009

Ahoj, tak já sice v NBK nerodila, ale rodili tam čtyři mé kamarádky (pocházím totiž z Nymburska) ...před 11, 10, 8 a 4 měsíci a všechno super. Jedinou stížnost od nich jsem slyšela na jakéhosi doktora (jméno nevím), ale třeba dvě z nich řekli, že nechtějí aby je rodil (je prý snad dost od rány a nesympatickej) a dali jim jinýho porodníka (tuším že dceru Dr. Dyňky..nevím jak se jmenuje).
Poporodní naprosto úžasný, sestřičky prý milé, učí jak kojit, ochotné...prostě paráda.

Co se týče Boleslavi, tam rodila švagrová ..porod snad dobrý, ale na šestinedělí když jsem to tam viděla...sestřička nad ní klečela, mordovala jí prso a snažila se ho nacpat malé neteřince do pusinku. Švagrová prso uplně fialový, okrknout si prý miminko má v leže...no to jsem radši nekomentovala a řekla jsem švagrový že snad má svoji hlavu...

tak to jen krátce ze zkušeností mých nejbližších...

sabinina
12. lis 2009

Ahojky,
sonisek:děkuji za odpověd. 🙂

Ještě mám dotaz,hrozí mi předčasný porod,jak je na tom s výbavou nymburská porodnice?myslím tím,jak se dokáže postarat o nedonošátko.Budu začínat 36. týden.Nechtěla bych aby mi malou převáželi někam jinam něž budu já. ☹ Tak jestli nemáme kdyžtak porodit jinde..Děkuju moc za rady.

teretyna
12. lis 2009

Ahojky,
já jsem rodila v Nymburce dvakrát a ted potřetí tam půjdu taky.Co se týče toho odkazu nahoře...Mě při druhém porodu rodil přimář Toman a žádné problémy jsem s ním neměla.Naopak,ještě se zeptal manžela jestli hce přestřihnout pupeční šnůru.Přijímal mě doktor se setrou pokaždé,měřili tlak a i se vyptávali na ty "blbosti".Poporodní péče co se týče porodních asistentek a sester byla skvělá,moc se změnila za ty dva roky co jsem tam rodila poprvé,akorát jsem byla nespokojená s přístupem jedné dětské sestry,která mě nařkla z toho že týrám kluka hlady(spal,neviděla jsem důvod proč ho budit stále po těch dvou hodinách).Ale jak už jsem psala,já jsem s touto porodicí spokojená a pojedeme tam znovu 😉

teretyna
12. lis 2009

sonisek:a kdo tě rodil?

wsmoulinkaa
12. lis 2009

v MB jsou taky vybaveni na nedonošenátka...já rodila na 35+5tt a super!!

anopka
15. lis 2009

dobry den vsem maminkam chtelajsem se zeptat zda v boleslavi se musim k porodu registrovat a zda umoznuji prohlednuti porodniho salu

sonisek
17. lis 2009

ahojte, tak kamaradka jela do Nbk ve 35tt a poslali je do Kolina, ze ji tam neodrodi...

Mne rodil Rudolf Adam, nic moc 😒 Ale proste se mi ten dr. nelibil, no 🙂 Ale po zdravotni strance vse ok 🙂

sonisek
17. lis 2009

anopka, myslim, ze v Bolce se muzes jet bez problemu podivat na prohlidku, staci jim asi jen zavolat.

sonisek
17. lis 2009

tak jsem si přečetla ten článek a teda já snad rodila v jiné porodnici...k nám se chovali úplně jinak, než v tom popisu. Prostě si nemůžeme stěžovat a příště do Nbk bych jela taky 🙂

marie_m
18. lis 2009

ja taky rodila v nymburce, rodila sem ted 6.11. a co se tyce dr Tomana, tak si nemuzu stezovat, rodil me on a dr Cmelinsky (muj gynekoloog z prahy), delali mi planovanyho cisare a musim rict, ze jak operace, tak pooperacni pece, sestricky i detske sestricky, vsechno na jednicku....cetla jsem odkaz vyse a je mi to lito

sabinina
18. pro 2009

Ahojky holky,mám v plánu rodit v Nymburce,nevíte,jak to tam chodí s vyvoláváním porodu?u nás s tím dělají hrozné problémy,že se přenáší 14 dní a pak teprve něco vyvolávají..Z toho mám strach,švagrová před rokem takhle přišla o miminko..uškrtilo se na pupeční šňůře.. Navíc by miminko mělo býát dost velké,tak to nechci zbytečně zdržovat.Děkuju moc za názory a zkušenosti. 🙂

flosmanka
9. led 2010

🙂 Ahoj ..

V červnu se chystáme rodit v Ml. Boleslavi .. Máte někdo nové info, jak to tam chodí? Rodil tam teď někdo poslední dobou?
Mám na mysli, kdy je nejlepší jít na předporodní kurz (i s manželem), jak to tam je s kosmetikou, oblečením a plenkami pro děti, a jak s vložkami apod. pro maminky? Dále mě zajímají nadstandartní pokoje - máte zkušenosti?
Děkuji moc za info ... Monika 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru