Používáme cookies. Více informací zde. OK

Poraďte skvělého gynekologa v Praze

halka
10. dub 2007
Ahoj, byla bych moc ráda, kdyby některá z vás, která je velmi spokojená se svým gynekologem, nemohla dát kontakt. Doufám, že to není proti pravidlům, takže možná spíš do IP? Myslím si, že v době, kdy uvažuji o miminku a mám bohužel i nějaké problémy, je fakt, jakého mám lékaře, téměř rozhodující. Bohužel si nemyslím, že moje lékařka řeší mé problémy adekvátně, nemám z léčby dobrý pocit, a tak jsem se rozhodla lékaře změnit. Nemám ale vůbec žádný tip, reference na někoho fakt dobrého. Potřebuju mít k lékaři důvěru, věřit, že ví, co dělá a proč to dělá. Tohle všechno mi u mé doktorky chybí. Prosím poraďte.
kajina
10. dub 2007
Ahoj, napsala jsem ti do IP.
sheherazada
10. dub 2007
Holky prosím prosím mě taky kontakt, taky bych chtěla změnit. Díky moc
olina
10. dub 2007
Ahojky Shehe 🙂,
posilam ti IP 🙂
morusa
10. dub 2007
Halka, Sherezada: taky posílám IP, ale já myslím ,že bysme to sem klidně mohly napsat, ne?
kebulka
11. dub 2007
www.gynekologie-praha.cz

Jsem maximálně spokojená, výborně vybavená ordinace a super přístup. Chodím k dr. Haberlové. Pečovala o mě i v těhotenství.
kebertova
11. dub 2007
Ahojky Kebulka je to mimo téma.ty máš stějně staré mimčo a stejné jméno u chlapečka to je náhoda,to jsi rodila 20.10.2006?
kacabacka
11. dub 2007
kebulka: ahojky, je to soukromá ordinace...nejspíš se tam i platí...můžeš mi říct kolik? díky
halka
autor
11. dub 2007
kebulka, tak tahle ordinace mě asi zaujala nejvíc, můžu se zeptat na cenu? díky
karlicka111
11. dub 2007
Ahoj, u dr. Mazánkové se platí 1000Kč/rok. V těhu tuším 6000 Kč - ale to nevím na 100% :-N
morusa
11. dub 2007
Kočky, tak já házím sem taky odkaz: www.ld.cz, tam gynekologie a Mudr. Jeníček. Chodím k němu dlouho, doporučila jsem i jiným známým a všechny jsme maximálně spokojené. Poplatek je tam první rok 1 400,-Kč a pak už asi jen tisícovku.
kebulka
11. dub 2007
U dr. Mazánkové se platí buď 1000 na rok nebo 500 za návštěvu. Za těhotenství 5000. Ale myslím, že to za to stojí! Pokaždé mi dělala třeba ultrazvuk a fotky mi házela rovnou do mailu, máme jich asi 40, některé i 3D. Pokaždé jsem tam byla skoro půl hodiny a opravdu jsem měla pocit, že je o mě postaráno na 120%.
kebulka
11. dub 2007
A ještě jedna věc, kterou na doktorech umím ocenit - všechno co jsem chtěla nebo co se mnou dělala mi p5edem bezvadně vysvětlila!
kebulka
11. dub 2007
kebertova: Marťa se narodil 15.10. a mimochodem - za svobodna jsem se jmenovala Kebortova 🙂
kebertova
11. dub 2007
Kebulka tak to je náhoda.No už tě nebudu otravovat,jen jsem ti to chtěla napsat.ahojky.. 😉
mysteria
12. dub 2007
Já chodím do GYNCENTRA na Hloubětíně a jsem opravdu spokojená, jak v těu tak i teď.
kacabacka
12. dub 2007
mě přijde smutný, že si za tu péči a za tu příjemnou atmosféru a příjemný doktory musíme platit!!!!! 😞 1000,- za rok bych dala, ale 5000 během těhu? To se mi zdá teda dost! Já gynekologii nesnášim, chodim k chlapovi, nemůžu si na něj stěžovat, ale pokaždý když tam jdu na prohlídku (ehm, jednou za rok) tak se klepu, jsem nervní už měsíc dopředu a stydim se....
halka
autor
13. dub 2007
kacabacka, co je na tom SMUTNÉHO? Myslím si, že by to byla nejšťastněji investovaná pětitisícovka mého života.
kacabacka
13. dub 2007
halka: smutný je to, že si za dobrou péči musíš platit. Dobrá péče a osobní přístup by snad měl bejt samozřejmostí i u státních lékařů ne?
morusa
13. dub 2007
Mně nepřijde smutné si za to zaplatit, taky si u svého doktora platím, ale těch 5 000,- Kč za těhotenství mi přijde opravdu hodně, protože bych chtěla vědět, za co konkrétně ty peníze navíc jsou. Můj doktor mi taky vše vysvětlil dopodrobna, pokaždé se mě zeptal, jestli nemám nějaké další dotazy atd,atd, ale za žádnou spešl péči v těhotenství jsem neplatila.JInak já u svého doktora platím 1300,- za rok.
mysteria
13. dub 2007
kacabacka souhlasím s Tebou!
Dneska je těhotenství nějaký přepych, nebo co? A co potom ty maminky,které na tak drahou péči nemají-to přece neznamená,že svoje dítě budou milovat méně, nebo že by pro něj nechtěli to nejlepší.to je přece nesmysl
morusa
13. dub 2007
Holky, já si nemyslím, že tam kde by se neplatilo, by byla horší péče. Veškerá vyšetření, odběry a UTZ se musí udělat v každém těhotenství, ale holt tam,kde se platí a kde se platí třeba více viz. jak psala Halka, tak se doktor věnuje mamince víc, co se týče té psychické stránky, víc s ní o těhotenství mluví, víc jí vysvětluje a maminka tak má hned lepší pocit. 😉
halka
autor
13. dub 2007
mně přijde možná smutné leda to, že spousta doktorů je nekvalitních a bez zájmu o to, člověku opravdu pomoci. To je smutné, protože se starají o to nejcennější, co máme nebo bohužel někdy nemáme - naše zdraví. Naopak mi nepřijde smutné to, že pokud mi někdo poskytne nadstandardní péči, tak že si za to připlatím. Podle mě je socialistický přežitek, že si myslíme, že veškerá lékařská péče má být pro všechny zdarma. Nemyslím si to, je to služba jako každá jiná a za kadeřníka nebo čistírnu si taky musím zaplatit. Opravdu STRAŠNĚ RÁDA bych těch 5000 kč dala, ani nevíte jak. Znamenalo by to totiž, že jsem těhotná. A jako těhotná chci mít opravdu nadstandardní péči, protože zdravé dítě je to, po čem v životě toužím nejvíc. Takže bych si radši odpustila nové boty a investovala sem. Je to otázka priorit. Já tuhle možnost vítám. Je to lepší než se potácet mezi neschopnými nebo nepříjemnými lékaři, kterých je všude habaděj. Je zvláštní, že právě ti v soukromých zařízeních takoví nebývají, že?
andik
13. dub 2007
kacabacka,taky s Tebou souhlasím,5000 kkč je hodně.Můj názor je taky ten,že dobrá péče by měla být samozřejmostí a to všude a všem.Ne jen tomu,kdo si to zaplatí. 😉
andik
13. dub 2007
halka,vynikající gynekolog je pan primář v Podolí. 😉
mysteria
13. dub 2007
Kdo čeká na to své vytoužení mimi věřím,že by dal cokoliv, aby se to už povedlo...
Ale mám se teď cítim špatně za to,že jsem si takovou péči nemohla dovolit?V těhu jsem si nic na sebe nekoupila-žádné těhu věci,prostě jsem na ně neměla(ani teď si na sebe nic nekupuju,jen abych mohla koupit hračku dítěti) jen jsem si kupovala vitamíny a pár základních věcí pro mimi.
Jsem proto špatná máma?
halka
autor
13. dub 2007
Ano, je otázka, jestli je člověk zdravý, v pořádku, v našem případě má třeba pravidelnou MS a ovulaci a do třech měsíců otěhotní, pak třeba nemá v těhu žádné komplikace apod. V takovém případě věřím, že stačí běžná péče, doktor vlastně ani nemá co řešit. Takže proč si nějak zvlášť připlácet. Jenže když to takhle není (bohužel v mém případě) a člověk vidí, že mu jeho lékař pravděpodobně nepomůže, protože to prostě neumí, je neschopný, nemá zájem, je mu to jedno nebo z jakéhokoli jiného důvodu, tak potom hledá jak může někoho, kdo mu naopak bude umět a bude chtít pomoct. A věřte mi, že v takovém případě byste taky strašně zaplatily, jen aby vám někdo pomohl nebo aspon dal víru, že to půjde. Tím ale nechci říct, že by se lidi měli spokojit a zasloužit si nekvalitní nebo nedostatečnou péči, když jsou ve státních zařízeních nebo prostě za lék. služby neplatí. Kvalita by měla být všude. Je to ale kolikrát i o lidském přístupu. Lékař může být kapacita, nejlepší, ale pokud si k vám nenajde cestu, nepovídá si s váma, nevysvětlí, nepodpoří, tak je to taky o ničem. Úplně "nejlepší" je, když nic neumí a ještě je nepříjemný.
Mysteria, proč by ses měla cítit špatně??
mysteria
13. dub 2007
halka,protože mi tak z toho vyznělo,když si nemůžu zaplatit tak drahou péči.Taky jsem to neměla jednoduché, od svých 16 mi říkali,že děti mít nebudu, pak jsem za dost nepříjemých okolností otěhotěla, ale hned od začátku mi říkali,že dítě nemusí přežít, nerodil se hodně před termínem...teď mám krásného zdravého syna,ikdyž mu nikdy nebudu moct dát všechno,co bych chtěla-a ipřesto,že sme sami,tak ho nadevše miluju-a k tomu nepotřebuju být bohatá...
andik
13. dub 2007
mysteria,nemyslím si,že jsi špatná matka,jen proto,že bys nedala 5000 kč za péči. 🙂 To já taky ne a vím,že dobrá máma jsem.Mám to štěstí,že jsem měla velmi dobrou péči v zahraničí a nic mě to nestálo,tak pro mě je trošku nepochopitelné,proč by se mělo platit 😉 Neber si to osobně,věřím,že žádná si nemyslí,že jsi špatná máma 🙂
halka
autor
13. dub 2007
mysteria, nic takového jsem nenapsala a ani nemyslela. Když si přečteš můj příspěvek, dočteš se, že si myslím, že každá, i neplacená péče by měla být kvalitní (bohužel to tak ne vždy je) a že pokud je všechno v pořádku a žena nemá problémy, nevidím důvod proč hledat zvláštní a drahou péči. Skutečnost, že někdo prostě na drahou péči nemá, opravdu vůbec nesouvisí, jestli je nebo není dobrý rodič. To jsou dvě naprosto odlišné věci. Dobrá matka rovná se něco jiného než bohatá matka. Nic takového si nemyslím a nebyla bych normální, kdyby ano. Na druhou stranu se mi zdá, že spíš já bych se tady měla obhajovat, když jsem ochotná si to zaplatit. Já taky nijak zvlášť při penězích nejsem, ale protože mám problémy, které si zvláštní péči vyžadují, jsem ochotná ty peníze dát sem a odpustit si třeba něco jïného. A určtitě nejsem sama. A vy, které jste v pořádku, važte si toho, je to fakt to nejcennější a za ty peníze si to stejně nekoupíte.
morusa
13. dub 2007
Mysteria, opravdu pleteš dvě různé věci dohromady, být dobrá máma nemá co dělat s penězma. Halka, to,že jsi ochotna a máš na to si připlatit, tak za to se opravdu špatně cítit nemusíš. Pokud mám tu potřebu, tak si taky ráda připlatím. Mě spíš zajímalo, co všechno ,, zvláštního´´ zahrnuje nadstandartní péče v těhotenství za 5 000,- Kč

Sem začni psát odpověď...

Odešli