Porod v Praze v Motole

bublina100
14. čer 2016

Ahojky, je tady prosím mezi Vámi, která rodila někdy teď v Motole? V Motole jsem sice rodila už v roce 2007, zajímalo by mě, jestli se tam něco změnilo od té doby, prý jsou tam porodní pokoje, nemusí se na čekatelský pokoj, ale rovnou na porodní pokoj, jestli se tam nějak nezměnil zdravotní personál, Prý se dá bezproblémů požádat o epidurál, vím, že tenkrát to byl trochu problém, moc ho dávat nechtěli,
Pak by mě zajímalo, jestli tam pustí na oddělení šestinedělí 9ti letou dceru. Díky za každou vaši zkušenost

berenika39
14. čer 2016

Ahoj, tady jsou jen maminky, které mají s nemocnicí Motol zkušenosti - mrkni:
https://www.modrykonik.cz/group/6559/

patrusa
14. čer 2016

Rodila jsem 2x 2013a 2014. Ani jednou jsem na cekatelsky pokoj neska, mela jsem porody uz dost rozjete. Epidural jsem nechtela, takze nevim. Na 6ti nedeli nesmi deti do 10 let, ale myslim, ze 9ti leta v pohode projde 🙂.

kattynka1
14. čer 2016

Rodila jsem tam před měsícem a epidural jsem dostala bez problému. Já jsem šla po příjmu rovnou na porodní sál, ale byla jsem už otevřená, takže nevím, jak je to s čekatelskými pokoji. Porodní sál je opravdu moc hezký, je tam sprcha, záchod, naprosté soukromí.

bublina100
autor
14. čer 2016

Holky díky moc kouknu na odkaz, to by bylo fajn , kdyby dcerka prošla, jen se trochu bojím, pač vypadá tak na 8, je drobounká, mám ještě 12ti letou, a ta už je teda veliká dost, neumím si představit, že by mi tu mladší chtěly vyhodit, těžce by to nesla,

werumka
14. čer 2016

@bublina100 Pokud nebudeš dost otevřená, tak Tě na čekatelský pokoj pošlou... je lepší zůstat v maximální možné míře doma a nepřijet moc brzy. Děti tam bohužel opravdu nepouští, můžou se koukat třeba přes dveře, Ty pak můžeš jít za nimi ven, ale miminko musí zůstat na oddělení. Ale třeba to ukecáš 🙂 Vždyť je to jen o rok 🙂

bublina100
autor
16. čer 2016

werumko děkuji, tak snad se mi podaří to upovídat, 🙂 no uvidíme jak to bude probíhat na 6tinedělí , 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pokud začnu rodit, když budou děti doma, budu muset do porodky odjet co nejdříve, nechci,aby mě viděly v bolestech ☹ ☹ ☹ ☹ , sama bych tam nejraději přijela na finále 🙂 🙂 🙂 ale to stejně nejde, pač jeden neví, jak bude porod rychle postupovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru