Porodní boxy v Kladně

luu_ca
21. črc 2017

Ahoj, jsem z Prahy, rozhoduji se mezi Motolem a Kladnem, Kladno u mě zatím vede svým přístupem, dle recenzí. 

Chci se zeptat, na stránkách jsem našla, že porodní místnost je rozdělena porodním i boxy - co si pod tím. představit? Budu tam mít soukromí, neuslyším ostatní rodičky apod.? Nechci porodní sál jako je např. u Apolinare, kde údajně mají mezi lůžky plenty.

Děkuji

jaaanaluk
21. črc 2017

Kladno ma 4 porodní boxy. Jsou to krásné nové pokoje s koupelnou a jeden ma dokonce vanu. Jé tam i pohovka a televize pro tatínka. Já rodila v noci a nikoho jiného jsem neslyšela ale nevím zda tam někdo byl

miss_lednacek
21. črc 2017

Ahoj, rodila jsem na Kladne 3 tydny nazpet. Jsou tam 4 pekne porodni boxy, jeden je i s nejakou mistnosti navic (jakoze obyvak) a s vanou. Ten je nadstandartni a kdyz si ho zarezervujes, je to snad za 2 litry? Samozrejme se muze stat, ze bude jediny volny a to pak mas zdarma🙂 Rika se tomu boxy, ale jsou to normalne stavebne oddelene mistnosti s vlastni koupelnou. Navic ta frekvence porodu na Kladne neni takova, dost mozna budes rodit sama🙂 Jinak porodni asistentky i lekari jsou super, to naopak oddeleni sestinedeli a novorozenecke je podle me celkem stres. Clovek asi nemuze mit vsechno🙂

linee
21. črc 2017

@luu_ca kladnem neprohloupis.Porodni boxy jsou samostatne velke mistnosti,asi 25m2.Kazda ma vlastni koupelnu s wc a sprchou+jak pisi holky.S manzelem jsem mela soukromi celou dobu,jenom na pravidelne monitory prisla PA (v pripade nutnosti muzes zavolat zvonkem a nebo partner).K dispozici mic,pohovka,postel,telka a myslim,ze i radio. Soukromi mit urcite budes,krik zavisi na frekvenci.Mozna neco uslysis,ale neni to tak,ze by za celou dobu,co tam budes ti zprava a nebo zleva budou "rvat" rodicky.A personal velmi prijemny.Ja doporucuji.

bambuca2
21. črc 2017

Ahoj, před 2 lety jsem rodila v Kladně a porod super, porodnice je tam moc pěkná, personál na sále byl příjemný, boxy pěkné, velká spokojenost. Oddělení šestinedělí byla ale hrůza, sestry byly nepříjemné, jak se dítě přikládá ukázaly jednou a pak prostě nezájem. Malá nechtěla vůbec jíst, byla spavá, měla silnou žloutenku, jen ubívala na váze a přesto nás pustili 3. den domů. Další den jsme šli k pediatrovi a ten nechápal, jak mohli malou v takovém stavu vůbec pustit domů.

Z toho důvodu jsem 2. dítě letos rodila v Motole a porod sám o sobě byl super, personál u porodu byl báječný, boxy oproti Kladnu byly menší a hůře vybavené, ale vše co člověk potřebuje (sprcha, záchod) tam bylo, takže pohoda. Ale oddělení šestinedělí opět hrůza děs, oproti Kladnu ještě horší. Rodila jsem tam letos v květnu a protože měli v té době plno porodů, tak potom rodičky přemisťovali na různá oddělení, takže zatímco dítě bylo na šestinedělí, já a spousta dalších mamin jsem po porodu ležela na rizikových těhotných a malého mohla chodit na šestinedělí jenom navštěvovat a kojit. Na šestinedělí k synovi jsem se dostala až 3. den. Takže v tomhle bylo lepší určitě Kladno. Motol je prostě taková velká továrna na děti...

Kdybych měla rodit ještě jednou, tak bych volila zase Kladno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru