• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

30. října 2016 
@1janina2 přišla jsem dolů na monitor a za chvilku šla dovnitř,mimi spolupracovalo,tak to bylo natočený za chvíli a nahoře jsem ten papír šoupla hned do AMB.č.1 a za chvíli mě volali.Nevyšetřoval mě,jen kouknul na monitor,řekl,že kontrakce tam žádný nejsou,že na porod to nevypadá a nazdar.Byla jsem tam 3min,ještě mi na lehátku sáhnul na břicho a řekl,že děloha je ještě měkkká.
Odhad mám jen ze 37tt. 3200g.
23. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta asi mají,viď :wink: To by se tu ukázaly.....
23. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@brendda tak to jsi měla fofr poradnu teda... a holky se snad brzy ozvou a napíšou své zážitky...
23. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
..taky bych to chtěla takhle rychle, to já si tam v pondělí určitě aspoň ty 2-3 hodiny pobudu :angry: Možná zkusím ráno vyrazit o něco dříve, na půl 9 už je to pozdě
Tak já na monitoru nějaký kontrakce měla, ale stejně se stále nic neděje, jen ten podbřišek pobolívá a tlak na močák, a břicho tvrdne, a taky mě pobolívají prsa a trochu mi z nich cosi teče..., ale obecně se to nějak moc nestupňuje, chjo, tenhle víkend by byl na rodění ideální :slight_smile:
24. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@1janina2 taky to chci zmáknout přes víkend,tak si budeme držet palce :grinning:
24. čer 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte těhulky,
tak hlásím návrat z Prahy. V úterý nástup na odsávání. Dospěli jsme již k těžkému stadiu u té vody, tak už se to nedá odkládat. Když vše dobře půjde, tak tam budu jen jeden den. Mám hodně odpočívat, už by se mohl z toho náporu spustit porod..
24. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta Tak ať ti to dobře dopadne, na porod je mooc brzy, ještě máš dost času,budu držet palce
24. čer 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@1janina2 no to já vím taky, že na porod je brzy.. Musíme vydržet, snad se to tím odběrem nějak nepodráždí a bude to v poho.
24. čer 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta ty brďo,tak držíme palce!!!
24. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
24. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hodlám přes víkend rodit,tak se za tebou můžu v úterý stavit na pokec na chodbu :grinning: :grinning:
24. čer 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@brendda no, tak uvidíme, pošleme si mobil a kdyžtak se spojíme.. já mám jen obavu, že budu muset jen hajat :unamused:
24. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta po tom zákroku asi určitě,ale druhý den snad budeš moc vstát a podívat se na moje mimi :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@brendda jo, to snad jo.. jen doufám, že to vše proběhne v pohodě a fakt mě pustí ve středu domů, ale na tebe bych se skočila podívat, to je jasné :wink:
24. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme tu trochu osiřely,viď :wink: Holky už asi odrodily..........to jim záááááááááááávidííííííííííím.Tohle čekání je fakt na palici.
24. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta
@brendda

držím oboum palečky, po očku sleduju jak se vám daří! Holky 10. července už to bude rok co se Nikča narodila... To tak letí! :slight_smile:

@karusta ať je to odsávání v pohodě :slight_smile:
24. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@brendda jojo, tak snad jsou i s prckama v poho..
@mpavlinka jo, díky, snad ano
24. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka na dětech to člověk vidí nejvíc.......jak to letí :wink:
24. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,Držím palce,at uz to mate taky zdarne za sebou..rodila jsem taky u Apolináře,letos v lednu,vyvolání :unamused: A epidural mne zachranil :wink: Vyborna zalezitost!!doporucuji
24. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Žádné nové info o nikom :slight_smile: :slight_smile: ???
25. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nene, jsou určo v porodnici a vyplácané z dětiček na nás zapomínaj :grinning:
25. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta ahojky holky,tak se vam hlasim z porodnice doma :slight_smile: ,v utery 21.6.v 6:10h se mi narodil Daniel :slight_smile: porod byl velmi ,ale velmi rychli ...dneska me pustili ,musim to doma dat dohromady a az budu mit vice casu tak napisu....chtela jsem v patek te najit na utz ,ale diky vizite jsem to nestihla a nebo jsem te nevidela,ale byla jsem se tam podivat az kolem pul 11
jak se ti idari?
25. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira hurá,supeeeeeeeeeer,já si to myslela!!!!!!
GRATULUJEME!!!!!!!!!!
Až budeš mít čas-hodíš nám sem prosím nějaký popis?Porod,personál,pocity atd.Umírám zvědavostí :grinning:
Myslely jsme na tebe!
25. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira Super, velká gratulace!! To je prima, že už jste doma. Snad se všechno povedlo a Janička ti teď už pomáhá s bráškou :wink:
Tak to síla, protože já jsem tam byla objednaná na 11:30, přijeli jsme tam kolem půl jedenácté, takže jsme se musely minout :frowning2: Škoda....Byla jsem tam zase s manželem a Terkou, takže bys nás nepřehlídla.. Jinak v úterý si tam jdu ráno lehnout, budou mi odpouštět tu vodu.
25. čer 2011 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira taky gratuluju! Koukám, že tě pustili brzy, myslela jsem že den porodu nepočítají, je to ale skvělý, že to jde. Žádala jsi o to nějak nebo to bylo uplně v pohodě?
25. čer 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@morgan Když je vše ok, tak pouští domů brzy. Terku jsem porodila v deset večer ve středu císařem a v pondělí jsem šla domů :wink:
25. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
iira moc gratulujem!!! všetko dobré do vienka :slight_smile:
brendda a ty čo robíš ešte doma? šup do porodky ak to chceš cez víkend stihnúť :grinning: Držím palce!
karusta želám hladký priebeh, nech to s drobcami dobre zvládnete..
26. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@karusta já právě myslela, že po normál porodu čtvrtý den a po císaři pátý den (den porodu prý nepočítají), no čím dřív tím líp :slight_smile:
26. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sshiva dělám co můžu,ale nějak mi ty plány nevychází :grinning: :grinning:
26. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sshiva díky :wink:
@morgan ono se to trošku možná taky řídí tím, jak rychle potřebují mít volné postele... a pokud je mamina i prcek ok, tak asi není důvod je tam zdržovat :wink:
26. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek