• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

11. ledna 2017 
@karusta myslím,že to tak je...Je tam fakt nářuch.To já tam zas budu smrdět týden,kvůli špatnýmu kojení...
26. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda třeba nééé, co já bych za ten týden dala... s dvojčaty tam nejspíš skejsnu daleko dýl :unamused:
26. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta no,to je fakt,ty máš všechno dvakrát..............ale taky dvojitá radost :grinning:
A budeš mít někoho,kdo ti bude trochu pomáhat???
26. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jo, vzhledem k tomu číslu, co už mám doma, tak to bude trojitá :grinning: Ne, nemám, leda manžela, budu to muset zmáknout :wink:
26. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Moc gratuluji!! a také jsem zvědavá na tvé čerstvé postřehy z Apo :slight_smile:
26. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda ...tak nevím jak u tebe, ale u mě to ani na tenhle víkend nevypadá :unamused: Tak snad už ten příští :slight_smile: žádný náznak, že by se něco dělo, a to jsme vyzkoušeli pár "zaručených" tipů na urychlení :grinning: :grinning:
26. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta no,to teda klobouk dolů...ale my ženský zvládneme všechno,viď :wink: Co nám zbývá...

@1janina2 taky to nevypadá,ale já věřím,že u druhorodiček se ten nález může změnit z hodiny na hodinu...
Celé noci tvrdnu,odešlo mi kousek zátky,vyháním jak se dá...
26. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jasně, že zvládnem.. a ty ještě nemusíš pospíchat, ještě je čas... já Teri rodila 41+3 :wink:
26. čer 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta pospíchám,už toho mám plný zuby to za A/
B/ malej je velkej,má velkou kulatou hlavu,tak přenášet a rodit 5kg macka jsem fakt nechtěla
C/potřebuju být zpátky 7.7. z porodnice na manželovu naroz.party :grinning:
D/přenášení je dost možný,Nell jsem rodila 40+4
26. čer 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jo, to chápu, já toho měla pak ke konci taky dost, od 38.tt jsem se modlila, ať už to přijde :grinning: No akor, když má bejt malej velkej, to je jasný... no a párty, tu přece nemůžeš vynechat, to je jasná věc, to je to hlavní :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta tak zase jen na skok,trapeji nas prdiky a u kojeni spinka,tak nemam moc casu a dcerka ted moc zlobi tak je i manzel hotovej ...drzim palce at ti vse dopadne dobre,
ja se ozvu az bude klid ,doma po tech par dnech co jsem tady nebyla desnej bordel a malemu musim udelat rytmus ,pak napisu,ale byla jsem jinak spokojena s personalem...
holky drzte se :slight_smile:..jsem rada ze je mali venku...sežrala bych ho :grinning: ale muzu jen kdyz se dcerka nekouka :slight_smile:
26. čer 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira to je jasný, moc dobře si pamatuju, jak jsem v domácnosti kmitala, když se Teri narodila.. prakticky jsem nespala, pořád něco uklízela, vařila a kojila a přebalovala, kolotoč.. pak taky prdíky, no mazec... jen se hezkky zaklidujte a sžijte a pak nám napíšeš román :wink: snad se malá brzy srovná s tím, že má sourozence, držím pěsti
26. čer 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jasný,ten začátek je mazec :grinning: tak ať se brzy zaběhnete!!! Těšíme se na porodní příběh :grinning:
27. čer 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak dnešní kontrola u Apo, pouze monitor, dr. mě opět nevyšetřovala, k monitoru mi bylo řečeno jen, že tam je hodně pohybů - nevím, zda to je dobře nebo špatně..V sobotu jdu na kontrolní monitor a když neporodim, tak v pondělí zas. To jsem zvědavá, kolik tam bude v sobotu lidí, doufám, že to nebude takové čekání jako třeba dnes, zase dvě hoďky :unamused: , zapomněla jsem se zeptat, jestli i v sobotu jim tam musim nosit počůraný papírek, nevíte, to musí být na ty monitory vždycky??
27. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k čekání na Godota. Včera jsem měla termín, ale teda to moc nevypadá, místo břicha mám tvrdej megameloun a po každé krátké vycházce musím hodinu ležet, abych dočerpala energii. Je to trochu únavný, minulej víkend už jsme málem jeli, ale nakonec falešnej poplach. Nemám žádný zkušenosti s poslíčkama, poprvé jsem je vůbec neměla, teď mě to mate. Tři noci jsem se moc nevyspala, ale od té doby ani ťuk. Zítra jdu na monitor a do poradny, ale posledně jsem se tam stejně nic nedozvěděla, na monitoru kontrakce nula, doktor mě nevyšetřoval a za minutu jsem byla venku. Tak předpokládám, že zítra to bude obdobný... :slight_smile:
Achjo.
27. čer 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 jestli se dobře pamatuju, tak jsem moč nesla i v sobotu a lidí tam bylo tenkrát jen pár, určitě míň než normálně. A s natočeným monitorem se pak jde zazvonit na porodní sál, kde to zkoukne doktor :slight_smile:
27. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morgan Díky za info, oni říkali, že pak s tím výsledkem monitoru, budu někam muset, tak už aspoň vím kam, na porodní sál, no už by si mě tam mohli nechat :slight_smile:
27. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, nejako sa tým drobcom nechce...som čakala že bude "plodný" víkend a že sa od vás dozviem nejaké novinky :wink:
ale hlavy hore, ono to fakt može byť z hodiny na hodinu inak, sestra prvé bábo rodila o 2 týždne skor a druhé prenášala o 1 deň, a prišlo to na ňu tak znenazdajky že manžel stihol do porodky dobehnúť 5 min pred tým než malá vykukla na svet :grinning: Za 2 hoďky mala odbavené prvé kontrakcie aj porod!
Tak sa držte a budte v pohotovosti :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 no to jsem si řikala taky, ale tenkrát mi doktorka řekla, že maj plno a ať ještě nerodim :grinning:, no druhý den jsem porodila :wink:
27. čer 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afiserova mám to úplně stejně jako ty :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: stejný pocity,kontrakce na monitoru 0 a že by na mě někdo kouknul a řekl,jak to vypadá,ani náááááhodou...
27. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vydržte, však ono to přijde, já se zas modlím, aby to ještě nepřišlo, holt, každá jsme na tom nějak.. zítra držte pěsti :wink:
27. čer 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dobře to dopadne,uvidíš!!!!
27. čer 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta moc na tebe myslim ,drzim palce ...
@brendda on by to ani mazec nebyl,ale za tech par dnu co jsem nebyla doma mi tady manzel s dcerkou udelali slusnej bordel a nemuzu to nejak poklidit a tak nejak celkove to dat dohromady..Danecek je zlatej ,neplace je hodnej ,jen ty prdiky ,ale to se podda a zatim teda casto kojime,ale to dame casem dokupy nejak i casove ....
27. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta moc na tebe myslim ,drzim palce ...
@brendda on by to ani mazec nebyl,ale za tech par dnu co jsem nebyla doma mi tady manzel s dcerkou udelali slusnej bordel a nemuzu to nejak poklidit a tak nejak celkove to dat dohromady..Danecek je zlatej ,neplace je hodnej ,jen ty ordiky ,ale to se podda a zatim teda casto kojime,ale to dame casem dokupy nejak i casove ....
27. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda díky :wink:
@iira tobě taky dík a super, že jsi takhle optimistická, zvládáš vše určitě na jedničku!! Malému za mě pusinku :wink:
27. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyyy-u nás v soukromé diskusi červenec se rodí hezky pěkně po másle,samé prvorodičky před termínem a já pořád nic.Uááááááááááááááááááááááá.Já chci taky!!!!Každýmu už dělali Hamiltona,proto se to tak pěkně rozjíždí,jen na nás nikdo u Apoli nekoukne,ach jóóó.
28. čer 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda Fakt jo, a to jim dělali Hamiltona před termínem? Myslela jsem, že to se dělá až pak když se dlouho přenáší..?? No řekla bych, že u Apo dost věcí nechávají jen tak, prostě na přírodě, až to bude tak to bude...
28. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta ahoj kočko,
jsem na tom stejně, ale my už to máme za sebou :o))) Byl to mazec, ale teď po týdnu je už všechno stokrát lepší !!!! Mnohem míň bolelsti, princezna u mě, nádherná, božská, voňavá !!!!! Jsem nejšťastnější člověk na světě. Adélka se narodila 20.6. ve 13:13 a plánovaným císařem....
28. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta : držte sa!!!
@misuuuule: gratulujem k Adélke, narodila sa v rovnaký deň ako náš Emil :slight_smile:
@brendda stále nič nové? myslím na teba, neboj, príde nejaká fajná búrka a nebudeš potrebovať ani Hamiltona :grinning:
28. čer 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hlásím se od Apolináře...voda ze mě pryč.. odsáty necelé dva litry. Tím pádem skoro dvě kila dole, hned jsem to oslavila laskonkou a věnečkem :grinning: Zatím vše v pohodě, odpočívám. Dnes mám internet jen na dvě hodiny a doufám, že zítra už budu psát z domova
:dizzy_face:

@misuuuule gratuluju k Adélce :wink:
28. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek