• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

25. listopadu 2017 
23. čer 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Veru co ty tady?
23. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarek...díky

Veru...no jo taky jsem se mohla rovnou zeptat Tebe,co? :wink:
23. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, já se objednala v 16tt a bylo to tak tak :unamused:
23. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sluni mohla i když já s ní zkušenosti dobré nemám :pensive:
23. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...já rozhodnutá ještě nejsem,pořád spíš přemýšlim o nějaký mimopražský :unamused:
23. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni já ti nic neříkám :wink: no já chtěla Nera,ale tam se vše platí a nejsou připraveni na komplikace
23. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? o těch jsem taky přemýšlela
23. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vše si platíš,jukni na jejich stránky!a i DR mi říkala,že nejsou připraveni na problémy a prevazej do prahy http://www.almeda.cz/
23. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, marti, koukám,že jste si to s mišákem krásně užili. tak malej je hodnej,to se máš :wink:
mě už prso přestalo bolet,naštěstí jsem to těma obkladama rozehnala a taky malá dobře odsávala,tak jsem ráda.
jinak v tom kočárku nám malá vydrží spát čím dál tím míň a když jsme někde na delší procházce,tak už jí to tam nebaví a začne brečet :frowning2: holt by chtěla asi taky už koukat a né tam ležet pod střechou :angry:

baru, uvidíš,že se malej zklidní. a ta vojtovka mu třeba fakt prospěje,čtu o tom,jak je to účinný.
23. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kočky,
tak jsme se vrátili z Vojtovky a cvičíme to mačkání pod prsíčkem :grinning: Malá má tužší kyčle, ublinkává (tada furt spíš b....e a má ten úklon). Prej na to všechno to zabere. Tak to jsem teda zvědavá. Máme cvičit u každýho přebalení. To by taky mohlo pomoc na jedno kakání denně hahhaha :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je se zaregistrovat jakmile budete mít těhu průkajdu je opravdu nával :wink:
23. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo. Chystá se prej nějaká rekonstrukce a snížili počet rodiček :frowning2:
23. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vím,tak nával je i v jiných porodnicích, mají vždy jen omezený počet rodiček na den. takže je nutná registrace hned po obdržení těhu průkazky!!!
23. čer 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
janah: nevis kdy ma byt ta rekonstrukce?
23. čer 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, a tak to cvičíte jen to mačkání pod prsíčkem? hlavně,aby to zabralo!
23. čer 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to přesně s tou rekonstrukcí nevím. Snad na podzim, ale znáte to :sweat_smile: Až seženou prachy tak to bude, každopádně nižší počet rodiček už je teď. Baru na nic nečekej a šupajdi.
Ervi, zatím jen to prsíčko, příští týden jdeme na kontrolu a možná ještě něco přidá. Domluvili jsme se, že při každým přebalení. Tak jsem zvědavá, jak budu stíhat. Dnes zatím OK :sunglasses:
Ty prsa snad máš za sebou, mě se to u druhého občas vracelo a je to teda děs :frowning2: :frowning2:
23. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jsem zaregistrovana od 8tt :wink:
23. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni tak to je dobře, že to zatím zvládáš. Já dnes jedu s Nikolkou na alergologii a nákup zítra má velkou oslavu ve školce jako rozlučku. ještě koupit dárky pro učitelky a bude. v noci budu péct a něco chystat. Baru tak ta Um po,ohla to je dobře. uvidíte, že to bude vše dobré.
Myslím na vás a vaše miminka. čauky zatím
24. čer 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Berunko, to je super, že jsi zaregistrovaná, ale od 8 tt to je teda síla :dizzy_face:
Dneska jsem úplně hotová, ráno s Velkým na krev (naštěstí manža), pak s Eli na kyčle, já na zubní a teď jsme se ještě vrátili z TBC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jazyk mám až na vestě.
Dopoledne jsem měla paní na hlídání, to byste mi nevěřili, že jsem si to na zubním užívala!!! :grinning: :grinning: Byla jsem tam jen s jedním dítětem a měla jsem půl hodinky sama pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, to už teda máš velkou slečnu. To jdete od září už do školy??? To to letí..
24. čer 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

od zítřka do neděle jedeme s Ondráškem obšťastnit babičku, tak tu nebudu.Má být hezky, tak se budeme krásně válet na zahrádce.Tak se tu mějte a já se ozvu. :wink:
25. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru užij si babičky,
Jani jo to teprve bude mazec škola a vše k tomu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak si užívejte krásně den, já se dnes budu pohybovat mezi domovem a venkem jen taková pohoda.
27. čer 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,včera jsem byla v poradně a na monitoru a Apolinář má plno až do 7.1.09 docela síla :sweat_smile:
3. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy to josu tedy věci ještě že mě to nečeká. :wink:
3. črc 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není div, berou jen 8 a teď jak se netelefonuje, tak se tam běhá jeden den po akci :grinning: :grinning:
Jak se máte v tom vedru?? Docela ráda přivítám nějaké to ochlazeníčko....
3. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je u nás příjemně. jinak děs jsem z toho unavená. :wink:
3. črc 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je síla jak je Apolinář plný, ještě že jsme to stihly včas :grinning:

My se máme dobře, začli jsme cvičit Vojtovu metodu. Jak malej hodně brečel, tak nás doktorka na to poslala. Zdálo se jí i, že jde víc k jedné straně a je pravda, že spinká hlavně na levé straně hlavičky.A taky že jo. Má zhoršenou stabilitu a proto je neklidný, hodně se mrská a pláče v kočárku. Jak používá hlavně levou stranu, tak tu pravou má slabší. Tak musíme 4x denně cvičit jeden cvik a prý zaručují úspěch. Je to docela ok, zatím vždy u toho brečel, ale dnes se při tom na mě smál :grinning: Tak snad to bude brzo ok :slight_smile:

Jinak ty vedra jsou děsný, už se těšim na zítřek na ochlazení :sunglasses:
3. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarku, co cvičíte?? To mačkání pod prsíčkem?? My taky, teď nám k tomu přidala ještě pootočení hlavičky a na bríšku mačkat lokty. Po týdnu jsou viditelné výsledky (i já laik). Hned blinkoší mín. Holt cvičí břicho, co já bych za to dala :grinning: :grinning:
Jinak si vzpomínám, že prostřední byl taky děsně uřvanej a řekli nám stejnou diagnózu. Nestabilní a tudíž neklidný. Prej si vlastně neuměl lehnout na záda (trochu divný, co??)
Jinak včera kuchly u Apo kámošku a je tam zase pro změnu nával :grinning: :grinning:
Taky se už těším na ochlazení. Jen aby ho nebylo zase moc :sweat_smile:
3. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to se schválně zeptám naší dr v poradně jak to vidí s malým. ale ty fytioter. na palvání říkali OK. už je tu deštivo od noci tak hned lešpí vzduch ovšem na nákupy a chození s mimi to je pěkně blbé a to já dnes absolvuji. Jsem ráda, že jsou vaše miminka hned klidnější a vám je určitě hned lépe. :wink:
4. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani jojo leží na zádíčkách, prdelkou na konci stolu a já mu mačkám pod prsíčkem, držim bradičku, druhou ruku mám za hlavičkou a mačkám mu pupík. On zvedá pánev a to asi pomáhá. No vidíš, tak to nám řekli taky, nestabilní a proto neklidný. Zní to zajímavě, ale je to tak. To jsou věci viď.Ale hlavně že to snad pomůže!! :wink:
4. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek