• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

30. října 2016 
Aha, tak mi cvičíme něco jinýho. Já mačkám pod prsíčkem a včera k tomu přidala ještě nějaký úklon či co hlavy. To mi teda moc nejde, ale to prsíčko už máme zmáknutý :grinning: :grinning: Horší, že ten prostřední je teď taky nějakej hrbatej, musíme na ortopedii a vypadá to buď na dlahu, ortézu nebo cvičení. Tak to bude fakt vopruz :rolling_eyes:
4. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky když to čtu tak valím očka jak to zvládáte jste šikulky tak aby vám to pomohlo a bylo vše jak má být. :wink:
4. črc 2008 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahij,
Barbárku, pomohla Ti ta homeopatika?? Já mám asi taky málo, Eli mě vysává jako upírka a já bolestí nespím... :cry: :cry:
Díky
7. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli jste některá přenášela tak jaký je postup u Apolináře??Já mám termín zítra a do poradny ve středu jdu.Díky za info
7. črc 2008 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím Ti pěstičky!!! Sice neporadím, ale držím :grinning: :grinning:
7. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
rossib: já přenášela týden. pokud neporodíš do týdne po porodu, tak půjdeš na zátěžový test a pokud ani ten ti porod nevyvolá, tak ti ho vyvolají.
7. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A co je ten zátěžový test??
7. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Jani já je ani nezačala jíst. Malej z prsa už pije hrozně málo, je línej tahat, zvyknul si na lahev. Takže s prsa si vždy jen tak cucne :frowning2:
7. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmmm, tak to já jsem je vzala v poledne a večer. Pls jak Ti radili to dávkování?? Mě říkala v lékárně 2x 5, ale žádnej leták mi nedala :frowning2: :frowning2: Jinak to chutná dobře, fakt takový bombónky. Nemám pít kafe :rolling_eyes: (jedno denně mi povolili) a mátu
7. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak škoda, že je to lenoch :confused: Takhle je to děsně pohodlný. Ale zase na druhou stranu mu to může dát kdokoliv :grinning: :grinning: A jak se Šmudlík má??
7. črc 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zátěžový test je to, že dostaneš kapačku a budeš napojena na monitor. budou se sledovat stahy dělohy a kontrakce zda vzniknou. potom tě propustí domů a třeba se to rozjede. mě tedy ne. :wink: hodně štěstí.
7. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já naštěstí porodila den předtím, než mi měli ten zátěžový test dělat. :slight_smile:
8. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já až 10dní po něm
jinak dnes jsme měli 3měsíční a dobrý očkobvání pohoda, malej váží 5940g a má68cm. vývojově dobře. :grinning: jdu relaxovat.
8. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Marti,
vy jste jedlíci :grinning: :grinning: A ta dýlka je takhle dobře?? Nespletla ses?? My máme jen 59,5 a to mi přijde jak pěkná čára :frowning2: :frowning2:
8. črc 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak my máme 68 nosí věcvi co děti v 5-6měs ale docela atlet. o víkendu dám fotky. :grinning: :grinning:
8. črc 2008 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No to musí být Marti docela hubeňour. A těch 68 má po kom?? Si nedovedu ani představit :wink:
8. črc 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
on je po tatínkovi zase tak hubený není tak normál. :grinning:
8. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já ti ho vifotím špagetku. :grinning:
8. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky měl někrý z vašich miláčků po očkování do stehýnka nějakou reakci zarudnutí či tvrdou bulku? my máme červený flek a tvrdou bulku. nevím zda je to normální .dr. tvrdí ledovat. :frowning2:
9. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak my po dnešní kontrole máme 5,48 kg a 57,5 cm. Takže kus chlapa. A paní doktorka říkala, že je mooc krásnej, tak jsem byla pyšná. A včera jsme byli na kontrole na cvičení a dostali jsme velkouuuu pochvalu, že se to zlepšilo a že tak máme pokračovat dál. Tak jsem moooc ráda :slight_smile:

Marti Ondráška nám ještě neočkovali, prý to přes léto není moc ok a tak to budeme absolvovat v září.Takže ti neporadim :unamused:
10. črc 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, tak to neporadím :cry: Asi fakt jen ledovat a hlídat. Nás taky ještě neočkovali. Pořád na nás něco lezlo :grinning: :grinning:
10. črc 2008 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to uvidíme.
holky tak to děláte pokroky jste šikulové. :wink:
10. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak jste strávili dnešek?? My hned po ránu vyhlásili den "protiva". Kromě Elinky, ta se ještě nezúčastnila :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk to jsi včera měla den na hoooooooooo. to já ho začala samo ráno déílenou únavou, ale během dne se to zlepšilo. jinak kloubky v pořádku a dostal pochvalu jak se živej tvoreček. potom vycházka na zámek a do satel. ulice na inspiraci na stavbu, ale to se mi nezadařilo domy tam byly škaredé a nijak estet. propracované. :frowning2:
dnes mám fmol od rána, ale už máme napečeno navařeno a vypráno uklizeno a ještě jsme doleji pro tatínka. teď hají a my jdeme jíst. :wink:
11. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,kolikátý den po termíně vám vyvolávali porod??Já měla termín 8.7. a dnes na monitoru jsem měla pár kontrakcí na 100 a už krev v moči a v pondělí mám poradnu,jenže ve čtvrtek už budu 42.tt tak se ptám,to čekání je nekonečný :unamused:
11. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
neporadím já rodila na termín :wink:
11. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Promiň, já měla taky vzorný děti :grinning: :grinning:
11. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
rossib: a už jsi byla na tom zátěžovém testu?
12. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahjky holky tak jak se máte maminky se svými ratolestmi? :slight_smile:
13. črc 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, dneska dost unaveně, měly jsme v noci řvací náladu :frowning2:
13. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek