• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

30. října 2016 
Adajar, moc držím palečky, neboj bude to ok. Tam jsou fakt machři. Jukni do mého albumu. Kubík se narodil 750g a po 3 měsícách ho pustili domů. Posílám moc, moc energie!
12. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
marti ja vim doktori jsou uzasny a nas malej bojuje no jen mame infekci tak snad ji porazime taky.
13. srp 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, ty jo, uplně mi to vyrazilo dech! Gratuluju k miminku! To je skvělý, že se mu daří relativně dobře, držím palce a zase nám napiš jak to s vámi vypadá :slight_smile: , a jak jsi rodila?
13. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Adajar, neboj infekci porazíte. j€ste bojovníci, tal vlastně ani jinou šanci nemáte! Moc držím palečky a přeji štěstíčko, ať je to nejdříve.
13. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé Adajar, moc moc držím vše co mám, aby bylo všechno s malým Danielkem v pořádku a moc gratuluju... :slight_smile: ...Určitě to zvládnete
13. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, přiidám se k vám s komentářem o Apolináři. Z porodnice jsem se vrátila v pondělí, takže velice čerstvá zkušenost.
Terezka přišla na svět neplánovaným císařským řezem, jelikož měla omotanou pupeční šňůru kolem nohou, tak porod nepostupoval. U porodu mohl být i manžel, takže super. Jakmile malá poprvé vykoukla(22:10), po chvilce už nám ji ukazovali, pak šel manžel fotit k váze a přeměřování. Načeš přišli oba dva a byli se mnou po dobu dokončování lékařských prací. Poté ji odvezli a mě přeložili na JIP. Pak jsem ji viděla ráno v šest hodin. Jelikož předtím blinkala, tak jsem ji nemohla přiložit. Ve 12:30 už jsem byla na odd. P15. Malou přivezli hned, jak jsem se zabydlela. Nosili mi ji v pravidelných intervalech na přikládání. Druhý den už jsem si ji vzala na celý den k sobě. No a jelikož to bylo zlatíčko a vůbec nebrečela, tak jsem se dohodla se sestřičkami, že si ji nechám i v noci, ale pokud bude nějaký problém, že ji mohu kdykoliv dát k nim. Po císaři máte nárok na 3 noci bez dítěte na zotavenou..
Jinak: Co se týče prostředí-ležela jsem na 2lůžkovém pokoji, společně s maminkou, která se mnou ležela na JIPU(velice ochotná sestřička z JIPU nám to ochotně zařídila). Pokoj velice prostorný, super. To, že jsou záchody a sprchy na chodbě, se dá velice dobře přežít a nával jsem tam ani jednou nezažilla. Navíc představa, že budu sdílet nadstandart s někým, kdo bude mít neustálé návštěvy mě děsila, takhle jsme měly na pokoji naprostý klid a pohodu...
A co se týká personálu? Naprosto dokonalé. Porodní asistentky, lékaři, dětské sestřičky, dětstký lékař, přes uklízečku-všichni usměvaví, nabití pozitivní energií. Nemělo to chybu!
Pokud ještě někdy, tak jedině Apolinář. A jaké odd.? To je mi naprosto fuk. Nesetkala jsem se s nikým nepříjemným!
13. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
karusta: to je super, další dobrý ohlas na oddělení P15, nás propustili z porodnice minulou neděli 2.8., takže taky je to čerstvé :slight_smile: a jak píšeš Ty, jen musím souhlasit, všichni byli skvělí, ochotní prostě pohoda :wink: .
Kdyby bylo nějaké potřetí, tak klidně půjdu zase sem, ale ono nebude :sweat_smile: , holčičku máme, teď i kluka (ten se právě před 14 dny narodil císařem, takže do třetího porodu už nnneeee :grinning: ).
Dvě jsou akorát :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Adajar, je to krásnej chlapeček. Gratuluju a budu vám držet palce :wink:

karusta a katulen, to mám radost, další dva kladné ohlasy :grinning:
13. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Katulen, karusta, moc gratuluju k miminkům a jsem ráda, že to bylo takhle pozitivní, vím, že budu v dobrých rukou :slight_smile: Tak ať miminka krásně rostou
13. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar neboj urcite to brzy zvladnete a tu osklivou infekci porazite. Jinak gratuluji k miminkum.
13. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky rodila jsem klasicky porod trval 9 hodin a musim rict ze personal byl super vsechno my vysvetlili. Pediatricka prisla hned jak maleho zajistila a vse nam rekla co a jak a jeste vzala manzela na Aro za malym ja jsme nemohla. Jinak celkove jsem byla spokojena na vsech oddelenich co jsem lezela. A jinak maly je bojovnik a ma uzasny tym lekaru na Aru a sestricek.
13. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
katulen: jj, je to tam prostě bez chyby..Musela jsem sem napsat, protože nemám ráda, když se háže špína na někoho a není to pravda. Jelikož jsem byla po císaři a strávila v porodnici 6 dní, tak si myslím, že to je dostačující na to, abych poznala, jak to tam běhá. A personálu se tam vystřídalo taky dost.
Takže ještě jednou: porod u Apolináře super!
14. srp 2009 v 05:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen je trochu škoda, že tak super tým lékařů a sester nemá k dispozici víc finančních prostředků. Budova by rekonstrukci potřebovala, personál by určitě lepší podmínky a někdy i lepší přístroje dost ocenil. Bylo mi dost líto sestřiček na IMP, když jsem viděla, že mléko pro miminka ohřívají ve staré, polorozpadlé rychlovarce, když se půl hodiny perou s roletou, kterou stály kvůli nám, ale pak nešla nahoru,... Ale peníze ve zdravotnictví bohužel chybí a asi ještě dlouho chybět budou. :frowning2:
14. srp 2009 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, gratuluju k chlapeckovi a drzim palce at je infekce brzo pryc!
14. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
martinamil- jo tak to máš stoprocentní pravdu.. Na to , jak je ta porodnice vyhlášená a jací lidé tam pracují, tak peněz tam je opravdu nedostatek.. Sice už je to tam z části zrekonstruované, ale zdaleka to není všechno. Je to veliká škoda..
Jenže náš stát na zdravotnictví s... :cry:
14. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kam vam psali vysledky z monitoru??? nechavali si to u sebe, nebo vam to davali?
14. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
emamamamu- dostala jsem vždy monitor do ruky, s tím jsem šla do poradny, tam to dr. zhodnotil a napsal do zprávy, kterou ti odevzdal výsledek (CTG fyziol.), monitor ti zůstává.. ale když jdeš k porodu, všechny dokumenty i monitory s sebou a oni si je tam nechají..
14. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, držím malému bojovníčkovi palečky, určitě to zvládne :slight_smile:
holčiny, všechny, které vás to ještě čeká, nebojte u Apo jsou dobří, jsou na plno věcí připraveni :wink:
14. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo s financemi v našem zdravotnictví je to fakt hrůza, holt žijeme fakt ve státu, který na to kašle....což je škoda......

emamamamu: Jak říká karusta, po monitoru dáš ten výsledek doktorovi, ten to skoukne a dá ti ho zpátky a ty ho vložíš do průkazky....
14. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz mam tu prukazku tak narvanou, ze uz se v tech vsech prilozenejch papierch nikdo nevyzna :frowning2:
14. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem nakoukla zda už jsou tu nějaká miminka.Marsu pořád nic???

Adajar držím moc palečky,aby se malej brzo zbavil infekce a byl brzo u maminky.Koukala jsem,že se narodil ve 3,07hod. Můj Štůfík se také narodil ve 3,07 :wink: na sále č1
Určitě vše dobře dopadne :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
vikul no jako holky jsem predbehla ikdyz jsem nechtela. Ale ja jsem byla na sale 2. Ale jinak dobrej cas ne???
16. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, a zůstáváš v porodnici? nebo budeš za malým docházet? vůbec nevím jak tohle chodí.. :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
vikul, tak pořád nic, nějak mi připadá, že se malýmu u mě až moc líbí :grinning: , cítím se fakt dobře, žádné příznaky k porodu, tak uvidíme, zítra ráno jdu na kontrolu, tak pak dám vědět, jak jsme na tom, takže přeju hezký večer a opatrujte se tu........ :wink:
16. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
morgan ja jsem doma uz od stredy a chodim za malym 2x denne, ale stacilo by pry jednou denne, ale ja chci byt s nim.

marsul neboj ono to prijde.
16. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak se hlásím z dnešní kontroly a monitoru :slight_smile: . Monitor ukázkový, dokonce včetně nějakých kontrakcí, které ovšem zatím necítím, tedy alespoň myslím :grinning: . Jsem prý krásně otevřená (konečně :grinning: )a miminko naléhá hlavičkou úplně dolů a porodní cesty krásně připravené k porodu, jinak vše v naprostém pořádku a v pondělí opět na kontrolu, tak jsem zvědavá, kdy to bude :slight_smile: .Jinak od začátku mám štěstí pokaždé na Dr. Vokroje, takže bezva...

adajar, úplně tě chápu, že s malým chceš být 2krát denně :slight_smile: , když ho nemůžeš mít ještě doma, tak snad se brzy dočkáš a budete hezky silní :slight_smile: , držím palečky
17. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
marsulinka, gratuluju ke kontrole, doufam, ze me ve stredu cekaji taky takovy pozitivni info :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mars gratuluji ke kontrole a prejiti aby to bylo drive.
17. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, to se nedivím, že tam za ním chodíš! Ale aspon jsi doma s vaším taťkou vid :slight_smile:

mars, tak to jsou dobrý zprávy, že je nachystáno k porodu :grinning:
17. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar dobrej čas :grinning: A jak se daří malému???

Marsu takl to je super že je to ok a dobře se cítíš,protože to je +Porod by měl proběhnout hladce :wink: Držím palečky
17. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek