• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

28. března 2017 
mars grattuluji jeste jednou a kde ze jsi rodila na jakem sale??? No ja te tam nikde nevidela teda. :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marsh nebyla to takova mensi a brejlata pani doktorka celkem mlada???
29. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Market,

vítejte s Adámkem doma, jsi šikulka, zvládla jsi to na jedničku.
Bylo by fajn, kdybysme ten porod měly všechny takhle "pěknej", viď? :wink:
Já jsem stále 2 v 1, už jsem otrávená a asi mě čeká vyvolání ... :rolling_eyes:
Trochu doufám, že třeba ten zátěžovej test by mi mohl porod vyprovokovat, když už nepomohl ani Hamilton (zatím).
29. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marsulinka koukala jsem na Adámka je fakt nádherný :slight_smile: překrásný... To je super že jsi porod zvládla tak v klidu
tak hezky odpočívat... přeji Vám hodně zdravíčka a štěstíčka
29. srp 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar Ahojky tak koukam že Daneček už má 1kg to je paráda jen tak dál... je to šikulka šikovnej... Bojovníček velikej pozdravuj ho ...
29. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marsu jste opravdu sikovny.Snad to bychom se v tomto mohly trosku opicit. :sunglasses:
29. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme :slight_smile:

adajar, rodila jsem na sále 1, jinak ta paní doktorka byla taková střední postavy, štíhlá, hnědé delší vlasy, hrozně sympatická, příjemná a mladá, myslím, že měla i brýle...
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste toho nakecaly :grinning: :grinning: , člověk tu jeden den není a nic neví!! Tak si jdu prohlídnout vaše nový fotky a zas padam, a zítra večer vás snad dočtu, mějte se :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar a co ta infekce jak jste meli,uz je v pohode?Doufam ze jo,ale rozhodne vypadate super. :wink:
30. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marsulinka - adámek je moc pěknej, ted už jste asi doma vid :slight_smile:
31. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,jeste mam takovy mensi dotaz,kupovaly jste si odsavacku na mliko a nejakou lahvicku uz pred porodem?Ja porad nevim.Dikas za odpoved.
31. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tantano já jsem si nic nekoupila, lahvičky jsem dostala od tchýně a kdyby mi je nedala, taky bych je zatím nekupovala a odsavačku si kdyžtak koupím po porodu. Všechno se potom dá dokoupit podle potřeby. :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odsavacku jsme nekupovali a lahev jen proto, ze byla prilezitost... Ze zacatku ji stejne nejspis nebudes potrebovat, takze bych se soustredila spis na veci, ktery doma byt musi :wink:
31. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak ze je to vubec v porodnici s tim internetem? Budu muset mit nejaky prihlasovaci udaje? A kdo mi je da? Mozna to bude to posledni, co me bude zajimat, ale clovek nevi...
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za ujisteni. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
morgan, jo jo jsme doma a musím říct, že nám to jde krásně, včera jsme byli na první prochajdě, to se Adámkovi moc líbilo :slight_smile: , jinak krásně bumbá, mlíčko mu teda fakt jede, na kontrole z nás paní doktorka dneska měla radost, prý je to zdravý a pěkný kluk :slight_smile: . Občas nás teda večer trápí prdíky, ale není to tak hrozný, jinak spinkáme dobře...

Tak zatím se mějte a holky co ještě budete rodit, držím palečky
31. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mockrát vám všem děkuju za rady a informace, díky nim jsem si dnes na monitorech nepřipadala jak debil :slight_smile: Měla jsem kliku, nebyl tam prakticky nikdo. Sestřičky bylo hodné, ale naměřily mi monitor jen jednoho mimča, se divím, že jim nebylo nápadný, že ty dvě křivky jsou úplně stejný... :confused: :grinning: Naštěstí doktor se spokojil s výsledkem UZV a nehnal mě na přeměření :slight_smile:
Ve čtvrtek nastupuju na rizikový, prý to bude hotelový pobyt s možností propustek na víkend, tak doufám, že ty poslední týdny utečou a dočkám se taky :slight_smile:
Nevíte, jaký je rozdíl mezi spinální a epidurální anestezií? Možná to tu je někde řešený, ale než bych to všechno pročetla, tak mám asi po porodu... :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maui - tak at ti to do porodu rychle utíká a snad bude všechno v pohodě a budou tě pouštět na ty víkendy, přece jenom máš doma ještě dva chlapíky a určitě by se ti stýskalo :grinning: S tou anestezií nevím..

marsulinka - tak to je super, že se máte krásně, s prdíkama si snad poradíte, nás teda trápí ještě ted :pensive: ale snad se to bude zlepšovat :grinning: . Ty jo, tak už to máte za sebou, to je bezvadný vid :slight_smile:

tantana - já si odsávačku koupila taky až po porodu, spíš když budeš mít chut a čas tak si tyhle věci můžeš dopředu vytipovat, jakou značku a kde, abys pak v případě potřeby věděla po čem sáhnout :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maui ja jsem mela u cisare spinal a to je ze ti to pichani do michy a ma to vetsi ucinnost - necitis potom asi dve hodinky nohy a nemas v zadech zavedeny katetr.u epi mas zavedeny katetr kterym ti muzou anestezi pridat a myslim ze u toho citis nohy ale brisko ne :wink: ten spinal byl uplne v pohode mala se narodila lehce po jedne v noci a zano v sest uz jsem rozesilala SMS a nohy jsem v pohode citila :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanule, internet (na 24.hod.) se Ti rozběhne druhý den po hospitalizaci. Přihlašovací jméno je Tvoje jméno a příjmení, heslo Tvé rodné číslo. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morgan dik,asi pujdu do Aventu.
Maui je to jak rika berunka.Tedy pokud se nepletu.
31. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maui ja se teda na tebe prijdu na rizikove podivat tak pak dej vedet na jakem pokoji jsi. Jinak na rizikovem jsou krasne pokoje takze dobre.
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky všem přeji hezký den.. adajar krásná fotečka :slight_smile:) malej má krásně dlouhé nožičky :slight_smile:)) to bude velikej chlap :slight_smile:) opatrujte se oba ...
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tantana - taky mám avent, ruční, je fajn, ale já stejně s tím odsáváním měla vždycky nějakej problém :grinning: , ale koupi nelituju :wink:
1. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - krásná fotka s tatkou :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar uz jste uplni chlapaci :wink: jen tak dal.
1. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
do jste rodily u Apolináře, poraďte. Byla tam paní z matriky a dala nám lísteček s informacemi, kde vyzvednout rodný list, a pak taky něco říkala, že máme poslat na nějaký mail asi rodné číslo dítěte k proplacení porodu nebo něco takovýho. Lísteček nemám a nevím.
1. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak Adámek s manželem akorát usnuli, jsou to zlatíčka, dneska teda je Adámek takovej trochu nevrlej přes den, asi to vedro, ale né že by nějak moc plakal, je to sluníčko a v noci byl taky hodný, tak jsem se i vyspala docela fajn.

Jinak co se týče odsávačky, tak teprve budu asi kupovat, mám hodně mlíka a asi koupim manducu a nebo aventku a lahvičku jsem teda koupila už před porodem, tu pro uplně narozené miminka od Aventu a už jsem ji párkrát využila.

maui, ať ti to tam rychle uteče :wink:

adajar, krásná fotečka :slight_smile:

zdenkazdenula, až budeš mít vyzvednutý rodný list(ten vyzvedneš na Náměstí Míru na úmč, měl by být hotový 8.den po porodu), tak zavoláš to rodné číslo na tel: 224967014 (od po do čt v době od 11h do 12h) a nebo ho pošleš na mail: apolinar-matrika@ vfn.cz
1. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, tak jsem hodila nějaké nové fotečky do albíčka :slight_smile: tak jukněte
1. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkazdenula na lístečku je psáno:

Rodný list novorozence obdrží osobně jeden z rodičů na matrice Úř. městské části Praha 2, náměstí Míru 20. Je třeba předložit OP obou rodičů, případně doklady neodevzdané v porodnici, tzn. dotazník na jméno dítěte, oddací list nebo otcovství. Po převzetí rodného listu zaregistrujte dítě ihned na zdravotní pojišťovně matky. Dále je nutné sdělit rod. číslo na telefon 224967014 - matrika kliniky J. Šnebergrová, od pondělí do čtvrtka a pouze v době od 11.00 do 12.00 hod., případně tel. č. 224967146.
Úřední hod. na ÚMČ, nám. Míru: Pondělí a středa 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30.

Já ho po porodu nemohla najít a našla jsem ho teprve před 14 dny, tak ho tu ještě mám :wink:
1. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek