• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Apolinář. Jaké máte zkušenosti?

28. března 2017 
Mars vim ze se davaji hodne a pry zabiraji,tak snad vas uz nebudou trapit. :wink:
8. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, úplně jsem zapomněla, že nevím jestli to víte, ale Kostrbce se u Apolináře narodil taky Adámek, měl 51cm a 3400g (doufám, že jsem to nepopletla),teď už jsou oba dva doma, ale měli to hodně hodně těžký, malýmu se omotal pupečník kolem krčku a nakonec ho museli tahat kleštěma ven, Jana je celá zašívaná....., ale všechno dopadlo dobře :wink: Oba jsou zdraví
9. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marsulinka - to nevíme, díky za info :slight_smile:. Teda tak to měli takhle dramatický jo :unamused:, ale jsou oba zdrávi a to je skvělý, stehy se zahojí, adámkovi snad kleště taky neublížili, a doma si určitě užívají a snad nám sem brzy napíše jak se mají :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak halvne ze uz jsou doma a vporadku. Blahopreji :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dodatečně gratulace i kostrbce:slight_smile: koukám, že je to tady zatím samej chlapeček...

adajar, to je šikulka. nebyl na téhle fotce trošičku rozčílenej? vypadá, že se mu něco nelíbí :grinning:
10. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky velká gratulace, jo pupečník kolem krčku známe....taky ji malý měl namotanou, já ale skončila císařem, ale hlavně, že jsou mimísci v pořádku.
adajar: máš velkého bojovníka, pěkně vyrostl, má už krásné vlásky i obočí, on to všechno dožene :wink: :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar, malý je fakt šikula, tak ať krásně roste a roste........., jen tak dál :wink:
10. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
whoks no jako oni ho zrovna odsavali a ta hadicka je ta odsavacka tak se pere. :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar, tak to teda krásně přibývá, a ty vlásky!, moc pěknej klučina :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar uz jste pekne vyrostli. :grinning: Jeste chvilku a vyrazite jiste k domovu.
10. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Adajar, to už je chlapák...krásně vám přibírá, jen tak dál :slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
whoks jojo no je to prdelka mala nase.
13. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu, hlásím, že o víkendu jsme byli v Severních Čechách a bylo to úžasný, Adámek byl zlatíčko hodný a spokojený, ale za to dneska v noci jsem zjistila, že je asi nastydlý a od 4h od rána spinká jen tak chvilkama..., protože ho bolí bříško
14. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
whoknows, tantan - už se Vám to krátí rychlostí blesku co? :wink: Jak se cítíte?
14. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mars - proč myslíš nastydlý? Protože jestli mu tečou nudličky, tak to má hodně malých miminek, my dávali Nasivin pro novorozence, ale myslím, že se nemusí dávat ani nic :slight_smile:

adajar - šikulka velikej! :wink:
14. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
morgan, on má trošku i kašlík a nosík uplně plný.........., tak proto a tak jako divně funí, špatně se mu dýchá, kápla jsem libenar a konečně se mu ulevilo a usnul..., tak uvidíme, já jsem totiž taky nastydlá
14. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdeme k doktorce na kontrolu, tak jí o tom dyštak řeknu......... :wink:
14. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mars pomalu ale jiste.No jen me vsechno svedi,takze mi dr. napsal neco na sklidneni takze i spinkam jako mimino,tedy az na ty vylety na zachod :grinning: Zitra jdu naposledy ke svymu a pak uz hura k apolinari. :sweat_smile: On ten muj dr tam chodi slouzit takze to ma nejaky posunuty asi o tyden.
14. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
marsulinko, oficiální termín se sice blíží, ale miminku se zřejmě u mě líbí. Na kontrole u Apo říkali, že se zatím nic nechystá. A na monitoru dokonce musela sestřička prcka dvakrát budit, aby se vůbec dal natočit, tak doufám, že u mě nechce přezimovat :grinning: Ikdyž dneska v noci jsem měla takový poslíčky, že jsem se vůbec nevyspala. No, už aby to bylo :confused:
Tak doufám, že vás nachlazení rychle přejde. To počasí začíná být pěkně hnusný :angry:
15. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte už to uteče :wink:

tantan, to je dobře, že spíš, já nemohla ke konci vůbec spát............

who, neboj ono to pak může být z ničeho nic, ani nemusíš být nachystaná, já jednu kontrolu byla uplně zavřená a další za týden, najednou otevřená a připravená, takže za týden to může být jinak a ani to že jsi nachystaná nemusí znamenat brzký porod, takže uvidíš :wink: , já si taky furt říkala, že určitě budu přenášet, a pak jsem rodila 3 dny před termínem :wink: . Poslíčky jsou nepříjemný..., ale dá se to vydržet.
15. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím Vás, koukám, že už většinou máte mimi u sebe..já jsem na půl cesty, jsem registrovaná k Apolináři, ale moc nevím co si o tom mám myslet.-) Chtěla jsem do Podolí, kde mě operovali s nádroem a kam chodím na kontroly a už to tam znám, jenže jsem se tam na své datum již nevešla. Lehce váhám nad Kladnem..no nevím no-)
15. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hest, jak nevíš co si o tom máš myslet? bojíš se k Apolináři? jasně že je vždycky lepší jít tam, kde znají tvůj předchozí zdravotní stav, operace atd, ale těhotných je zkrátka hodně a dobrých porodnic zase málo :slight_smile: já jsem se registrovala tuším někdy ve 13. týdnu a bylo to jen tak tak.
15. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne vaham jestli nejet radis do Kladna nez k Apolinari...podoli je zazdeny no-)
15. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam jit v patek poprve k Apolinari,ja vim ze uz jste to tady psaly ale jeste jednou se zeptam.Dr rikal ze se nemusim objednavat a tak nevim jestli tam zavolat nebo ne. :unamused:
15. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se teda do první poradny k apolináři objednávala. řekli mi ať přiijdu na osmou, ikdyž na řadu jsem šla někdy v půl desátý. a pak si tě budou zvát po týdnu (aspoň u mě to tak je), vždycky před normální poradnou půjdeš na monitor, tam se neobjednává, jdeš na řadu podle pořadí jak jsi přišla. a pak výsledek s monitoru odneseš do poradny, zaťukáš a oni si tě potom zavolají. doufám, že jsem to nenapsala moc zmatečně. no kdyby něco, tak na první poradně to tam dostaneš vytištěný na papírku, jak to chodí... :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tantana - jak píše who, na první poradnu se objednává a pak už ne :slight_smile:

hest - nevim jaký je to v kladně (jako pověst atd..), ale apolinář je bezvadnej a ve výsledku je to možná jedno, když už ti nevyšlo to podolí...je to asi o tom mít dobrej pocit, že jdeš někam kde jsou dobrý a to teda apolinář určitě je :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo no, prostě bude člověk rád, že to někde vyplkne a ty tři dny se přežijou všude-)) zase aspoň to bude mít tchýně kousek z domu-)
15. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hest a kdy máš termín, jestli se můžu zeptat?
16. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek