Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
20. zář 2007

No ty by nam meli davat pred porodem abychom jim nahlasili co budem delat za 2 roky.......

mocinda
20. zář 2007

😉 ahoj holky, zrovna mi mluvíte z duše! nejen že sníží porodné ,ale i mateřská a navíc si rozmyslet jak dlouho budu chtít být doma?????To je fakt volovina!!To je opravdu na to si zajít ke kartářce a poradit se s ní 😀 asi se karářům zvednou kšefty!!No aspon někomu poslanci pomůžou 😎

zuziik
20. zář 2007

Když oni nemaji problem se zajistenim rodiny,kdyz je zenska doma 😝 Takze si klidne dovolej snizit porodny a materskou......dyt je to almuzna co mame dostavat....predstava, že zustanu s ditetem sama nebo by se neco stalo priteli a nemeli jeho prijem, tak vazne netusim jak bychom vysli...protoze z matersky bych nezaplatila ani najem.... 😖 Takze poridit si dite je uz dneska dooooost velkej luxus!!!

mocinda
20. zář 2007

☹ no to takhle vnímáme akorát my ,co nemáme mega platy a živíme se poctivou prací!! Vůbec si nedokážu představit ,že bych byla sama!!!Z čeho?Tady sotva stát podporuje svobodný matky!!Podporuje akorát bordel!
No a navíc nejen ,že nemaj problémy finanční ,ale ani problém si vzít dítě do sněmovny ,nakrmit ho a přitom pracovat, viz.Buzková!ted je trend jít do práce tři týdny po porodu!tak to holky budu zřejmě out!! 🙂

zuziik
20. zář 2007

No tak to ja budu uplne out.......ja chtela byt s malou doma 3 roky....ale kdyz koukam na ty částky tak nevim jak to udelam......

mocinda
20. zář 2007

no já i čtyři ,kdyby bylo potřeba ,ale nakonec tři budou luxus !!!Navíc už ted je problém leckde se školkama ,to jsem zvědavá kam ty děti budeme dávat ,když každou mámu to požene do roboty a bude muset mrně někde upíchnout a na chůvu nemá??No děs, raději nemyslet a budu doufat ,že než tohle budu muset řešit ,tak už se ledacos změníí 😉

mocinda
20. zář 2007

😉 no my co rodíme v 2008 tak jen můžeme závidět holkám co stíhají ještě letos porodit!! Jedině že bychom porodili předčasně?co Zuzi? 😀

zuziik
20. zář 2007

No jelikoz mam termin 29.1. tak myslim ze malou nedonutim vylez ze me pred novym rokem 🙂

mocinda
20. zář 2007

😀 až 29.1??Já mám 27.1 a jak koukám ,tak jsem ve 22tt??tady něco nehraje ,ne?neměla bys rodit dřív?

dagmik
20. zář 2007

čau holky, já byla dnes v poradně (nechodím přímo na státní Bulovku, ale vedle do soukromé Medy) a chtěli mě vzít právě na Bulovku na monitor, ale když jsme tam přišli, tak tam bylo tak strašně plno, že nakonec stačil monitor, co mi dělali v úterý v Neratovicích. Prý je tam teď furt dost blázinec (na tý Bulovce, myslím) To je hrůza, co??? Zrovna se všichni rozhodly rodit, když mám jít i já 😀 😀 😀

mocinda
20. zář 2007

🙂 ahoj dagmi,no jak to vypadá tak blázinec je snad všude!!já včera byla na UTZ ,chodím taky do soukromýho centra a tam jsem čekala skoro hodinu ,přitom jsem tam snad nikdy neviděla tolik těhulek!!!No docela síla!Ale nezoufej ,Neratky se ti líbili ,tak když tak vyrazíte s manžu tam 😉

zuziik
20. zář 2007

No zjistili ze je malá o 2 týdny menší nez podle vypoctu podle posledni menstruace.....ja jsem totiz otehotnela prez antikon. proto mi to takhle nesedi.....takze nevime datum poceti ale podle velikosti mam termin 29.1.

lenkazdenek
20. zář 2007

Holky tak to já mám štěstí,protože já chodím k doktorovy brzo ráno a to v Nera teprve nemocnici otvíraj 😀

mocinda
20. zář 2007

😉 zuzík: aha, tak to ju,já už se lekla, že to možná mám já spočítaný blbě! 😉 No tak to se možná potkáme u příjmu 🙂 Nakonec se budeme bít o místo 😀

mocinda
20. zář 2007

😉 leni:Ty ještě budíš vrátnýho,viď?

zuziik
20. zář 2007

No vypada to tak ze tam budem lezet spolu......to by byla dobra nahoda 🙂 I kdyz jsem si rikala ze bych si dala nadstandart abych mela klidek.....ale zase bych tam byla sama a nemela si s kym povidat.....tak kdyz tam budes ty tak pujdu na normalni pokoj 😉

mocinda
20. zář 2007

😉 já taky uvažovala o nadstand.,abych jako měla klídek, protože člověk nikdy neví na koho narazí 🙂 Já když jsem ležela v nemocnici s apendixem ,tak jsem byla na pokoji s holkou a to byla hrůza!!! 😝 Ale na druhou stranu je asi dobrý ,když tak člověk může skonzultovat stav a kojení a vůbec porod!! 🙂 No jen doufám ,že mi ten termín nechají ,protože původně to bylo 31.1 ,pak 26.1 a ted zase 27.1 😉

zuziik
20. zář 2007

No myslim ze na tom terminu tak nezalezi.......az budou chtit prtata ven tak pujdou.....ja jsem lezela na gynekologii na bulovce na zacatku tehotenstvi a mela jsem ten nadstandart a bylo to supr ze jsem mela klidek.....kdyz jsem videla ty hekajici kolegyne tak klidek byl moooooooooc dobrej.

mocinda
20. zář 2007

😎 no to je pravda!!Nejvíc to záleží na mrňouskách.A jaká je ta gynda na Bulovce?No ptát se jestli se ti tam líbilo je asi blbý ,ale jak to tm na tebe zapůsobilo?

ao
20. zář 2007

holky, nevychází vám to, protože každá máte nastavenou jinou délku cyklu v nastaveních

mocinda
20. zář 2007

🙂 no jo ,my už to víme ,kde je zakopanej psík 🙂

zuziik
20. zář 2007

Mocinda: bylo to tam dobry.......sestry byly prijemny a ochotny..pani doktori byli taky supr.....proto jsem se rozhodla pro Bulovku

dagmik
20. zář 2007

mocinda, ono právě taky záleží na tom, kolik je těch nadstan. pokojů volnej a bývá to tak, že volný nejsou ☹ ☹ Já ho taky chci, ale i v Neratovicích říkala, že je to o velkej zájem

zuziik
20. zář 2007

No práve se obavam ze bude narvano....a napalnovat se to neda 😝

mocinda
20. zář 2007

zuzi: tak to ráda slyším 😉
dagmi: no jo ,to vypadá ,že všechno bude souhra náhod, jak s volným místem v porodnici ,tak s volným nadstandartem 😉

mocinda
20. zář 2007

🙂 jen doufám ,Zuzi ,že mi ten nadstand. nevyfoukneš před nosem 😀

zuziik
20. zář 2007

dyztak se scucnem na jednu postel 😀

lenule25
20. zář 2007

ahoj tehulky.. zavitala jsem k vam dneska poprve, protoze hledam co mozna nejvic informaci o bulovce.. snazila jsem se procist co slo, ale napovidaly jste toho opravdu hodne, tak si dovolim zeptat se - jak je to s tou planovanou rekonstrukci? Termin mam 6.12. - to uz asi na bulovce nestihnu, ze? Diky moc za info a opatrujte sve pupiky 🙂) Lenka

ao
20. zář 2007

čauky Lenule, právě, že asi ještě stihneš 😉
počkej až sem napíšou dagmik nebo lenkazdenek, ty to mají taky ještě letos... a my 2008 se budeme jen modlit, aby pořád nebyli peníze na zahájení rekonstrukce 😅

lenule25
20. zář 2007

jéééé, tak to jsi mi udělala radost.. potěšilo mě, že je tu tolik holek, které chtějí rodit taky na Bulovce.. většina lidí na mě kouká jak na šílence ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru