Porodnice Třinec 2017, byly jste spokojené?

katkapaw
11. bře 2017

Dobrý den
ráda bych se dozvěděla jaké je to v porodnici třinec. Jestli jste tam byly spokojené ? Případně co se vám tam nelíbilo?

sara84
11. bře 2017

Ja teda rodila v roce 2015 a diky zkusenostmi kamatadek jsem si zvolila Karvinou a nelituji. Vse na 100% a ze to bylo chvilemi dost divoke...i s kojenim. Maly nakonec akutni sc. Sestricky mi.maleho nosily co chvili aby si cucnul, potulit atd. V Trinci je to jine...

valkyra222
12. bře 2017

Rodila jsem v Třinci 2015 malý po porodu nedýchal seběhli se k němu tři pediatri a dvě sestry další sestra a dvě doktorky byly u mě..odvezli mě na pokoj jedna sestra mi pomohla do koupelny umyt přes noc jsem se ještě mohla prospat sama malého mi dali hned ráno a zkoušeli jsme kojit moc mi to nešlo takže mě navštěvovala laktační poradkyně sestry ochotne i uklízečka se mě ptala jestli nechci něco přinést Když jsem chtěla udělat kojící čaj bez odmlouvani mi ho donesli strašně ochotni milí a mohla jsem zůstat i o den déle když mi neslo kojení...za mě doporucuji

jiriknatal
12. bře 2017

Ja rodila v Trinci letos v unoru a jsem spokojena. Na vse se me zeptali, jestli to chci tak nebo nechci. Sestricky byly hodne, pomohly mi se vsim. Nemuzu si stezovat.

katkapaw
autor
18. bře 2017

Děkuji 😀
budu ráda i za další zkušenosti 😀

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
katkapaw
autor
1. kvě 2017

Moc děkuji za váš příspěvek sice mám termín až v září ale díky vašemu příspěvku se už na něj moc těším ještě jednou moc děkuji 😀

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
valkyra222
2. kvě 2017

@katkapaw tak to se tam možná potkáme 🙂 @dzungala mě taky u prvního porodu ustaly kontrakce a skoro jsem jim na sále usnula takže mi hned museli přes ruku do žíly píchnout vyvolavacku 🙂 ale epidural jsme nestihli ani mě vlastně nenapadlo si ho dát protože mi to nepřišlo moc bolestivé spis takové nepříjemné tlaky.ale teď na druhý porod jsem zvědava a mam větší strach než z prvního protože teď už vím do čeho jdu...

katkapaw
autor
2. kvě 2017

@valkyra222 já mám termín 25.9 a vy?

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
valkyra222
2. kvě 2017

@katkapaw mám termín 8.9 ale člověk nikdy neví 🙂 malý sel o týden dřív 🙂 @dzungala no nevím proč mi to nepřišlo víc Bolestivé já jsem zesrana ze zubaře div neomdlivam v čekárně a ještě mám manifestni tetanii s panickou poruchou úzkosti tak jsem docela cumela ze jsem porod vůbec přežila....a to jsem měla bolesti od 4 rána v poledne jsem si při kontrakcich dala i oběd pak mě poslali samotnou na sál tak jsem šla stylem 5 kroku kontrakce 4 kroky kontrakce...na chodbě šla paní ta na mě koukala jak puk. 😲 co se týče dýchání tak to jsem byla totálně mimo nechodila jsem na žádné předporodní kurzy ani na to dýchání jen to co jsem se dočetla na netu no a u porodu jsem měla nevím jestli se tomu říká hyperventilace?ze jsem dýchala strašne krátké nádechy a rychle takže mi zfialovely rty ruce a byla skoro mimo no přišla ke mě sestra chytla mě za ruku hladila mě po ní uklidnovala mě a vysvetlovala jak dýchat tak jsem se uklidnila a pokračovali jsme v porodu. Bylo t strašně moc doktorek doktorů sestřiček a ještě tam pak přišel jeden doktor a pediatr ze prý se přišli podívat na přirozený porod ze to už tam dlouho neměli ze prý samy císa. bylo to asi dva měsíce po tom co tam jeden porod zmrvili a díte u porodu umřelo tak jsem se modlila ať není ten samý doktor i u mě :/

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
valkyra222
3. kvě 2017

@dzungala už si to moc nepamatuji vím ze to byl listopad nebo prosinec 2014 bylo to myslím psané i v Hutníku či Horizontu a ten doktor tam byl myslím kratce...teď jsem to dohledala na Googlu přikládám foto..je to konecne vyjádření nemocnice které už jsem nečetla ani od nikoho neslyšela takže v článku je ze miminko umřelo ještě dřív než se narodilo.takže to o čem jsem slyšela ze to pokazil nějaký doktor vymysleli a zase zaváděli informace novináři. Uf takže jsem nakonec rada ze to není pravda. Já už na sosne ležela snad na každém oddělení kromě chirurgie a dětském...klepy klep.... Na neurologii na porodním na gynekologickém...péče byla úžasná!o frydku jsem slyšela taky špatné věci žila jsem ve Frýdku tři roky na intru a na poliklinice v Místku jsem se snažila zaregistrovat ke gynekologovi no katastrofa!!! Když mě bolel zub musela jsem jet domů ke svému zubaři tam mě nevzali ani náhodou!!Teda já si minulý rok nechala píchnout dvě umrtvovacky aby mi vytahnul obyčejnou stoličku Teda osmičku bych nedala!já měla od malička panickou hrůzu a vždy Mě museli násilím držet v křesle jinak bych utekla teď jsem si zvyklá a jdu každý půlrok... Teď mi v těhotenství hodně dokoučeji zuby ale doktor říkal ze pokud to není akutní tak to teď v těhotenství nebude řešit jen maličkosti.ze po porodu osmičky půjdou ven takže já už.přemýšlím pod který strom se zahrabat.... 🤐🤐

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
17. říj 2018

@sara84 muzu se zeptat v cem to je v Trinci jine, co pripadne cekat? Chtela bych sice rodit zase v Karvine, ale Trinecka porodnice je blize a kdyby se neco zkomplikovalo, tak by nezbylo nez jet tam, kdyz je bliz. Budu moc rada za odpoved

katkapaw
autor
22. říj 2018

Ahoj já jsem v třinci rodila minulý rok v září a je to tam zamně super personál milý šikovný. Príště rozhodně budu rodit taky tam. Můžeš kouknout i na facobook nemocnice třinec a tam mají i nějaké novinky na porodním oddělení. Můžeš si tam taky domluvit prohlídku oni tě provedou po celém oddělení i na pokoj a novorozenecké.

priefi
22. říj 2018

@katkapaw dekuji moc za info 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru