• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Pardubice. Byly jste spokojené?

8. října 2013 
Ahoj chtěla bych se zeptat jak jste byly spokojené s porodnicí v Pardubicích a jestli se tam některá chystá rodit.Díky.
7. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, do Pardubic se určitě já nechystám pže mám s touto porodnicí špatné zkušenosti. A také co jsem slyšela....Já budu rodit v Chrudimi, je to tam moc hezké a chovají se k tobě také moc pěkně. :slight_smile:
7. črc 2008 v 08:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já rodila v pardubicích v dubnu! musím uznat,že nevím jaký byl porod,jelikož jsem rodila císařem a byla jsem celkově uspána. druhý den,ale mluvil sám za sebe člověk si tu nemocnici platí a doktorky jsou nepříjemný fakt hrůza! Už bych tam nikdy nešla. PA
25. črc 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma Porodnice Pardubice a protože vy s ní máte už nějakou tu zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na http://www.modrykonik.cz/porodnice-pardubice/ ? :slight_smile:

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě vybírají z českých porodnic a rozhodují se mezi různými městy. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. :slight_smile:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
8. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek