Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
26. únor 2008

Ahoj Deni,my máme taky uřvané dítě,no spíš umrčené,v noci mrčí co hodinu 😠 a ráno v 5 je čilý jak rybička 😠 dne srekord,vstanul už ve 4:15 😠 😠

Jinak Sebíík je roztomilý,vážně krásnoučký 😵 ty očka a ten úsměv 😵

lenkazdenek
26. únor 2008

Deni tak to jste tda kusanec,my máme 5,600kg a 60cm 🙂 holky dneska se mi malá prvně obrátila na bok a zpět,ale nevím jestly to nebyla spíš náhoda 😕 ale bylo to krásný 🙂

mocinda
26. únor 2008

Ahoj holky,
denisia: koukala jsme do albíčka, je to mazlíček a člověk by řekl ,že snad ani nepláče 😀
Deni,jsem taky ráda, že řve i někdo jiný než my, protože většinou taky čtu jak děti jsou hodné a jen spí ,,,,asi máme nějaký hyperaktivní pusinky 😉 🙂

áá Danu je další adeptka, jupíí ,kdo další se přidá? 😀 😝

danullinnka
26. únor 2008

Moci,taky jsem si myslela,že jsem jediná s umrčeným dítkem,to mě těší,že ne 😅 😉

01ajka
26. únor 2008

aklazab: DEKUJI ZA INFO OHLEDNE REGISTRACE, jsem rada, ze to plati a vedi o nas! dekuji!

kim
26. únor 2008

Ahoj holky, jen malé info!!!Moje známá chodila na Bulovku do poradny a když přijela k porodu(před týdnem) tak jí poslali do Motola, je zase plno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leni: to určo není náhoda, už na to má Klaudinka nárok 😉 je to šikulka!!!!My máme už 6,230kg 😖 😖 😖

lenkazdenek
26. únor 2008

holky tak jsem zpět z kontroly po tbc,a má to prej naprosto skvělí 🙂 tak aspoň něco je v pohodě 🙂
Kim ty jo Daník je ale kus chlapa 😉 to se už asi pronese co ,jinak nevím nevím s tím otáčením už to jinak nedělala

zuziik
26. únor 2008

Mocinda: holky budte v klidu, protoze ta nase holka rve porad. dneska jsem byla u kamaradky a ta rikala ze to fakt neni normalni ze takhle porad rve.....nakrmena, prebalena a porad rve. Tak se pujdem zeptat neurolozky 😒

kyri
26. únor 2008

ZUZIIK, a máš dost mlíka? slyšela jsem asi před rokem, že takhle někomu řvalo dítě cca 3 měsíce, a nakonec zjistili, že i když pije dlouho, napije se málo, takže celou tu dobu řvalo hlady... 😒
anebo začni nosit v šátku, nám to taky pomáhalo, byl klid i celej den (ale teda musela jsem chodit, v sedě to nezabíralo 😅 )

denisia
26. únor 2008

leni, Seb sa sem tam pretoci z bruska na chrbat, ale neviem, ci to je umyselne, alebo proste tak padne od unavy. ale ked je na chrbte, tak len kope rukami nohami. ako taky broucek nemohouci 😀
my najnovsie rveme od 3 do 6 rana, sa mi zda, ze si chce vymenit noc a den. a to uz spal fakt pekne.
Inac sme na tej trojmesacnej prehliadke dostali vcelicku do nozicky. Doktorka je asi carodejnik, pretoze Seb ani neplakal, ked ho pichla. Akurat ju potom ocikal 😀

kim
26. únor 2008

Leni: jj je to strašná tíha 😀 ale nějak jsem si zvykla a záda bolí permanentně 😀 Jsem ráda, že máte očkování v pohodce, kam jsi se šla s tím ukázat????

Zuzi: jj taky bych se přikláněla k tomu mlíčku!!!!!Zkus jí po kojení udělat třeba 20ml UM a uvidíš, zda to bude chtít!!!!!

lenkazdenek
26. únor 2008

Kim,díky,byly jsme s tím na písečný 🙂
Deni,jj to dělá Klaud taky,když už se jí nechce být na břichu tak šup na bok a z boku na záda 😀 jsou vyčůraný ty našeděti
Zuzi,jestly máš malou na um tak ji může častěji bolet bříško,mrkni jestly ho nemá tvrdý,kdyžtak dej trošku čajíku,nebo kapky na bolení bříška ,taky pomáhá hopat a chovat,já musela taky malou furt tahat jako kočka koťata jinak byl malér 😉 ale určitě bude lepší když se zeptáš dr ,snad to nic nebude 😕
Jinak s tím řvaním,malá spíš řve při tom cvičení,jinak navečer nebo když nemůže usnout ,usíná okolo 22 hodiny a budí se okolo 5/6 hodiny ráno

danullinnka
27. únor 2008

Ahoj Leni,tak máme za sebou 8měsíční prohlídku a rovnou i 3letou,uf ještě že tak 😉
Takže Luky-72cm,9.20kg,macek,že?? 😀 a Kubča 112cm a 17kg 😉

zuziik
27. únor 2008

uz jsme jen na UM......vcera mela zase zachvaty....spi a najednou se probere a zacne hystericky rvat....tak to trvalo 4 hod. dneska jsme byli u neurolozky a dala nam magnezium a kdyz to nepomuze tak musi na vysetreni.....jinak nepouzivate nekdo nutrilo ha1.....ja ho dneska koupila a potrebuju jinej tak muzu poskytnout.

lenkazdenek
27. únor 2008

Zuzi a nemá opravdu bolení bříška,zkus ty kapky,mělo by to zabrat 😉

lenkazdenek
27. únor 2008

Dani,páni to jsou kluci jak buci oba dva 🙂

zuziik
27. únor 2008

nene boleni briska to neni.......no uvidime co nam rekne doktorka

lenkazdenek
27. únor 2008

zuzi tak držím palečky ať to není nic vážnýho... vím jaký to je lítat po doktorech

zuziik
27. únor 2008

Ono je totiz divny ze na ni prijdou tyhle zachvaty jen odpoledne....od 16 tak do 19 a pak vecer krasne spi....ale breci tak az ma hruzu v ocich a to je hrozny

lenkazdenek
28. únor 2008

Zuzi tak to je fakt divný 😕

danullinnka
28. únor 2008

Zuzi,tak to se divím i já.A to má každý den?? 😨

zuziik
28. únor 2008

jj pravidelne od 16 do 19 pak ji jdu vykoupat najist a usne...........fakt je to holky strasny.......vcera jsem ji malem umackala jak jsem ji k sobe tiskla aby neplakala a bulela jsem nad ni taky ☹

danullinnka
28. únor 2008

Chudinka malá a nemá to z té umělé výživy???třeba ji z toho bolí bříško ☹ radši se fakt zeptej dr,at malá tak netrpí,bobulka malá ☹

lenkazdenek
28. únor 2008

Zuzi ☹ ani se ti nedivím,já jsem kolikrát když malá dlouho řvala plakala ,nám teda ne že by brečela ale je protivná tak od té 19 hodiny pak se de koupat papat a hajat,někdy si říkám,že ona ormálně čeká na to koupání aby už mohla zalehnout 😅

zuziik
28. únor 2008

z vyzivy to nema......tohle delala i kdyz jsem kojila.....a to prave mysleli ze ji boli brisko ze ma tu alergii na kravsky mliko.....jak je vidno tak tim to asi nebude......mozna pry ma ty poporodni traumata

denisia
28. únor 2008

zuzik, nas seb to mal presne tak ked mal 4-5 tyzdnov. o 17 akoby do neho strelili a do 20 sme ho nevedeli utisit. v knihach pisu, ze je to normalne, ze si tak vybijaju energiu z celeho dna. a presne poznam tu hruzu v ocich, to ja som mala tiez, ked som videla, ze sa blizi ten hrozny plac... Inac presne po skonceni 6.tyzdna ho to preslo akoby zazrakom ...

zuziik
28. únor 2008

Dekuju za utechu...snad to prejde.....je hrozny ze nevim jak tomu drobeckovi pomoct

denisia
28. únor 2008

lucinka vyzera ako anjelik, vobec nevyzera na to, ze vie tak statocne revat 😀 . neboj, bude to ok.

lenkazdenek
28. únor 2008

Zuzi neboj bude líp 😉

ao
28. únor 2008

ahoj holky, ještě speciálně Moci hááááááj 😵
na MK zatím nestíhačka, když jsem u PC, dělám vzdáleně do práce a tento týden máme doma taťku, tak si ho musíme s Patrikem užít 😉
jinak malý je moc hodný... klepu na dřevo ťuk ťuk... řve jenom hlady a kňourá když ho trápí prdíky. jinak už docela vydrží čumákovat bez usnutí, což mi přijde v necelých 2 týdnech brzo 😨
Moci: laktační poradkyně byla dobrá, ukázala, poradila! ale nejvíc vychytané máme kojení v leže, tak jej praktikujeme v noci a vždy když už není čas a je velký hlad

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru