Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
29. únor 2008

Ahoj holky ,Andý čááágo!!! 😉 vůbec nestíhám ,kůň je pro mě ted tabu ,když mám chvilku tak zavřu víka a raději spím ,protože noci jsou pekelný,kojím imervére 😅 kojím taky v leže a především v noci ,protože i já si schrupknu a jinak v sedě ,pozice a lá MAdonna 🙂
Andy: super ,že Patriček je hodný, to já zase tak říct nemůžu ,ale začínáme využívat služeb pana Dudlíka a je to lepší 😉
doufám ,že časem se opět přídám k diskuzi ,ale právě se chystám ulehnout s malou 😒 tak dobrou všem a klidnou, že? 😀 😝

ao
29. únor 2008

Moci: to je mi moc líto, že takhle válčíte ☹
my měli krizi včera, řvaní půl dne v kuse, neodcházeli nám prdíky, takže taťka běžel v noci do pohotovostní lékárny a přešli jsme od SAB SIMPLEX na BABY CALM a já zase přitvrdila v dietce 😖
vydedukovali jsme, že to měl z jogurtu, protože jsem si jej dala poprvé. předtím jsem si gravimilk dělala jenom se sójovým mlíkem, tak se k němu znovu vracím, takže adié mléčné výrobky!

denisia
1. bře 2008

caute holky, ja asi tiez navrat k diete, posledne 2 tyzdne som uz jedla vsetko ako predtym, a 2 tyzdne v noci nespime, tak asi musime dietovat. dnes konecne ako tak vyspata, o 4-6 rano sa staral tatuldo 🙂. dnes je vonku fakt hnusne. dufam, ze nas aj so Sebuardom neodfukne...

mocinda
1. bře 2008

Ahoj holky,
nasazuji taky Sabíka alias Sab simplex, protože náš řev zřejmě pochází z prdíků ,ale já na to přišla asi až ted 😀 😠 akorát to dávkování mě děsí!!!Opravdu při každým jídle se dává 15kapek?? 😒 není to hodně??
Andy: válčíme ,ale naštěstí mám při ruce manžu a to se válčí docela dobře🙂)Já jsem zkoušela omezit kde co ,ale mám pocit ,že stejně ty prdy jsou nezlomný!!!Takže jím spíš opatrně 😉
andy a rozdíl mezi Sabíkem a BAby calmem?? 😉
Deni: je to běh na dlouhou trať viď? 😀 😅

lenkazdenek
1. bře 2008

holky tak jsme byly u rodičů v Líbeznicích a zrovna to o tý holčičce hlásily,prý šla s babičkou zapálit dědovy svíčku na hrob našim to odneslo kus střechy tak to manža s tátou opravoval,táta málem spadnul ze střechy,ale naštěstí ho manža jistil,akorát jak se táta chytil tak upad kus betonu přímo nám na auto

lenule25
1. bře 2008

Moci, rozdil mezi SAb SImplexem a Baby Calmem je ten, ze BC je ciste prirodni, neprislazovany atd.. je to vlastne olejicek, ktery rozredis kojeneckou vodou. My jsme davali pred kazdym jidlem 10 kapek. SAb mi prisel straaaasne sladkej a stejne aspon tedy nam nepomahal. S BC mam vyborny zkusenosti. Ted uz zkousime par dni bez kapicek a rekla bych, ze akorat se ji hur kadi, jinak prdi uz celkem dobre sama - ale taky uz zitra mame tri mesice, takze asi je cas 🙂
Moci z toho vztahu mezi svym jidlem a prdenim male si nic moc nedelej, nase mala taky prdela byt jsem jedla priiiisne jen nenadymave veci. A jim tak dodnes ☹ Zkousela sis delat fenyklovy caj? Ja ho piju tak 3/4 litru denne a taky myslim, ze to trochu pomaha. Koupila jsem i fenyklac pro malou - na radu holek z diskuse granulac od Hippu, ale na radu nasi pediatricky ji ho nedavam. Resp. dala jsem ji ho asi dvakrat a pak uz ne. Je to hodne sladke a v extremnich pripadech u deti vznikaji pry i zavislosti na techle granulovanych sragorach.. takze tak..

mocinda
1. bře 2008

lenule25: díky za zprávičku ,ale Bc můžu dát až od 1.měsíce ,viď?nebo už můžu malý ho dát teď?

zuziik
2. bře 2008

Holky davate detem pit i jine tekutiny kdyz jsou na UM. Ja mam pocit ze mozna mala muze mit zizen kdyz porad tak breci a nechci ji pokazdy strkat flasku s nutrilonemů. Uz ji je 5 ty tak by snad neco mohla ne??

denisia
2. bře 2008

ahoj, ja malemu nic nedavam, len kojim. Vraj netreba, pokial nie je horuco. Neviem, ako je to s UM.
Mali sme tu cez vikend navstevu, kamoska s muzom a rocnym mimi - maly sa spraval vzorovo. dokonca som sa v noci aj trochu vyspala. dnes rano odisli - maly nasadil plac. asi sa s nami nudi, potrebuje spolocnost 😀

lenkazdenek
2. bře 2008

Zuzi,já malý dávám trošku čajíku,když chce tak se napije,když nechce tak to do ní prostě nedostanu,takže někdy vypije třeba půl lahvičky někdy jen párkrát srkne 😉 jinak čajíky pro nejenší jsou od 1týdne,ale jak které dítě snese,například po heřmánkovým měla malá průjem,fenyklový nápoj hipp zbožnuje,fakt musíš vyskoušet co bude chtít,ale jinak není nják extrémě potřeba dávat dítěti ještě njákou tekutinu do 4 měsíce

ao
2. bře 2008

Moci háááááááj 🙂
my ze začátku zkoušeli Sab Simplex, ale jak píše Lenule, moc nám nezabíral (doktorka radila poloviční dávkování u takto malého dítěte).
po jedné totál prořvané noci taťka koupil Baby Calm a je to lepší. třetí stupeň, kdyby ani to nezabralo, jsou pak PROBIOTICKÉ KAPKY, viz http://lekarnaexpres.cz/?page=detail&id=735
ale jinak s tebou souhlasím, dietuju jak sviňa a i tak nás to trápí, takže holt musíme vydržet do toho 3. měsíce 😔

lenule25
2. bře 2008

aha Moci, tak to nevim.. pribalovy letak uz je samozrejme vyhozeny a zacali jsme to male davat urcite pozdeji nez v mesici, takze to bohuzel nevim.. urcite by to slo najit nekde na netu.. ale vasi Mandlicce bude mesic za chvilku, tak si myslim, ze tech pet dni uz takovy rozdil neni (at uz pet dni vydrzet a nasadit treba na tu dobu Sab a nebo zkusit o pet dni driv dat BC)..

Zuzi ja bohuzel taky neporadim, pouze kojim.. cajik dostala parkrat, kdyz jsem ji davala Hylak kapky na obnovu strevni mikroflory po ATB, to se muselo davat v cajiku.. koupila jsem v lekarne detsky caj od Lerosu a tezko rict, jestli ji to chutnalo, pouzivala jsem fintu - tesne pred jidlem, kdyz mela nejvetsi hlad.. oni ty kapky samy jsou totiz hnus fialovej, tak jsem se bala, ze bych to do ni jinak nedostala..
ale zpet k veci 🙂 myslim, ze v tomhle pocasi mit snad zizen nemuze ani kdyz place.. kdyby byl srpen a tricet ve stinu, tak by to byla asi jina.. na druhou stranu trochou caje asi nic nezkazis.. jen pred tim granulacem od Hippu nas nase detska doktorka trochu varovala - ze je to preslazene a deti si na to mohou vypestovat az navyk.. takze to chce asi davat opravdu v malem mnozstvi..

lenkazdenek
2. bře 2008

leni,já se taky bála že už má na tom čaji od hippu návyk,ale posledních pár dní to prostě buď vyplivne nebo to jazykem vystrčí,takže díky bohu závisláci nejsme 😵 (a to předtím vypila i 2lahvinky) jinak já ji teda dělám slabší tak je to možná i tím 😕

adriana1
3. bře 2008

ahojky holky, přestěhovala sem se do Prahy a nejblíž mám bulovku. Jaká je tam porodnice? Máte číslo? Potřebuji se zeptat jest-li mají volno. Dík

martina21
3. bře 2008

adriana1: ahoj ja sem tam rodila pred tydnem,a chodila sem tam taky do poradny a registrovat by si se mela jit osobne, urco bude volno, jenom v den porodu kdyz bude plno tak te tak ci onak nevezmou ale tim se nezabyvej nemusi se to stat...a jaka je to porodnice, mne se tam libilo, porod byl faj, i pristup porodnika byl skvelej a celeho personalu, tak i na sestinedeli a novorezeneckem...podivej se na internetove stranky bulovky tam by melo byt i telefonni cislo pro registraci

ao
3. bře 2008

ahoj adriano, já tam rodila před 2 týdny a taky moc spokojenost 😵
informace najdeš tady: http://www.fnb.cz/oddeleni/gpk/gpk_vlastni/gpk....

zuziik
3. bře 2008

Ahojjky, tak mala po 3 dnech prez den spi...... 😒 myslela jsem ze vikend nepreziju.....porad brecela a kdyz jsem scitala kolik toho naspi tak spala jen 6 hod za celej den ☹ No ale snad uz bude lip......a co vy?? Jak valcite s ditkama??

danullinnka
3. bře 2008

ahoj zuzi,to se ustálí,neboj,jen to chce vydržet,všechno zlé se v dobré obrátí,uvidíš 😉

našemu Lukynkovi leze 6 zoubek,takže toho taky moc nenaspíme,hlavně v noci 😠

Ahoj Leni,my pijeme heřmánkový čajík,ale jen lahvičku denně.Kdybys chtěla kuknout,přidala jsem fotky,kubík měl v sobotu narozky 😉

01ajka
3. bře 2008

holky chodily jste na cviceni na bulovku pro tehotne a nebo na predporodni kurzy?? jaky je dojem, zkusenost?? kolik je maminek na hodine??cviceni je od 16t a jen se souhlasem osetr.lekare...da se na to cviceni chodit i v pozdejsim tydnu ....jako jestli neva zacit misto v 16 ve 22t??

lenkazdenek
3. bře 2008

Dani,krásnej dortíček 🙂 koukám,že Kubík už je kus chlapa 🙂 já přidala v sobotu njáký fotky Klaudinky jak krásně pase ,dokonce se nám už začala na bříšku natahovat po hračkách a dnes se pokoušela zas převalit na bok 😵 zítra jdem na neurologii,tak držte palečky. Jo ten dortík koupenej,nebo vlastní výroba?
Zuzi ,to se spraví,byla jsi s ní už u toho doktora? Hele my musely normálně mít malou na ruce a běhat s ní po kuchyni aby byla v klidu a usnula 😅 zkus se třeba vystřídat s mamkou nebo manželem abys nabrala síly
O1ajka,pokud bude na cvičení volno tak myslím,že to nevadí,jinak já chodila na předporodní kurzy,byly super akorát jsem teda ty metody tišení bolesti vůbec nevyužila 😅

01ajka
3. bře 2008

tak mozna je to takove i zpestreni pro tehule ty kurzy a to cviceni🙂) holky a jak jsou na tom pokoje??ne nadstandart?

lenkazdenek
3. bře 2008

já byla nahořeč na gynekologii(6nedělí bylo plně) pokoje byly pro 3,fakt se tam vešly akorát postele ,postýlky a jeden přebalovák,sprcha a záchod pro 2 pokoje ,ale nják jsme si tam nevadily,docela jsem byla ráda,že je tam někdo semnou a třeba my paní na chvilku pohlídaly malou ,nebo já pak zase klučiny 🙂

lenkazdenek
3. bře 2008

jo akorát já byla u okna a docelo tam solidně táhlo 😖

dagmik
3. bře 2008

ahoj holky, jdu jen na skok, máme se dobře, vše je fajn, Kristian je furt hodnej, akorát nám přestal přibírat, takže trošku to kojení dokrmujeme Nutrilonem HA. První noc s první dávkou byla děsivá, ale pak už jen dobré. Ale přesto jsem dnes unavená, takže ani nedočítám, někdy příště.

leni, díky za ten kontakt, už jsem tam napsala, i jsem dostala odpověď, že nás v květnu pozvou. Takže se budu těšit, že se uvidíme, že? Koná se to v té samé síni, co jsme se brali....takže to bude stylové....po šesti letech v té samé místnosti 😀 😀

lenkazdenek
3. bře 2008

ahoj dagmi!!! 🙂 určo se tam uvidíme 🙂 my po roce,akorát,že jsme se braly v kaply 😀

dagmik
3. bře 2008

leni, tak suproš, takže se konečně seznámí i Klauďa s Kristýnem, to je fajn 😀 😀 V kapli jsem byla taky, ale na svatbě ségry...tak vy tam zase budete mít zmáklej celej zámeček. Ale naše děti už budou docela velký, co, v tom červnu? 😀 😀

lenkazdenek
3. bře 2008

jj jestly to bude 29 tak to bude přesně na výročí svatby 😀 😀 hgele aspoň tam nebudou plakat a přinejhorším jim strčíme hračku a bude vystaráno 😀

denisia
4. bře 2008

ahoj holky,tak hlasim, ze sme mali po dlhom case normalnu noc, od 21-1 a pak do 5 rano s malou prestavkou o 3. M sa ani nezobudil. zacala som ho balit do velkej flanelovej pleny ako housticku, a neviem, ci to pomohlo, alebo ta vcerajsia dieta ... ale asi sme dostali rymu ☹

denisia
4. bře 2008

leni drzim palce u Dr. napis, ako ste dopadli...

danullinnka
4. bře 2008

Ahojky Leni,díky za dortík,ten pekla tchýně a zdobil švagr 😅 moc hezky kreslí.
Kukla jsem na klaudinku,ta je hezkáááá 😵 a fakt velká šikulka,jak pase koníky.Médu Kubíka máme taky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru