Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

aannggiie
21. pro 2009

Anus-nevím v jestli je nějaký rozdíl mezi 17. nebo 19.rokem 😅 .Jooo u mě vlastně byl-já čekala na porod 😅

Plechajdo- jo já to taky tak zatim vidim,ale,že by toho maličkýho tahal někde po nocích ???

plechajda
27. pro 2009

angie tak jak jsi na tom ? 🙂 ja mam na bulici dalsi ko 31. 😝 nemusim rikat ze jsem tam zas tvrdla 3h 😠

lenerka
27. pro 2009

ahoj

díky za rady
pomalu připravuju tašku,protože mě straší,že to bude dříve
a budu si 100%brát ty sítovaný spodárky docela mě vyhovovali
kruh už mám připravený při prvním porodu jsem ho nevaužila ,ale mamina co byla se mnou na pokoji,ta mě za ten kruh byla moc vděčná 😉
pár vložek do podprdy taky beru
plenky na mimčo doveze manžel příští den
a župan a košili si beru svou
a přibalím tam tedy aspoň 2bodíčka

plechajda
27. pro 2009

kosili ja mam sice taky svoji, ale ani min jsem ji nepouzila protoze jsem byla porad od neceho umazana, nejvic od blinkaciho mimca..takze jsem menila erar i 3x denne 😝 zadna parada to neni, ale pohodlny jsou...

zupan musim jeste prihodit, ten nemam a je fakt ze ten je trosku jiny pocaci nez v cervnu co ? 😅 kurnik a kruh..ten jsem mela a taky nepouzila, ale kde je mu konec hernajs....prinejhorsim zaukoluju manzu at vlitne do kramu a mezi snehulema a bobama vystracha nekde nafukovaci kruh 😀

lenerka
27. pro 2009

no já před 3rokama rodila v Podolí
a tam nám takový luxus nenabízeli
jako župany a košile
ale kdyby se mě moje ušpinila ráda si tu jejich vezmu

a ty boty do vody jsou super
ty jsem hodně používala

no sehnat kruh v zimě to bude docela síla
🙂

aannggiie
28. pro 2009

čau holky
Jsem ještě celá na kontrole vše v poho naměřili mi během půl hod 2 kontrakce,který jsem vůbec necejtila.Byla jsem tam půl hodiny tak koukám,že chodit na rizikovku je v něčem plus.Jinak,když budu ještě v celku tak mám kontrolu 30.

Koukám jaký je na Bulovce luxus o proto Podolí 😉
Dneska jsem měla tak tvrdý břicho,že to bylo něco hroznýho.Od rána až do večera a povolilo mi to až tak v 10 večer.Jinak mám všechno zbalíno teda bez kruhu a vidím to taky na ten erár + jsem si přibalila ty přebalovací podložky

plechajda
28. pro 2009

no ja taky mela jit na KO 30. ale jelikoz uz tam bylo objednanych 22 jinych mamin tak uz to sunuli na dalsi den 😠

aannggiie
28. pro 2009

třeba se toho Silvouše ani nedožiješ v tomhle stavu.Jak ti je?

plechajda
28. pro 2009

prave ze mi nic neni 😠 ale u prvniho to taky zaclo az dnem porodu tak to jediny me uklidnuje, nicmene stejne budem asi 2010 😉 jediny co je desny je nocni spanek a pretaceni v posteli 😠

plechajda
28. pro 2009

myslim ze tvuj klucina bude venku driv 😉

aannggiie
28. pro 2009

Já takový pocity neznám tak nevim co mě čeká.U prvního mi v noci praskla voda to jsem jela do poro ve 4 hod začly bolesti a v 7 byl na světě.

luciina
28. pro 2009

Můžu se prosím zeptat těch co tak už rodily jestli opravdu takhle vypadá porodní sál? http://www.fnb.cz/oddeleni/gpk/gpk_vlastni/gpk.... (viz vlevo lůžková část a pak dolů)

plechajda
28. pro 2009

lucino ano vypada, ja kdyz tam pred prvnim porodem na kukacku tak jsem byla docela zdesena, nicmene kdyz se pak slo uz na vec tak mi bylo uplne jedno kde a na cem lezim to mi teda ver.....posledni na co jsem myslela kdyz jsem tam funelapri kontrakcich bylojak to tam vypada 😀

koty
28. pro 2009

Luciino, mají i novější a krásnější 😉.

plechajda
28. pro 2009

Kot to by me zajimalo ktery....ja rodila v modrym slonovi nebo jak mu rikaji a ten ma byt nejlepsi a souhlasi s tou fotkou co maji vystavenou, zadna rekonstrukce co vim, letos ani loni neprobehla....tak je mi zahadou kde jsou ty pekny porodni saly.... 😉

aannggiie
28. pro 2009

čauves-no to jsou asi namíchaný fotky s tou soukromou porodnicí kde stojí porod 30 000 kč

holky ať máte radši porod v pohodě vše ať je v pořádku 😉

luciina
28. pro 2009

Mě ta fotka dooost vyděsila 😅

plechajda
29. pro 2009

tam je neco i soukromyho ?? To ani nevim...no stejne tolik penez bych do porodu nedala 😉

ty saly by urcite zaslouzily uz rekonstrukci a aspon ty luzka novy, ale chapu ze finance nejsou nikde...

aannggiie
29. pro 2009

Ta Meda ta je soukromá.30 000 za porod plus za každou návštěvu cca 500 kč.atd atd To mi řekli tenkrát do telefonu

myky
29. pro 2009

Ahoj holky, tak já můžu potvrdit, že porodní sály vypadají přesně, jak jsou nafocené. A mě teda bylo úplně šumák, jak vypadaj. Byla jsem tam skoro celý 1.den a to byla euforie z toho, že budu mít mimi a jen se mi chtělo brečet dojetím, když jsem slyšela ty miminka co se narodili. Pak mě na večer poslali na oddělení a tam jsem byla noc+další celý den a na sál jsem jen docházela na monitory a přišlo mi to tam docela hezký. Čistý a prostorný a všichni byli milý no a třetí den už jsem ve dvě odpoledne porodila a to mi bylo úplně jedno na čem ležim. Jen si pamatuju, že ty porodní lůžka jsou hrozně vysoký a jak jsem na něj lezla v kontrakcích, tak jsem si o nějakou hranu udělala šílenou modřinu. Asi o ty držadla na ruce, který maj sklopený a zvednou je až na vlastní porod. A maj tam vymalováno, že mi to tam ani nepřišlo nějak ošklivý. Hrozný jsou ty dlaždice, ale zase jsem si říkala, že je to z hyg. důvodů asi lepší. Pkoje jsou super. Hlavně doporučuju ten nadstandartní pokoj. Za 400,- luxus. Jsem si říkala, že kdyby mi nebylo takl zle, jak mi bylo (ale to bylo špatným porodem), tak to tam byla super MD 😀 . Držím palce a Bulovka až na pár doktorů a sestre je super. Ale to je asi všude.

ludva
30. pro 2009

Ahoj, na Bulovce jsem rodila v červnu, ale takhle pěkný box jsem teda neměla 😕 . Ten den byl stop stav, ale jelikož jsem byla otevřená na 7cm a byl to můj třetí porod, tak nás domů neposlali. Přípravka neboli ta místnost těsně před porodem byla dost šílená. Záchod neměl dveře, ale závěs 😲 😲 😲 , ale jak píšou ostatní maminy, bylo mi to naprosto šumák!!!
Porodní box byl něco podobnýho, ale toho jsem si všimla až doma na fotkách. Byla jsem šťastná, že máme zdravý mimčo a to ostatní mi bylo naprosto ukradený.
Pokoj na šestinedělí byl super, personál naprosto úžasný (až na bachařku co vydává jídlo). Bulovky se rozhodně nebojte, byla jsem moc spokojená.
Brala jsem si s sebou čaj pro kojící maminy, sestřičky mi uvařily vodu do konvice. Žádný problém.

aannggiie
31. pro 2009

Plechajdo co je?? Nemáš už to za sebou??

plechajda
31. pro 2009

pekny prdlajs leda 😠 😠 😠

plechajda
31. pro 2009

dneska to na bulovce i odsejpalo...mno cekala jsem misto 3h 2 😀

jenze nic se nikam nepohlo a navic od zitra obden na monitor 😝 😝 😝 se mi teda fakt chce

ludva
31. pro 2009

plechajda, na monitory jsem jezdívala kolem poledne, nebo i po o a nikdy jsem nečekala.
Sice mi vždycky řekli, že by se mělo chodit dopolka, ale měla jsem doma dítko s horečkama, tak to prostě nešlo.
Nikdo se nezlobil, vždycky byli moc hodný.

Držím moc palečky, hlavně aby bylo všechno v pohodě a miminko zdravé..

plechajda
31. pro 2009

ludvo tak to jsem na tom mmt stejne....malej ma horecky a kasel, ale me zatim dopoledne vyhovuje...jen musim sehnat hlidani na pristi tyden 😒

anus.anys
31. pro 2009

holky vrátím se k těm porodním boxům. když koukám na ty fotky,tak teď mi to příjde docela děsný,ale v těch šílenejch bolestech která jsem měla ca 30hodin mi bylo jedno co se děje a kde ležim(ano, přípravna je šílená,ale ste tam sami a navíc, když mi zakázali koncem 6m tlačit,tak jsem byla ráda,že se vys...z podoby opravdu kdekoliv,ještě pro upřesnění, po x hodinách bolestí jsem přijela do porodky, dali mě přes noc na hekárnu a cca 10h jsem ztrávila na sále).Pro mě bylo nejdůležitější, že tam byl se mnou přítel a někdo kdo rozumí porodu a samozřejmě miminkám (za co jsem ráda,pač jsem malýho přidusila a když se narodil tak nedcýhal a museli ho uživivat) Připadá mi,že "naživo" to nevypadá tak strašně jak tady na fotkách. Jo a myslim si,že tam byly ještě záclony,pač jsem neviděla ven. Navíc to porodní křeslo mi nepřipadalo tak nepohodlný jak se zdá, rozodně je lepší než to dřevo na monitoru na sále...to bylo šílený.

Holky, držím Vám palečky :D

aannggiie
31. pro 2009

Mě je úplně jedno kde odrodim hlavně ať už to mám za sebou 😒
4.1 mám termín a 5.1 mám zase monitor,když to stihnu

ludva
1. led 2010

plechajda, tak to máš taky výborný 😒
Moje prostřední dítko mělo horečky 6 dnů a taky chrmlal, lítala jsem po doktorech termín netermín a snažila jsem se ho vykurýrovat. Nakonec jsem ho nadopovala paralenem a jeli jsme rodit. Přišla jsem z porodnice a Jenda měl zápal plic (bez horeček a ani moc nekašlal). Docela dobrý prostředí pro novorozence.....
Ty to máš o to horší, že máš dítko ještě malé.

aannggiie, taky mi bylo jedno kde odrodím a jaká je ta koza, co na ní ležím.
Hlavně aby bylo všechno v pořádku

🙂

plechajda
1. led 2010

ludvo no to nestras s tim zapalem plic....malej je ode dneska bez teploty ale porad hnusne kasle...tak asi zajedem zitra na pohotovost :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru