Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
24. zář 2007

😉 ahoj holky, jsem docela hotová ,vypadá to ,že jsem někde chytla chřipečku!! ☹ Asi jak jsem mydlyla ty okna tak jsem se nastydla a ted mě bolí celý človíček!!nemáte nějakou dobrou radu co by mi pomohlo?Piju čajíky a sypu do sebe vitamíny ,ale ....nic moc 😒

No jo ,Dagmik nějak nepíše, to je podezřelééé 🙂

dagmik
24. zář 2007

Ahooooooooooooj holky, nebojte, já jsem ještě celá 2v1 😀 Dnes jsem nějak neměla chuť sedět u počítače, taky manžela bolí v krku (což jsem nadšená) a koukali jsme na film. Jinak jak začaly teď ty teplé dny, tak mi zase příšerně otekly kotníky a ráno ruce. Fakt jsem jak slon ☹ ☹

mocinda
24. zář 2007

😀 jééééé dagmi ,to je dobře, žes ještě 2 v 1!! 😎 Ještě máš čas!! 😉 Jen si ještě užij nespavost a otoky! 😀 😀 😀
Ale jakmile se tady nebudeš pravidelně hlásit tak je jasný ,že vegetíš v porodnici 😉

dagmik
24. zář 2007

mocinda, no vegetím 😀 😀 😀 😀 a v porodnici....já mám pocit, že slovo vegetím už dlouho neznám a taky dlouho znát nebudu...ale mám ještě pár týdnů čas, ale někdy je to fakt už hnusný....si ani neumím představit, že se toho břicha někdy zbavím 😉

mocinda
24. zář 2007

😉 zbavíš a pak nám ostatním budeš závidět!! 😀 😀 No pupík máš fakt pěkněj ,asi žádná slast ho nosit a ještě fungovat ,ale ženský vydržej dost, ještěže to nenosí mužský, protože Ti by rodili už po 3měsících! 😎

dagmik
24. zář 2007

mocinda, no jasně, manželovi furt říkám, ať zkusí přivázat na břicho tříkilovou zátěž a chodí s tím a lehá si s tím a vstává a ohýbá se atd. atd.

😀
Musím ale říct, že jsem sei to stejně představovala daleko horší, neb mám dny, kdy je to úplně v pohodě, prostě už jsem zvyklá....ale třeba jak mi teď zas otekly ty nohy, tak mě to vyloženě s... ☹ 😉

mocinda
24. zář 2007

🙂 no já si raději nic nepředstavuji ,protože podle tebe nemám nic a už mě to celkem štve, protože zavázat tkaničky je docela problém!! 😉 Asi časem budu muset nosit "žabky" ,ale nevím jak to zvládnu ,když už léto je fuč 😀
Já mám taky otok ,nosní sliznice, mám rýmu jako pes! ☹ TAkže asi se opět dobře vyspím!! 😉

dagmik
24. zář 2007

no a máš něco do toho nosu??? mně docela pomáhala ta mořská voda ve spreji, aspoň to pomohlo než jsem usnula, že mi líp dejchalo

lenkazdenek
24. zář 2007

Dagmi,teda ty mě štveš jsem se těšila jak za 3 dny napíšeš jak se ti rodilo a ono nic 😉 😀 ne to byla sranda,to je fajn,že jsi zatím pořád 2 v 1 😉
Mocindo,pořád nemůžeš v noci spát,nebo už je to lepší?
Já bych fakt spala pořád 😅 holky zítra mám zřejmě poslední kurz tak jsem zvědavá .Jinak už na bulovce leží máma,ale na infekčním 😅

denisia
25. zář 2007

cau holky, tak s tymi kurzami ste ma nepotesili, ja som tiez chcela ist, aj s tatinkem drobecka, tak to uz sa na ziaden asi nedostanem. Ked som tam pred mesiacom volala, tak vraj staci zavolat v 32tt ... nemate nahodou kontakt na nejaku porodni asistentku, ktorej by som mohla ohladom pripravy na porod pre oteckov zavolat?

lenkazdenek
25. zář 2007

Denisia,já chodím s manželem na večerní kurzy jsou od 18-20hodin,ale nevím jestli tam už není plno 😕

mocinda
25. zář 2007

Ahoj holky,
leni: kdepak ,spaní je v trapu slušně řečeno ,ted navíc jak mám rýmu ,tak je to o to veselejší!Např. dneska ta noc byl horor ,šla jsem spát až ráno!!Asi to holt budu muset vydržet!
dagmi: díky za radu ,vyzkouším mořskuo vodu ,vyzkouším cokoliv, protože v lékárně mi nic nechtěj dát, prej abych se raději poradila s doktorkou ,tak jsem tam byla a dala mi neějaký kloktání ,ale prej to musím vydržet, takže držííííííííímmmm 🙂

lenkazdenek
25. zář 2007

Mocindo,dnes jsem s tebou soucítila,teda ne,že bych nemohla usnout,byla jsem unavená tak že jsem sotva dolehla už jsem spala,ale zase m začali procházky na záchod 😖 navíc mám teď problémy s tím,že mám 2 dny zácpu a pak lítám tak,že se na záchodě potkávám 😅
dneska ,,nebo teda v noci se v říjnovkách rodilo,tak doufám,že už mezi nima neni i Dagmi 🙂

denisia
25. zář 2007

Leni, diky moc, uvidim, skusim sa opytat mojej doktorky, ci nevie o nejakych kurzoch. Ja som skor myslela taky ten jednorazovy kurz, myslim, ze sa to zvlada pocas par hodin jedneho dna ...
a vy kolko tych 2 hodinovych kurzov budete aj s manzelom absolvovat?

Jeeda, s tym spanim vam teda nezavidim, ja zatial problem nemam, teda ak neratam par noci na nafukovacke, kedy to uz fakt bolo o drzku 😀

lenkazdenek
25. zář 2007

Deni,zatím byl na všch dvohudinovkách a dnes jdeme znova,takže může asi na všchny 🙂

dagmik
25. zář 2007

čágo holky, tak já jsem stále celá ač u nás v říjnu, jak již Lenka psala, se rodilo o sto šest. Tři miminka a to ještě dvě jsou očekávány zítra. Jeden císař a jedno vyvolávání porodu. Já dnes byla zase v Neratovicích na monitoru a prý tam mají momentálně cca 14 dní stop stav, jak je tam narváno. Holky já se zblázním, když už jsem se rozhodla, že tam, tak zas plno. Ale to je stejně asi všude. Já přemýšlím, jestli si nemám vymyslet ještě nějakou třetí variantu. Bulovka je taky dost plná o ostatních pražských porodnicích snad ani nemluvím a asi ani jinam do Prahy nechci. V Neratovicích se mnou nicméně dnes sepsali porodopis, ale opět tam nebyl doktor, takže zítra zam zřejmě razíme znovu 😢

mocinda
25. zář 2007

😒 ¨dagmi ,chudáku, to je fakt děs!Koukám ,že pomalu nestačí mít vytipovaný dvě porodnice!!A co Brandýs?Slyšela jsem ,že je OK!Od mýho manži kolegovi se tam nedávno narodila dcerunka a prej maminka byla max. spokojenááá 😉 Jne doufejme ,že nebude hůřřř 😀
leni: no potkávat se zrovna na wecku nic moc 😀 😀 ,to já se sebou sedávám v kuchyni v noci a střídám to s obývákem,kolem 4.00 se začínám přesouvat do ložnice a dělám ,že spím jako dřevo! 😖 Dneska si asi taky užiju kuchyň ,protože rýma se začala zvětšovat,brečí mi oči ,takže už nestačím utírat jen nos ,ještě druhým šnuptichlem stírám voko 😢 no paráda!!

lenkazdenek
25. zář 2007

Dagmi,tak to se tam možná zítra potkám,i když já už tam budu v půl osmý ráno čekat na doktůrka 😉 Stop stav v Neratovicích? 😕 tak to je fakt hustý,to jsem si myslela jak bude volnějš 😅
Mocinda,tak to tě opravdu lituju ,já bych to asi nezvládla 😖 ☹ a nemůžeš to třeba zkusit naspat přes den??
Jinak holky dneska jsem byla na posledních kurzech,teď už jenom rozhovor s doktorkou Dvorskou a pak s někým od novorozenců.
Jo holky si představte,že když jsme odcházeli tak vrátnej si mě přeměřil usmál se a řekl,ještě pořád nic? a já na to,že mi přijedem až tak za měsíc 😀 Tak byl chudák v šoku 😀

dagmik
26. zář 2007

Leni, tak jak vidíš, nepotkaly jsme se tam. Já ještě v půl osmý byla doma. Ale jeli jsme tam kolem desátý a když jsem přišla do tý čekárny, tak jsem málem omdlela - narváno, samý těhule, nešlo si ani nikam sednout, někdo tam říkal něco o tom, jak tam jsou od osmi, sestra toho už měla asi taky plný zuby. No vykašlala jsem se na to, tam teda do poradny chodit nebudu určitě. Ale chtěli aspoň jednu abych měla u nich. To fakt ale už nevím. Byla jsem tam už potřetí a opět na h.... zítra tam zavolám, dnes už tam nebyla vrchní sestra a zjistím to všechno po telefonu. To je fakt horor.

Včera jsem se tam bavila s jednou maminkou, která taky chce rodit v Neratovicích a rodila před dvěma lety na Bulovce a tam už za žádnou cenu nechce. Má nějakou negativní zkušenost. Ani už jsem to nechtěla vědět. 😒

zuziik
26. zář 2007

Ahojky holky, tak jsem se k Vám dostala až ted.......
Lenka: v pondeli jsem tu byla do pul devaty a vcera do pul osmi....no a dnes to nevypada lip.....

lenkazdenek
26. zář 2007

Dagmi,tak to je mi líto,že jsi se nedočkala,já byla už v 8 zase na cestě domu,navíc jsem tam dneska byla naposled,na další kontrolu už jsem objednaná na bulovku,tak jsem zvědavá,se mi od toho mýho moc nechce 😒 Ono dneska to bylo asi celkově hektický protože nefungoval monitor na 1 patře kvůli nemoci 😒
Dagmi,já už nják tak rezignuju a je mi jedno kde porodím,hlavně když na mě zbude njáký místo 😅 Možná tu poradnu zkus u toho mojeho,ale ten asi nemá s Almedou nic společného 😕

dagmik
26. zář 2007

leni, mně je to jedno vždy jen chvíli, pak si říkám, že to snad ani není možný...nejdřív jsem si vybrala Bulovku, tam pořád mleli o tý rekonstrukci, tak jsem naběhla do těch Nerátek a tak se mi tam zalíbilo, že to zas je nejistý, mně z toho fakt už jebne. Tašku mám připravenou do Neratovic, ale na Bulovku toho chtěj daleko víc, to abych si sbalila ještě jednu další, či co. No nic, uvidím, zatím se stejně nic neděje. Na monitoru se hejbe jen moje miminkou, kontrakce nemám žádný - děloha je naprosto v klidu. Zítra jdu tedy k tomu svýmu gynekologovi, tak mi poví víc.

mocinda
26. zář 2007

Ahoj holky,
dagmi: to chce pevný nervy ,viď? Je to opravdu šílený,možná nejlepší bude když přibalíš ještě jednu tašku a půjdeš pro jistotu si stoupnout do porodnice,abys měla místečko!!! 😀 No hlavně nás tohle čeká taky ,sice mě až za nějakej pátek ,ale možná ,že to bude ještě horší!!!!ZAtím bojuju s chřipkou ,takže ted mám zase nějaký aspon starosti a dneska jsem byla v poradně a mám nějakej špatněj krevní obraz ,takže mě budou ještě honit po včech rohatejch!! ☹
¨leni: ale jo ,dospávám do celkem během dne,takže deficit nemám,ale raději bych v noci ! 😠
Holky, nevím jestli to není moc brzy ,ale když jsou přeprásknutý porodnice, tak asi hrozí i přeprásknutý dětský doktoři,ne?Nevíte jestli bych už se měla někam začít vtírat?Abych jako měla pak ,kam chodit s mrňouskem 😎

zuziik
26. zář 2007

Teda docela me strasite s tema porodnicema...ja doufam ze uz nebude tak narvano, protoze az to na me prijde a musela bych jet nekam jinam nebo co tak by me asi slehlo.......s detskym lekarem taky netusim, kdy bych ho me zacit hledat

dagmik
26. zář 2007

Dětský lékař, zatím to s nima asi není tak zlý. U doktora mi dali seznam všech pediatrů v Praze, s tím, že pediatři ani moc neodmítaj nové pacienty. A pro vaši informaci, já to stále odkládala a zařídila jsem to až toto pondělí přes telefon a úplně v pohodě. Takže aspoň něco vypadá dobře. Jak to pak bude vypadat ve skutečnosti nevím ☹

mocinda
26. zář 2007

zuzi: to je krize vid? 😉 No a nevěř tomu ,že za nás to bude lešíííí 😅
dagmi: no jo pediatrů v Práglu je asi dost ,ale já bych se musela s mackem vláčet cca několik kiláků,raději si zavolám tady k nám na středisko 😉 doba je zlá ,kdo se někam asi nevetře hned tak má smůlu a ve finále má smůlu i ten co se už vetřel 😀 ach jo ,pořád abych něco řešila!!

dagmik
26. zář 2007

mocinda, prý ten v tvým obvodě tě vzít musí 🙂

lenkazdenek
26. zář 2007

Dagmi,nemáš v tom seznau náhodou njákýho z proseka,nebo z ládví?
Jinak já myslím,že při nejhorším ti manžel to co budeš potřebovat přiveze třeba další den 😉
Teda Zuzi,já bejt tebou tak už na to kašlu
Mocindo,tak snad to nebude nic vážnýho 😕

mocinda
26. zář 2007

dagmi: tak to je gut zpráva!! 😉 v tom případě jsem klidnááá
No a dneska v pořadu Sama doma ,řešili porody a prej si nemáme chystat hodně věcí do porodnice, stačí jen pro nás to nejdůležitější a podle špitálu přibrat něco málo věcí pro mrňouska, protože některý špitály dávají všechno od plen až po dupajdy,a jiný jen něco a pak zbytek má přívést rodina 😉 takže DAgmi s ničím se netahej ,popadni jen kabelku a máš to 😀

dagmik
26. zář 2007

leni, ono tam není napsaný, co je to za čtvrť, jen ulice a praha 8, 9, ale je jich tam teda plno. ted to opisovat nebudu, ale nevíš třeba ulici, kam chceš chodit??? Já nemám doktorku přímo v Ládví, ale v čumpelíkový ul, jestli víš, kde to je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru