Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
17. říj 2007

Zuzi,to budeš pak stejnej magor jak já 😀

zuziik
17. říj 2007

No tak snad nezmagorim....... 😉

lenkazdenek
17. říj 2007

Ale jo,určitě 😀 počkej za pár týdnů pokecáme o tom čím meješ koupelnu atd 😀

zuziik
17. říj 2007

no tak to se mam na co tesit 😀

lenkazdenek
17. říj 2007

jj, ti pak řeknu co je nejlepší na koberce a plovoucí podlahu ..... 😀 😀

zuziik
17. říj 2007

A co okna......porad se mi delaj sileny smouhy......ty jsi v tom profik 😉

lenkazdenek
17. říj 2007

Zuzi,tak okna meju jarovou vodou s octem a čistím novinama 😉 🙂 ale nevím jestli se do nich zítra pustím jak jsem vyhrožovala 😉 😀

zuziik
17. říj 2007

No ty se na to uz vykasli.....vcera jsem si koupila DVD z Mf o těhotenství, je to fakt nádherny...kapla jsem i slzu.

lenkazdenek
17. říj 2007

Zuzi o nevim nevim,možná když se budu hodně nudit tak je udělám zítra 😉 🙂
Já jsem koukala na čt2 na njákej dokument ovývoji mimnka a taky jsem si poplakala

zuziik
17. říj 2007

No jo ty hormony.....me posledni dobou pekne pracujou......hele koukam ze nas tady moc neni...

lenkazdenek
17. říj 2007

No Mocinda někam zmizela,Dagmi taky .............. 😕 doufám že se jí to třeba rozběhlo a dá manžovy krásnej dáreček 😵

zuziik
17. říj 2007

No uz se taky tesim az budu v ocekavani........jeste si musim pekne pockat 😉

lenkazdenek
17. říj 2007

Jj,jen si tam zatím Lucinku pěkně vykrmuj 😉

zuziik
17. říj 2007

Tak jsem se dozvedela, že od pristiho roku budu muset platit nemocnici za me i za malou.......120,- za den

lenkazdenek
17. říj 2007

Zuzi,jj jsou to normální šmejdi,porodný zkrátěj,u doktora budeš muset platit i za malou a ještě zaplatíš i to,že vůbec porodíš 😠 😠

zuziik
17. říj 2007

No nechapu jak to zvladaj ty zensky co jsou sami......protoze materska je almuzna, porodny prd.....najmy rostou, ceny energii taky.......fakt je to sileny..

zuziik
17. říj 2007

jak je to vlastne s vychazkama kdyz jsem na neschopence?? Muzu normalne chodit ven kdy chci?? Nebo jak to je??

lenkazdenek
17. říj 2007

Já to taky nechápu,navíc mi teď nechtěli proplatit nemocenskou,že prej zapoměli,tak že jí dostanu příští měsíc s mateřskou,tak jsem na ně řvala jak bych to asi dělala kdybych byla sama,totálka bez peněz ,tak mi daly aspoň zálohu 😠
Navíc stoupaj i ceny potravin,jsme teď kupovaly v tesku mlíko za 15,90 a nminulej měsíc ještě za 12 😠 😠 bych těm nahoře přála z té almužny vyžít

zuziik
17. říj 2007

No my jsme hlavne schaneli i vetsi byt a nepovedlo se....na hypoteku nemame a ty byty co jsou volny statni tak si je ty nahore drzej......takze mam jeste nervy z toho jak se vejdem do naseho 2+kk......

lenkazdenek
17. říj 2007

No my máme 2+1 ale velkej jako 3+1 jenže je udělanej z nebytových prostor takže 3 dlouhý nudle,jedna zmenšená o koupelnu,v další je kuchyň což je strašně nevyužitý prostor takže máme mega kuchyň a jídelnu 🙄 tak jsme říkaly,že si tam z kusu pak uděláme ložnici,nebo teda takový to hnízdo . No a vdalším je obývák a pracovna . my máme ještě šanci zažádat v Ďáblicích o byt,prej upřednostňují rodiny s dětma,ale kamarádka na ten byt čekala 3roky 🙄
Podle toho jak máš vycházky,já je měla neomezený,takže jsem si chodila ven jak jsem chtěla a nikdo mě za těch 6 měsíců nekontroloval

zuziik
17. říj 2007

No pravě že na ty praze 8 zrusili poradniky, takze si nemuzete zažádat o byt....ja jsem taky prave prihlasena na praze 8 a zjistovala jsem to. Musime pockat az daj naky volny byty do obehu obalkovou obalkou.....takze jsme zavisly na nich...ja jsme prihlasena u segry v 2+kk a zije tam ona s malym a manzelem a jeste tam jsou prihlaseni svagrovi rodice a kdyz jsem se ptala co mam teda delat ze cekame decko tak rekli pockejte si na vyhlaseni vyberovych rizeni

lenkazdenek
17. říj 2007

Tak to jsem ani nevěděla,vidíš a to jsme s manžou říkaly,že se na radnici hodíme na pořadník a uvidíme 🙄 my jsme hlášený u tchánú ve starejch ďáblicích,jinak bydlíme na proseku,ale nják se nám nechtělo hlásit se na prahu 9

zuziik
17. říj 2007

No tak s poradnikama mame utrum......ted proste musime cekat az se na radnici usmyslej ze nam laskave poskytnou naky z mnoha volnych bytů 😠

lenkazdenek
17. říj 2007

To jsou parchanti 😠 😠 😠 si to schovávaj pro ty kdo víc podmáznot a přitom,přímo před babičinim baráčkem stavěj asi 5 poschoďový monstrum 😠

zuziik
17. říj 2007

No ani pro ty kdo vic podmaznou......protoze se k tem bytum ani nedostanes......jinak jsem se pekne naobedvala a za chvili pujdu pro chlebicky....a v 17:00 vypukne rozlucka.....takze uz odpocitavam minuty

lenkazdenek
17. říj 2007

Zuz,no já jsem krom jogurtu a bebe dobré ránko k snídani ještě nic neměla 😅

zuziik
17. říj 2007

Jak to??? ja jsem mela veprovy maso s lecem a rejzi bylo to moc dobry.....ale az budu doma tak asi taky najedu na stravu typu jogurt + neco...... 😀

lenkazdenek
17. říj 2007

No mě nják nechutná jíst samotné tak vždycky čekám na manžu,akorát teda včera jsem sice ukuchtila gulášek a buchtu a nják jsem pak neměla chuť tak to kfc jistilo 😀 ale už mi kručí v břiše takže si půjdu aspoň máznout chleba 😉 🙂

zuziik
17. říj 2007

No ja si dam dneska chlebicky.......objednala jsem 30 chlebicku tak si dam do nosu 😀

lenkazdenek
17. říj 2007

jé Zuzi,nedělej mi chutě,já chlebíčky miluju 😵 😵
Hele Dagmí tu nebyla za celý dopoledne,že by 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru