Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
31. říj 2007

jo tak z toho mam taky strach ze nepoznam kdy uz je ta prava chvile 😅
a to bude potom mazec 😀

lenkazdenek
31. říj 2007

Zuzi,no to už bude bulovkaotevřená,takže si tam zajedeš a přinejhorším tě odešlou zpět,navíc jsem tam zatím narazila jen na moc příjemný sestřičky a doktory.

zuziik
31. říj 2007

no uvidime.........dneska jsem se rozhodla ze udelam kolegum do prace strudl....tak budu dneska varit....vcera jsem konecne vyzehlila tu haldu pradla.....myslela jsem ze to budu delat celej vecer.

denisia
31. říj 2007

dik Leni,
inac hlasim prvu noc, ked som viac nespala ako spala ☹ asi to bolo tym precpanym zaludkom 🙂 prisaham, ze dnes vecer sa tak neprezerem

lenkazdenek
31. říj 2007

Zuzi,jé štrůdl 😵 Já budu žehlit dneska a pak už nic nedělámbeztak neteče voda .... 😒
Deni,není zač,doufám že mi za to budeš držet ten pokojík 😉
jinak asi půjdu rodit do toho Brandýsa kdyby náhodou,ale v to moc nevěřím 😒 i když doktorka se netvářila jako že bych to tam stíhala 😕

zuziik
31. říj 2007

tak jestli budes lezet na bulovce tak ja ti jeden udelam jo 😀 za odmenu 😉

lenkazdenek
31. říj 2007

Zuzi,tak jo až tam půjdete na kurz tak se stavte i se čtrůdlem 😵 teda jestly tam už budu 😅

dagmik
31. říj 2007

ahoj holkýýýýýýýý, jsme doma od pondělka, ale není vůbec čas. Kristianek je krásnej, milej, hodnej, nádhernej...k sežrání....ale nedaří se mi ho kojit ☹ Nechce se přisát. Mlíko jsem nejdřív neměla...a teď už nechce s prsa. Ještě ho krmíme přes stříkačku, jelikož stále doufáme, že se to klučík naučí.
Jinak porod asi tušíte, že byl dost pitomej, hlavně teda dlouhej. No jako všechno. Dnes jsme byli poprvé u dětské doktorky a zítra už můžeme jít ven. Teď Kristianek krásně spinká, až budu mít čas, vložím do alba nějaké fotky, ať vidíte, pro koho jsem se tak natrápila 😉

lenkazdenek
31. říj 2007

Jééé ahoj Dagmí,už se nám po tobě stýskalo 😵 😵 moc se těšíme na fotečky 🙂 🙂
No a jaký to bylo v neratovicích jinak? Stále tak narváno? Mě dneska zavíraj bulovku,ale beztak to na porod v budoucím desetiletí nevypadá 😉

ropuska
31. říj 2007

Ahoj, tak ja taky hlasim stav nezmenen.Od minula se vubec nic nezmenilo, tak zase ve stredu. Leni, ja byla na 9.20, to uz si tam urcite nebyla jak tak koukam, dneska tam teda nebyl skoro nikdo.Ja jdu na utz. zitra, a v sobotu na monitor.

dagmik
31. říj 2007

No holky, v Neratovicích je to super....samozřejmě všude je něco....ale pro mě naprosto ideální.....jak jsem psala - měla jsem štěstí, že jsem chytla jednolůžák a tam se mnou mohl být celou dobu manžel. I tam se mnou spal. Vlastně jsme tak bydleli spolu celý týden a od středy s Kristianem 🙂 . To že tam se mnou mohl být bylo pro mne k nezaplacení. Hlavně psychická podpora, ale i jinak mi strašně moc pomohl. Hlavně po tom císaři, kdy jsem druhý den a pak další nemohla plno věcí dělat...nedovedu si představit,že bych na všechno volala sestru. Ale ony byly taky moc obětavé. Nenarazila jsem tam ani na jednoho nepříjemného člověka nebo neochotného. Opravdu - personál je fakt perfektní. Je pravda, že tam toho občas mají moc, ale to je stejný všude. Tady je super, že je to malá porodnice, takže spíš taková domácí rodinná atmosféra.
Add porod - to je naprosto jiná kapitola, ale nakonec to dopadlo, jak to dopadlo. To napíšu třeba někdy jindy....
....jinak plno tam bývá pořád, ale myslím, že třeba ty pondělky, kdy jsem nastupovala já....je tam prázdněji, neboť v neděli propouštějí maminky....když jsem se v pondělí balili domů, na můj pokoj už si tam čekala další maminka....a že se načekala....odcházeli jsme až po jedné hodině odpolední....

zuziik
31. říj 2007

Ahoj Dagmik!!!! Tak te vitam mezi nami zpet!!!! Je dobre ze uz to mate za sebou a je vse v poradku......to nas ta tezka uloha jeste ceka 😝 Jinak moc blahopreju ke Kristiankovi.!! 😉
Jinak jsem dneska holky moc sikovna.....upekla jsem 3 strudly, zrovna jsem dodelala cinu a cekam az se mi dovari ryze.....!!!v 19:00 jdu na kotrolu k doktorce.......tak se tady potom ukazu......

mocinda
31. říj 2007

jujky ,Dagmi ,hoóóój!! 🙂 to je dobře, že jsi zaśe mezi námi!!!Jsem si říkala ,že už asi budete doma!! 🙂 Až budeš mít čas tak určo ukaž fotečky, to se těšíííímmm na toho mazlíka ,co se mu nechtělo na svět 😉
Jinak Nerátky koukám obstáli na jedničku, to je dobře a jestli můžu ještě otázku kolik vás ten pobyt stál v nerátkách?Já jen abych věděla na co se připravit, protože dá-li pánbů tak bych taky ráda uvěznila manžu se mnou v porodce 😉
TAk vám držím palečky ,ať se rozkojíte!!!Kristiánkovi mooooooooc zdravíčka a pusinu 😎

ao
31. říj 2007

čauky dagmi!!!
blahopřejeme ke Kristiánkovi a těšíme se spolu s vámi 😀
ohledně toho kojení, zkus LAKTAČNÍ LIGU na www.kojeni.cz, příbuzná jim zavolala když měla podobný problém jako ty (dle porodnice ty vypadalo beznadějně) a paní přijela k nim domů, dělala s ní harakyry, ale rozkojila je!!!

kim
31. říj 2007

Ahoj Dagmi, gratuluji ke Kristiánkovi a už se těším na fotečky, jsem ráda, že se Ti Nerátky líbily, až na ten průběh porodu, moc jsme tu na Tebe myslely, jak asi trpíš...no ale už je to za Tebou a snad se rozjede to kojení, to je škoda, že to nejde, ale když to nepůjde, tak to nelámej přes koleno, lepší dokrmovat, než být nervózní a přenášet to na malýho ☹

lenkazdenek
31. říj 2007

Dagmi, tak to je super,že jsi narazila na tak ochotný sestray a doktory 🙂
Já ti toho prcka tak strašně závidím 😵 😵 ale určitě sis prožila svý :(
Ropuska ,dneska tam fakt moc lidí nebylo 🙂 a co nahlašovala jsi taky kde jinde asi budeš rodit? To vypadá že se tam příští středu asi zas setkáme co 😉

lenkazdenek
1. lis 2007

Ahoj holky,tak se hlásím pořád 2v1 porod v nedohlednu 😅
Ropuska,kde tam prosímtě ten utz je? a platí se za něj něco? A tz zprávu dostaneš do ruky a pak jí dáš ve středu doktorce? Já vím moc otázek ,ale nechci tam v pndělí vypadat jak debil 😅

zuziik
1. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem vcera byla u doktorky a ta se zhrozila, ze mam bricho tak dole......prej ale zevnitr vse v poradku a mala se ven netlaci tak nevi cim to je...jinak jsem ji po dlouhy dobe videla....je krasna po mamince 😀

lenkazdenek
1. lis 2007

Ahoj Zuzi,no já malou uvidím asi až v pondělí,už jsem ji neviděla celý měsíc ☹

dagmik
1. lis 2007

Holky děkuju Vám moc....vím, že jste na mě myslely, ale nebyla jsem vůbec pak schopná už psát nebo s někým komunikovat

Ao, díky, laktační poradkyni jsem tu měla už hned druhý den, co jsme se vrátili z porodnice...řekla, že na to musím spíš psychologicky, protože to není nějaký banální problém na který by byla rada....ale tak teď jsem měla několik úspěšných pokusů a trpělivost zatím stále mám...takže to nevzdávám..

Mocinda, no abyste se nezhrozily holky, nevím, jestli znáte ty ceny....já dostala ceník, když jsme si byli porodku prohlídnout...takže připravená jsem byla....ten pokoj, co jsem měla byl nejdražší 1500Kč na den, když je tam s tebou ještě manžel, tak plus 500Kč na den. Mně teda nepočítali první dva dny, až pak od porodu. Manželovi počítali všechno. Pak jse platí ještě manžel u porodu 600 Kč, použití nadstand. porodního lůžka Ave 1500 Kč. Celkově nás to vyšlo asi na 15000Kč, ale v tom je pak úplně všechno, i věci, které jsme si pak koupili domů (odstávačku cca 1800Kč, lahvičky, Nutrilon, dudlíky a prostě různé potřeby) Jako mně to za to určitě stálo, jelikož jsme tam mohli být po celou dobu spolu. A ostatní návštěvy ti tam taky mohou chodit kdykoliv na jak dlouho chceš přímo do pokoje, což je taky prima. Prostě jsem si tam vlastně vůbec nepřipadala jako v nemocnici.

Jinak koukám holky, že Vám to taky letí, hlavně teda Lence....takže momentálně je Bulovka zavřená, jo??? No paráda, ale to je jen to malování, ne?? Na jak dlouho to má být???

lenkazdenek
1. lis 2007

Ahoj Dagmi 🙂 🙂 Tak to je na mě poměry kapku drahý,ale věřím,že tobě se to určitě vyplatilo,kor když si tam musela být tak dlouho ☹ mě by se tam bez manžela asi strašně stýskalo ☹ jsi fakt dobrá,že jsi to tak dobře zvládla 🙂
Bulovka se maluje odedneška do 12,11 takže to tam v pohodě stihnu 😅 ,jelikož mám pocit,že buď půjde malá císařem nebo vyvoláním. U mě stále žádná změna,otevřená volně na prst,hlavička těsně naléhá,samý poslíci a porod tak v příštim století 😀

dagmik
1. lis 2007

Leni, neházej flintu to žita....hlavička náléhá a otevřená na prst, to je základ úspěchu....mně hlavička nenálehala ani po 22 hodinách kontrakcí, sice nebyly všechny pravidelné, ale hrůza a otřevřená jsem začala být až po tom, co mi dali oxytocin, ale stejně to pak přestalo postupovat ☹ ty máš předpoklady daleko příznivější, tak neboj

lenkazdenek
1. lis 2007

Dagmi,no mě už to začíná být nják jedno kdy malá vyleze ,tak si aspoň užívám poslední týdny života ve dou 😅 si beztak nepřipadám že bych měla rodit 😉
NAvíc mám dneska už druhý den dobrou náladu i přes to že se u nás začalo rodit 🙂
Ty máš za ty bolest tu nejhezčí odměnu,malýho Kristiánka 😉

mocinda
1. lis 2007

Ahoj holky,
dagmi: díky za info o nerátkách, pomalu začnu šetřit ,ale taky bych chtěla tam být na rekreaci s manželem 😀 nebyli jsme spolu letos nikde, protože jsem se rvala se zvracením ,tak aspon si uděláme zimní,snad lednovou dovču v porodnici 😉 Jen jsem se chtěla zeptat na to nadstandartní lůžko Ave, co to je?a je to dobrý??A dokonce si tam můžeš nakoupit?To je docela servis! 😵
A nezapomen na fotečky kristiánka,konečně živé miminko!!!Jinak fotoalba zaplnují jen rostoucí pupíkové ,tak to je příjemná změna 😉

leni: tak dobrá nálada??!!jen aby to taky nebyli nějaký poslíčci!! 😎 protože co nevidět tady bude další století a přivítáme mezi námi Klaudinku!!Jujky ,to se těším holky!!Akorát bych sobě nenápadně přihodila pár týdnů ,ale jinak v poho 😀 😀
tak hezký den,mějte se a držím palce Dagmi ,ať to kojení prubnete!!! 😉

lenkazdenek
1. lis 2007

Mocinda,kdepak poslíci,to je tím,že mi už dva dny nikdo nevolala jestly nerodím 😵 😀 ,jojo další století 😀 😀 😀 ty mě vždycky dostaneš 😀 😀 já tě nemít tak si tě snad namaluju 😉

sheherazada
1. lis 2007

Holky vy to určitě všechny víte, na bulovce nehrozí nějaká společná hekárna? Žádný porodní boxy? Z toho co jsem vyčetla mám pocit, že každá rodička je zvlášt buď v předpokoji nebo porodním pokoji. Může s ní být manžel i v první době porodní a až do konce? Myslím, že jo,a le chci se ujistit. Díky

denisia
1. lis 2007

ahojky holky, tak som dnes bola v poradni - s 10 minutovym cakanim... otvrorena 1prst tesne, hlavicka naleha. TP 23.11. (podla UZV). tak uvidime 😀. Dalsia kontrola v stredu o 9.30. Leni, kedy ides ty?

ropuska
1. lis 2007

Ahoooj
tak my uz konecne ve 40. tydnu vime, co to bude, manza si to sel prohlidnout na vlastni oci a pindik tam fakt nebyl 😀 .
Jinak Leni, utz je u vytahu v 2. patre, dej po prichodu sestricce do okynka u porodnich salu prukazku a ona Te uz nasmeruje.Dela ho dr. Zahumensky se svym povestnym sarmem.Neplati se nic, dostanes zpravu a on Te ujisti ze je vse v poradku.Me se taky ptal kam pujdu rodit, ze k nim uz urcite ne, protoze to malovani bude nakonec asi jeste o neco delsi, tak me nabizel Brandys a Melnik, ze tam nas radi vezmou.Jinak se musim smat, jak Te potkavam na vsech diskusich porodnic..dve zbloudile hledacky.
Tak do tretice to uz snad vyjde ve stredu, jsem na 9.05.

lenkazdenek
1. lis 2007

Deni já mám kontrolu ve středu v 8 ráno 🙂 ,to vypadá že se tam fakt sejdem,ty budeš rodit dřív a mě budou porod vyvolávat 😅 jinak máš stejnej nález jako já před 14 dněma 😉
Ropuska,no já myslím,že to stihnu na tý bulovce,jelikož to moc pozitivně u mě nevypadá ☹ ☹ ,ale koukám,že ten brandýs asi přinejhorším vezmu 😅 😅
to vypadá,že se tam ve středu snad konečně potkáme,teda pookud nebudeš rodit 😉 jelikož doktorka chodí okolo 9 🙂
Sheherezada,hekárny tam jsou tři,pokud není nával,tak má každá rodička svou kde může být s tatínkem,porodní boxi jsou oddělený a jsou tam 4 takže pohoda 😎
Ještě k tomu utz,tak to jsem zvědavá,tam jsem ještě nikdy nebyla 😅 no snad se tam neztratím

denisia
1. lis 2007

leni, no ja neviem, ty si si to prenasanie normalne vsugerovala 🙂 Ja chcem strelca, tak nech sa maly nikam neponahla. okrem toho este stale nemame vsetky papiere, ktore potrebujeme na vystavenie rodneho listu ... teda aby mal maly otcovo priezvisko ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru