Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

denisia
18. lis 2007

ale ono sa to urcite spravidelni, neboj .... stopujes si to?

lenkazdenek
18. lis 2007

Deni stopuju je to zhruba po 2-5 minutách,takže k porodu to není ☹

dagmik
19. lis 2007

Dobré ránko holky, tak Lenička je konečně v porodnici. Po jedný v noci mi napsala, že už si ji tam teda nechali a je otevřená na 3 cm. Tak na ni myslíme, co??? Já tedy moc a moc jí přeju, ať už to maj holky úspěšně za sebou.

kim
19. lis 2007

Super 😉 Taky na holky moc myslím!!!!!!!To je bezva, že to přišlo samo!!!!! 😵 😵 😵 😵

denisia
19. lis 2007

super, leni, drz sa, myslim na teba.
holky, vie niekto, ako sa Lenka vola, keby som sa za nou chcela v stredu zastavit?

dagmik
19. lis 2007

Denisia, já teda bohužel nevím,jak se jmenuje Lenka příjmením....

mocinda
19. lis 2007

😉 Ahoj holky,
tak to jsou dobré zprávy!!!Ještěže funguje Dagmik 😉 TAk ted už jen ,aby to šlo jako po másle!!TAk držíme všichni všechno !!! 🙂 Co nevidět budeme mít tady další miminkooooo 😵

dagmik
19. lis 2007

přepisuji vzkaz od Lenky: AHOJ TAK JSEM KONEČNĚ MEZI VÁMA. MĚŘÍM 50 CM, VÁŽÍM 3330 KG A UŽ TE´D SE NA VÁS VŠECHNY KRÁSNĚ USMÍVÁM. TATÍNEK BYL MAMINCE VELKOU PODPOROU. S POZDRAVEM KLAUDINKA

tak huráááááá, blahopřejem

kim
19. lis 2007

Dagmi: akorát jsem to změrčila na listopadu 😀 a Ty už píšeš.....veliká gratulace ke Klaudince, míry má nádherné 😵 😵 😵 !!!!Vypadá to, že to byl docela v poho porod, to jsem ráda 😉

mocinda
19. lis 2007

jupííí 🙂 vítám mezi námi Klaudinku!!!!!Lenči hodně sil a těšíme se až zase budou tady s námi na koníkovi 😉

ao
19. lis 2007

dagmi: vyřiď jí prosím od nás VEEELKOU GRATULACIIIIIIIIIII 😎 😎 😎
a že jestli by nakonec měla zítra chuť, můžeme se za ní s Mocindou před kurzem večer stavit a taky přinést něco dobrého... ale je to na ní, jak se bude cítit

dagmik
19. lis 2007

holky, tak jsem vyřídila vaše gratulace

ao, tvůj vzkaz jsem taky vyřídila, čekám na odpověď, hned pak dám vědět

denisia
19. lis 2007

super, takze si to Klaudinka nakoniec predsa len rozmyslela a prisla uplne prirodzene. GRATULUJEM!!!!!
hmmm, myslela som, ze ju odhadovali na takmer 4 kg... inac ja mam dnes cely den to tvrdnutie brucha, hlavne pri chodzi, musim chodit uplne pomalicky ... to som vazne nemala cele tehulkovanie ... zeby nejaka predzvest???

mocinda
19. lis 2007

denisia: 😉 no já bych to viděla ,že asi tady někdo prolomí to přenášení!!! 😉 🙂 to je dobře!!!

ao
19. lis 2007

denisia: držíme palce!!! mohla bys být první zářný příklad pro nás 😀

zuziik
20. lis 2007

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a koukam ze se konecne Klaudinka rozhodla mezi nas. Jesli za ni pujdete rada bych sla s Vami 😉 Jinak u nas vse pri starym........porad rosteme. Jinak nevim nic noveho protoze na mereni jdu az pristi tyden...takze nevim vubec nic 😒

denisia
20. lis 2007

cauky holky, tak noc prebehla bez nehody. uz sme zase v normalu 😀. akurat som niekde citala, ze v utorok je 14% vyssia pravdepodobnost porodu ako ktorykolvek iny den ..
a kedze az zajtra ideme na matriku spisat zapis o uznani otcovstva, dnes sedim so skrizenymi nohami doma 😀

dagmik
20. lis 2007

Dobré ránko holky, tak Lenka už se mi neozvala, takže zatím nevím, jestli chce, abyste se za ní dnes stavily....ale uvidíte, zaběhnout tam asi můžete, v nejhorším vám řekne, že vás nechce vidět 😀

Denisia, no přece bys netrhala partu....máš ještě nejméně pět dní času 😀

ao
20. lis 2007

dagmi: díky, aloe ani nevíme jak se jmenuje příjmením. nevíte náhodou někdo jak jsou na Bulovce návštěvy?

denisia
20. lis 2007

no ved prave, stale to vravim Sebinovi, nech tam este oddychuje a uziva si stiesneny priestor 😀

ao
20. lis 2007

deni: zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jak to máte s tou matrikou.. a teď to čtu, že se tam teprve chystáte... tak VYDĚRŽÁJ PIJANĚR 😎

dagmik
20. lis 2007

holky, tak právě psala Lenka, že vám mám vyřídit, že to dnes nepůjde, protože i přes její protesty přijde tchýně.... ☹

ao
20. lis 2007

jéééje, chudák Lenka 😖

zuziik
20. lis 2007

deni: ja budu muset s pritelem dojit na matriku....zase naky papiry 😒
Me v sobotu tchyne nakazala abych rodila v sobotu aby za mnou mohla v nedeli..... 😀

mocinda
20. lis 2007

Ahoj holky,
já jsem před chvíli vstala 😅 opět noc plná vášní ,takže jsem dospávala 😔 než začnu kuchtit tak musím dočíst drby!! 😉
denisia: úterý?no to slyším poprvý ,ale proč ne? 😀 snad neporodím na kurzu ,máme je převážne v úterky 😀
zuzík: no to je dost, že se ukážeš!! 😉 aspon víme ,že holky rostete a daří se vám dobře!!
zdravím i lenču ,která už asi prožívá docela jiné starosti než my!! 🙂 jééé a´t už to mám taky za sebou!!
dagmi díky za spojku a co vy s malým?JAk jsem četla ,tak Kristiánek je fakt zlatíčko!!!Jen tak dááállll 🙂
no a Andy ,my se uvidíme today na kurzu ,už se těším na tu naši skvadru mamin.-)

dagmik
20. lis 2007

my jsme se před chvílí vrátili z procházky a Kristian ještě dospává v postýlce při otevřeném okně a já vařím pozdní oběd....

...máme se dobře, jen občas nás trápí prdíky, ale to skoro všechny takhle malé dětičky....

...Lenka mi psala, že mají obrácený režim, že Klaudinka hajá přes den a v noci nespí 🙂 ...no ono se o určitě srovná...holky musím to jít dokuchtit

denisia
20. lis 2007

co sa tyka matriky, ak ste obaja Cesi, je to easy. ak je jeden zo SR a druhy z Australie, zacinaju problemy 😀 inac pohoda. Nohy skrizene a pohoda. Zajtra poradna na Bulovce, uvidime, co nam p. doktorka povie.

zuziik
20. lis 2007

Tak jsem dneska upekla varku cukrovi 🙂 za 2 týdny mame v praci besidku tak jsem si rekla ze jim neco upecu......uz jsem rada ze to mam za sebou 😀 Jinak jsem hodila nove foto do albumu s pupkem 😉

zuziik
21. lis 2007

dobre ranko maminy......tak kde jste?? ze byste jeste spaly??? To ja jsem skoro vubec nespala...celou noc jsem mela pekne ztvrdly bricho a nemohla jsem spat...fakt sileny 😒

zuziik
21. lis 2007

Jo a pisete si porodní plán???? Kdy jim ho mam predat a ma to vůbec cenu??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru