Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
30. pro 2007

to jsem se taky chtěla zeptat ,jestli chodí domů ,pamatuju se ,že ségra když rodila před deseti léty ,tak to tak bylo ,ale dneska se spousta věcí změnila,takže můžu očekávat návštěvičku 😉

holky ,ty škytavky bych nejraději zrušila, vím co to dělá s mým mangelem natož to malý bobátko ,jak si s tím má poradit!!!A je na to nějaký pomáhátko? 😉

lucija
30. pro 2007

Šímovi pomáhá když mu dám kozouna. Jen si cucne a je klid. Většinou. Ale když je ještě v bříšku tak na to mi nic nepomáhalo. Holky já se pro dnešek loučím. Musím jít žehlit ☹ Tak pa pa.

edimon
30. pro 2007

Já k dr taky musela, ale protože jsem si vybrala dr z Prahy 8 a já jsem na Praze 7...jinak chodí...ale asi je to jak u jakýho pediatra no 😅

mocindo:..miminku v bříšku nepomůžeš no...a pak venku..jedině dát napít z prsu nebo ho nechat, aby to přešlo no 😅

luci...asi taky půjdu žehlit..dokud vlkodlak spí no 😉 papa

mocinda
30. pro 2007

jo jo ,holky, já myslela jako až bude mimi venku ,ted to neřeším ,to mi zase tak nevadí 🙂 aspoň o ní vím 😉
já žehlila včera ,takže veget, navíc žehlím jen pro dva, zatím! 🙂
tak zatím pa pa

zuhav
30. pro 2007

ahojky - jsem tu jako vetřelec z Motole, ale sem tam vás pročítám, boť Bulici mám za rohem a kdyby to šlo ráz na ráz, tak frčím asi tam.
edimon - píšu sem vlastně kvůli tobě, teď tu čtu, že chodíš k Dr. z Phy 8. můžeš mi prosím napsat do IP její jméno + zkušenosti? jsem taky z Phy 8 a zatím nevím, ke komu chodit, ale budu to muset v příštím týdnu vyřešit, termín se mi blíží. Díky!

Mějte se! 😉

mocinda
30. pro 2007

😉 zdravím zuhav,klidně vetřelcuj ani nevíš jak se vždycky pobavím u tvých příspěvků na únorovkách 😉
no a jinak by mě tky docela zajímala dr z P8, to zase nemám tak daleko a je fakt ,že najít dobrýho Mudra je kumšt

před chvíli jsme přijeli z Globusu ,jsem hotová ,bolí mě všechno ,tak se jdu natáhnout,tak dobrou všem!!! 😵

mocinda
31. pro 2007

Kuk, jen chci popřát Bulovčankám všechno nej do nového roku!!Nastávajícím maminám co nej porody 😀 a maminám co už mají své drobečky pevně ve svých rukou, tak jen samý radosti s miminky a hlavně zdraví ,protože pak už všechno funguje samo!!! 😉 TAk užívejte poseldní hodiny starého roku ,protože ten nový rok 2008 bude stopro lepšííííííííí!!!!! 🙂

edimon
31. pro 2007

Ahojky holky....taky chci všem popřát moc moc krásný rok 2008...mamkám čekatelkám rychlé a pohodové pordy a maminkám hodné mimísky 😵

lucija
1. led 2008

Holčiny, tak vás vítám v novém roce a přeji všem zdraví a štěstí. Edi, Tobě přeji ať Christianek nemá v budoucnu ani náznak nějakých problémů a ať je vše tak jak má a Moci, Tobě přeju pohodový a krásný porod zakončený tím nejsladším pláčem na světě. Pláčem Tvého narozeného zdravého miminka. Hodně štěstí všem 🙂

mocinda
1. led 2008

Ahoj holky,
taky moc zdravím !!!
Luci ,děkuju ,napsala jsi to krásně, až mi zvlhlo oko 🙂 Já už se tak těším ,protože neměla jsem zrovna těhu nějaký pohodový ,takže kdyby to už přišlo dneska ,tak bych byla ráda 😉
Luci napiš pak jak jste dopadli na kardiu ,jsem sama zvědavá a hlavně držím plaečky ať je Šimonek v pohodě!!! Zrovna Šimonka -chlapečka jsem chtěla taky dát, moc pěkný jméno 😉

edimon
1. led 2008

Aholky holky...

Luci..to jsi opravdu napsala moc hezky 😉 ..já vám zase přeji, aby byl Šimonek zdravoučkej a dělal vám jen samé radosti....a Mocindě.....co víc, než pohodový porod a krásné a zdravé děťátko 😉

Luci..nemáš zkušenost s odsávačkou mlíka??,

mocinda
1. led 2008

Edi ,taky moc děkuju ,člověk si snad ani nic jiného nemůže přát!!!
ráda bych poradila s odsávačkou mléka ,ale já ani pořádně nevím jak vypadá natož jak funguje 😅 Ale slyšela jsem ,že je to dobrá pomůcka 😉

edimon
1. led 2008

..moci..no já ji včera koupila, pač musím v soboru na chvilku nechat hlídat prcíka a nějak mi to moc nejde 😅 ...on mě malej asi taky dost vysává 😔

mocinda
1. led 2008

Edi ,tak to asi budeš muset trocha malýmu odebrat dřív ,aby tam zbylo i něco pro odávačku 😀
Já jsem se chtěla ještě na něco zeptat a úplně mi to vypadlo z kebule,šmankot 😖 no až si vzpomenu tak to musím hned napsat 🙂

edimon
1. led 2008

..moci..to není jen tak, odebrat prso vlkodlakovi..to by byl řev...a hlavně...ono to není tak lehký...to si vžycky musím počkat, až se oddcucne jinak bych taky mohla přijít o bradavku 😀

lucija
1. led 2008

Ahoj prdelky, Edi taky jsem si odsávala, musela jsem abych měla malýmu v čem rozmíchávat Nutriton. S čím potřebuješ poradit? Jo a když mu chceš prso vzít tak mu strč malíček koutkem pusinky do pusy a on neskousne. 🙂 Jestli ho krmíš z jednoho prsa tak si odsaj to druhé.
Jinak vám děkujeme za přání. Já neměla nejšťastnější začátek roku. Bylo to i ve zprávách. Už se mi to nechce znovu psát, ale psala jsem to odpoledne holkám v Září2007. Tak si to kdyžtak přečtěte.

zuziik
2. led 2008

Ahoj holky, teda ja vas nestacim ani cist......nak mi posledni dobou ten net zlobi.....Jinak vsem hodne stesti v tom novem roce a hlavne zdrave deti.....!!!!!
Mocinda: teda tobe s tema terminama dobre hejbaj.!!! ja uz se docela tesim az to na me prijde....na silvestra jsme byli u znamych za prahou a celkem casto mi tvrdlo bricho.....ale zase vse v poradku!!

mocinda
2. led 2008

Ahoj holky,
luci četla jsem tvůj novoroční příspěvek na diskuzi maminek září 2007 a musím říct ,že fakt hustý!!!já jsem teda v tv nic neviděla ,ale řeknu ti takovýhle zážitek nikomu člověk nepřeje normálně natož na nový rok!!! 😨 Přesně jak píšeš ,během jedný minuty se člověk může změnit celý život !! 😒
TAk jen přeji všem ať se nám to mění jen v samý kladný věci!!

zuzík: tak vítej v novém roce!!! 😉 no jo šoupají termínem nakonec mi řeknou ,že přenáším 😀 dneska jdu do poradny tak uvidím ,doufám ,že mi to zase nepřehodí 😝

Holky hezký den všem a hlavně klídek 🙂

zuziik
2. led 2008

Ja jdu do poradny zitra......tak jsem na to zvedava, nebyla jsem na kontrole uz 14 dni.......ale mala se ma k svetu, cile kope a rada hraje hru: Co strcim mame pod zebro......az na to ze ja se u toho nesmeju 😀

mocinda
2. led 2008

🙂 to je dobře holky, že se vám dobře daří!!! Já mám taky žebro věčně nakoplé a jak začnu jíst ,tak se pupík začne tak hemžit ,že je jasný ,že nejím sama 😀 😀
zítra jdou do poradny i holky z únorovek 😉 já zatím chodím v rizikový ordinace ,ale možná mě pak přehodí na normál systém 😉 uvidím ,co mi vyšťourali ,pokud se vůbec něco najde 😒

zuziik
2. led 2008

Tak drzim palce aby vse dopadlo v pohode......ja si pomalu pripravuju tasku do porodnice a uz se popravde tesim az to prijde......zacinam byt nervozni i kdyz mam termin 29.1.....precejenom to muze prijit uz ted

mocinda
2. led 2008

Ahoj holky, tak jsem zpátky!Dneska to šlo jako po másle! 😉 všechny výsledky jsou v poho ,až na ty krvinky, ale domluvili jsme se ,že to budeme jen sledovat 🙂 takže jsem ráda, že ještě malou dopeču 😵

zuziku: mě termín posunuli na 21.1 ,ale možná ti ho taky spočítají jinak než u gyndaře 😕
Jinak poradna se neplatí ,což jsem nevěděla ,tak jen pro ty co třeba taky neví 🙂

lenkazdenek
2. led 2008

Ahoj holky,tak koukám,že už se vám to blíží 🙂 ještě pamatuju ty časy kdy Zuzi chodila do práce a já byla ještě těhotná,teď už máme 6 týdnů a 2 dny a vážíme 4,300 🙂

mocinda
2. led 2008

jujky ,ahoj leni!!No to je dost ,že taky víme jak se máte s Klaudinkou!!!Tak všechno nej do Nového roku a hlavně holky zdravíčko!!! 🙂 No jo ,letí to ,ta chvíli se taky budeme tady chlubit jak nám rostou mazličci 😵

danullinnka
2. led 2008

Ahoj Leni a Mocindo,taky vám přeji do nového roku,hlavně zdravé a hodné děti.Nešl mi přes svátky koník,tak jsem myslela,že vám už nikdy nenapíšu 😢
Dnes jsem byla s Lukym na očkování,opět ani nepípl,na dr.se dokonce usmál 😉
Leni,Klaudinka pěkně roste 😉

zuziik
2. led 2008

Lenkazdenek: ahojky......no jo utika to......uz se tesim az ji vyprdnu ven...uz me vsechno boli
Mocinda: to je dobre ze je vse v poradku. ja jsem se dneska byla podivat na kamaradku v bulovce rodila v nedeli a ma taky krasnou holcicku. Jinak uvidime co mi reknou zitra v poradne. Cekala jsi tam dlouho??

mocinda
2. led 2008

danulinko: děkuju ,taky hlavně zdravíčko do nového roku a jen samé radosti 🙂

zuzík: v poradně jsem byla odbavená ajnc cvaj ,až jsem koukala, ale asi spíš shoda náhod, protože minule jsem tam byla hodinu a půl ,takže lepší je počítat ,že tam člověk bude dýl a pak je příjemně překvapený 😉 TAk hlavně pak zuzi napiš jak jste dopadly! Já už se taky těším jak tu budeme mít zpestření velde sebe, protože kyčle mám úplně nadranc ,bolí mě šíleně a vůbec jsem totál nemotora nemotornááá 😝

lenkazdenek
3. led 2008

Dani,děkuji,vám taky hodně štěstíčka a zdravíčka do nového roku. Luky je šikulka,my jdeme na očkování až 25února
Zuzi,už jen pár dní a budeš mít malou taky u sebe neboj 😉

lucija
3. led 2008

Ahoj moci, to jsem ráda že jste v pořádku. Já jsem se dnes objednávala na tu kardiologii a paní dr. mimochodem strašně příjemná, mě objednala na 4 února. Že má před tím dovolenou, ale prý si myslí, že se mu jen stahujou cévky a proto promodrává. Že ho samozřejmě vyšetří, ale uklidnila mě že to pravděpodobně nic nebude. Jinak by mu prý modral i jazyk a sliznice. A pokud je má růžové, dobře papá a přibírá tak by to mělo být v poho. Tak jsem zvědavá, ale samozřejmě se mi ulevilo. I když malé nervičky pořád mám.

mocinda
3. led 2008

luci: tak to je dobře!!!!!! Myslela jsem na vás!TAk to Šimonkovi jen dorzávají cévky 😉 Tak se držte ,myslím ,že kdyby to opravdu bylo nějak vážné ,tak by to fakt nepočkalo a už by jsi byla s malým ve špitále!!Tak držím palečky dál ,ale už se asi nemusíš tak moc bát!

Holky, mě šíleně bolí v noci kyčle, mám křeče jak blázen ,vůbec nemůžu spát!!!Nemáte některá s tím zkušenosti??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru