Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

zuziik
10. led 2008

ahojky, tak dnes vecer dorazily posli 😉 sice tak lehounce ale stejne......jinak jsem ted byla nakoupit a davam si k snidani koblizky 😀 Ja jdu na bulici zitra tak uvidime co mi reknou.....minuly tyden pani doktorka rikala ze jsem trochu otevrena, tak uvidim jak to postoupilo.....
Strasne me zacaly bolet kouby na rukou....skoro nemuzu sevrit ruku v pest. Nevim jestli to neco znamena ale nenií to nejlepsi, stacily bolavy kycle, zada, zebra a ted jeste klouby 😠

lenkazdenek
10. led 2008

holky vydržte už to bude jen chvilka a budete nít mimča u sebe 😉
jinak už jsme ve fázi kdy chcem čím dál víc popozornosti tak nják nestíhám 😅

denisia
10. led 2008

ahoj holky, vidim, ze uz to mate za par 😀 drzim palce! my sme stale na Slovensku, ale prazdniny o chvilu koncia, buduci tyzden sa vraciame naspat do prahy. a to uz budem na maleho sama... doteraz stale moji rodicia okolo ...

lenkazdenek
10. led 2008

Deni neboj,to zvládneš,přinejhorším přijď za náma,ve dvou se to líp táhne 😉

zuziik
11. led 2008

ahojky. tak jsem byla dnes na kotrole a vse v prodku. jsem otevrena na prst......tak nevim jak moc to je 😀 jinak to nevypada ze by mala nak rychle chtela na svet.....takze zatim cekame.

mocinda
11. led 2008

Ahoj zuziku, no tak to vypadá ,že budeš první ,já jsem zavřená ,takže huráááá do toho!!no na jeden prst je asi tak ,že až budeš na 4tak to bude lepší🙂)) né ,já sama nevím 😉 ale holky tady určo poradí a písnou, abychom měly přehled 😉

edimon
12. led 2008

Ahojky holky, tak jsem po delší době jukla..takže ještě nerodíte jo 😅

Holky...já taky nebyla otevřená...ale zase kamarádka byla otevřená už někdy v 34tt na 3-4prsty a musela ležet a pak týden přenášela. Každopádně je lepší, že se Zuzík otvírá..myslím že od 5prstů se jde rodit..ale abych nekecala....ale bohužel to nic ještě neznamená no 😔

Tak holky, drýte se 😉 😵

ao
12. led 2008

čus bus, těhule a maminy 🙂
zuziiik: držím palce, aby se to už rozběhlo! s těmi klouby to mám taky už od 34 tt a pořád se mi to zhoršuje, že v noci nemůžu spát. tak prosím nebesa o předčasný porod 😉
moci: kdy jdeš zas na Bulovku? Já v pátek 18.1. a to mi doufám budou dělat už monitor, tobě ho už dělali?

kim
12. led 2008

Ahoj holky, tak se hlásím, že jsem odrozená 😀 Bylo to hrozné, na Bulovce jsme už skoro zůstali bydlet, byli jsme tam 11 dní!!!!!!!Malej byl trochu přerostlej(4,53kg) a tak spodem prostě neprošel, takže po několika hrozných hodinách mě vysvobodili císařem, při kterém jsem chytla zánet močáku 😒 a musela jsem být na antibiotikách...jinak personál na Bulovce z 90% super, až na pár vyjímek, hlavně jednu dětskou sestru, se kterou jsem měla nejeden výstup!!!!!!
Jinak mě rodila Dr.Maxová a u císaře byl primář Driák, při léčbě o mě nejvíc pečovala Dr.Sýkorová, obě jsou to tak zlaté ženské!!!!!!!!!!Takže vy, co to máte před sebou, nebojte se, fakt jsou na Bulovce jedničky a hlavně všichni milí a hlavně fakt profesionálové!!!!!!!!!!!!!!!!

ao
12. led 2008

kim: no hurrrááááááááá, GRATULACEEEEEEEEE 😎
a co Daník? on vše ok?

edimon
12. led 2008

Ahoj Kimi, tak moc gratuluju...sice se vám to prodloužilo, což tedy ti fakt nezávidím....mě stačily 4 dny...ale hlavně, že jste to zvládli a jste ok 😉 Mě taky rodila dr Maxová s dr Sehnalem 😵 ...tak mladá ženská a tak šikovná viď?..hlavně mi přijde, ža maká furt 😅 ...kimi, jak vypadala ta sestra na dětským...nebyla..menší, starší (40-50) s tmavě hnědým mikádem???,

mocinda
12. led 2008

Ahoj holky,
díky koňovi si fakt pokecáme 🙄
KIM ,jupíííííííííííííííí,gratulujeme!!!!Supééér ,jste šikulky!!tak hoodně zdravíčka!!!! 🙂 díky za psycho podporu k porodu ,hned se člověk těšííííí 😀
Já si ted užívám s mykozou, nevím kde jsem ji koupila, ale ve stř jsem byla v poradně, no to je jen moje domněnka 😒

Andy: koukám ,že taky ještě pořád s Patričkem válčíte dva v jednom 😉 Taky bych už ráda ,aby co nejdřív už Áďa jela na svý plíce, protože docela mám co dělat to udejchat 🤐
.Nicméně na kontrolu jdu ve stř k Záhumenskýmu ,ale pokud mě nepřestane zlobit ta mykoza ,tak tam jdu v po ,protože jinak se udrápu 😠 🙄 😨

TAk holky krásný víkend a doufejme ,že konečne začne kůň klusat!!!

ao
13. led 2008

moci: kurňa, si budu muset vymyslet nějaký akůto, abych tě mohla potkat v rizikové poradně... takhle pátky v normální je to nůďo 😖 😀

lenkazdenek
13. led 2008

Kim,moc a moc gratuluju,jsi holka šikovná a malej je už teď kus chlapa 😉
MOcinda,nechci tě strašit,ale s tou mykozou jsem taky měla problém a pak mě musely nastřihávat,ale je je fakt že to šití ani nástřih nebolel a mohla jsem normálně sedět i chodit,takže pohodička.
Holky ono je to fakt u každéhé jiné,já byla měsíc otevřená na 1,5 cm a nakonec jsem 9 dní přenášela ☹

zuziik
13. led 2008

ahoj holky.......
Kim.: moc gratuluju a preju hodne zdravi a pevny nervy.
ao: ja jsem byla taky v patek a jdu taky v 18.1. takze se tam asi potkavame ani o tom nevime 😀
Jinak zacinam byt trochu netrpeliva 😀

lenkazdenek
13. led 2008

Zuzi neboj ono to příjde a ještě si budeš přát aby tam Lucinka ještě chvilku posečkala.

Jo holky malá rada,spěte pokud to jde a dokud to jde 😉

kim
13. led 2008

Holky, díky, jste hodné 😵 😵
Edi: sestra byla menší, okolo těch 40-50 vlasy měla natupírované a hlavně měla brýle, vypadala jak profesorka chemie a hlavně se tak chovala, ne jak sestra od dětí, vůbec nechápu, proč to dělá, když jí to evidentně nebaví!!!!!

Zuzik: držím palečky aby to už bylo a vše proběhlo hladce a byli jste rychle doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Já už jsem na Bulovce byla jak doma, znala jsem už všechen personál 😀 nejdřív jsem byla na tom pokji pro 3, je to hrůza hlavně ta společná koupelna pro 6 ženských 😢 pak jsem chytla vysoké horečky(zánět močáku z císaře) a byla jsem totálně nevyspalá a rozhozená, takže mi mamka s manželem po dlouhém přemlouvání zařídili ten nadstandard.Povedlo se, že jsem tam 2 dny byla sama, ale pak se rozrodilo a šoupli mi tam cignu 😕 sice ne takovou tu kalsickou, ale taky to stálo za to 😝 😝 😝 ani koupelku moc nepoužívala, tak jsem jí měla pro sebe 😀
No jinak strava je tedy opravdu hrozná, jsem si říkala, že to nemůže být tak strašný, já jsem velký jedlík a nic mi nevadí, ale tohle se fakt nedalo, taky jsem díky tomu přišla po těch 11 dnech o 12 kg lehčí 😀 😀

lenkazdenek
13. led 2008

Kim,copak bramborové kašičky nechutnaly ? 😉 😀

kim
14. led 2008

Leni 😀 😀 😀 😀 fakt ne, ale ještě horší byly ty jejich rádoby hnědé omáčky třeba s bramborem, to byla fakt šlichta 😀 😀 😀 Nebo mě pobavilo vejce na tvrdo 😅

mocinda
14. led 2008

Dobré raničko,
Kim: tak tohle už tak positivní zprávy nejsou 🙂 psalas ,že jsi měla nadstandart ,ale oni je rekonstruují ne?nebo už jsou hotový?Podle toho jak jsem to včera viděla a slyšela ,tak to na Bucili vypadá ,že se tam maká o sot šest!!!
o stravě jsem taky ledacos slyšela ,raději si dělám zásobičky 😉 no a k cignám -občankám ,jak chodím do rizikovky ,tak tam je jich poměrně dost, nejsem rašoun ,ale to jejich pyžmo mi obrací žaludek!! 😖 Mně vůbec páchne kde co ,člověk je nějakej přecitlivělej 😒
Asi jediný positivum je ,že jsi zhubla bez námahy, to by Lenča mohla závidět 😝 😀

lenkazdenek
14. led 2008

To taky závidím,já mám furt nahoře 9 kilo 😖 a nemůžu se toho zbavit a to skoo nejím a cvičím do zblbnutí 😠

mocinda
14. led 2008

leni ahoj, 9kg nádhera!!Jde ti to pomlau a jistě!!!Kim pomohl zánět močáku ,to je jako dopin,g to se nepočítá 😀 😅 navíc si chudák asi pěkně užila ☹

kim
15. led 2008

Moci. nadstandarty jedou po dvou!!!!!!Byla jsem tam dva dny sama a pak mi tam dali právě cignu 😝 Sice takovou poloviční - matka byla bílá, ale taky nic moc, myla se za celý 4 dny 2x a vložku si měnila jednou denně, to byl pak čoud na WC 😝 😀 😀 ale dalo se to, ono když jsi tam, tak fakt skousneš dost věcí!!!Ani Ti vlastně nic jiného nezbývá 😉

zuziik
15. led 2008

Ahoj holky,
tak jsem sem konecne dostala. Nechtelo me to posledni dva dny postit. Ja hlasim ze jsme porad 2v1. I kdyz v nedeli vecer me prisli navstivit poslove......a to byl mazec 😀 Jinak jsme dneska konecne koupili kočár. Ja nespala 2 noci jak jsem porad vybírala a hledala. Ale vse dopadlo dobre a je koupenej. Jinak mam dneska nakou uklizeci 😅 Vyprala jsem posledni deky, nachystala postylku, zavesila kolotoc. Jeste pripravit tasky a muzem rodit 😀

Kim: ja jsem na tyto obcanky docela alergicka.....(od ty doby co jsem tehotna, nevim cim to je 😅 ) Tak jenom doufam ze ji ke me nesoupnou ☹

lenkazdenek
15. led 2008

Ahoj holky tak my už máme druhej kolotoč,jeden nad přebalovákem,druhý nad postýlkou v obýváku.
Mocinda,jdeto právě hodně pomalu a to fakt cvičím půl hodiny denně,je teda pravda že zadek mám jak šutr a břicho mám taky tvrdší,ale i tak
Zuzi,já je taky nemusím tak jsem byla ráda ,že na celím patře nebyla ani jedna ,zato dole na šestnděí jichylo plno a chodily tam zanima celý famiílie 😖

mocinda
15. led 2008

Ahoj holky!!
Konečně kůň šlape, už jsem měla abstinenční příznaky!!

KIm: díky za info ,holky raději mi ani nemluvte o těch romských plavovláskách ,stačí mi ,když jsou se mnou v poradně, mám ozbvlášť ted citlivý frňák a to jejich pyžmo mě zabíjí!!!!!!!! 🙄 😕 😅
Kim máš pravdu člověk vydrží všechno když musí ,ale mám pocit ,že jsem ted v těhu o dost míň tolerantní než dřív!! 😠

Leni : jsi fakt dobrá ,jak dodržuješ cvíčo ,já bych s asi na to vyšvajzla. Já myslím ,že se Ti to časem fakt srovná a v létě budeš zase štramanda 😀

zuzíku: no prosim a poslící here vid?a psalas ,že žádný nejsou 😀 😀 za to u nás je ted ticho po pěšině, možná mi lehce spadnul pupík a oktávu níž ,ale jinak dobrý ,teda až na tu mykozu .Zítra jdu do poradny ,tak písnu co jako našli moji rádcové 😒

dagmik
16. led 2008

ahoj holky, tak zas po nějaké době nakukuji
gratulace Kim k Danielkovi

Lenkazdenek, ahoj ahoj, já mám nahoře ještě tři kila a to necvičím, jelikož ještě kojím (sice teda s problémama, tak to nechci ještě ztížit) a taky protože po císaři se to někdy 3 měsíce nedoporučuje. Ale ty mi za chvíli končej, takže se chci taky vrhnout na cviky na břicho. My máme taky dva kolotoče, ale ten jeden se blbě upevňuje, tak nevím, kam ho jinam dát, protože jde jen na postýlku. Ale tam ho právě mít nechci. Jinak my chodíme na kyčle k doktoru Matějíčkovi, vy taky?
Jinak Leni, já vím, že jsi holkám radila ať se vyspěj ještě dokud můžou, tak já fakt musím říct, že teď se mám krásně, proti posledním měsícím těhotenství. To jsem mohla spát jen na jednom boku, všechno mě bolelo, stále jsem v noci chodila na záchod...teď spím jak chci a vyspím se celou noc...neboť Kristianek tak spí taky...

mocinda, už se ti to holka parádně přiblížilo, co? no já taky nebyla otevřená a jak to dopadlo, viď?🙂 ale neboj, to se mohlo stát jen mně, ty budeš v pohodě. Mykozu jsem měla taky, v těhotenství je to dost běžný, ale dostala jsem něco na vkládání a bylo to ok. Takže rodit půjdeš na Bulovku??

mocinda
16. led 2008

dagmi ahooooojj ,to je fajn ,že to tady občas omrkneš!! 😉 aspon víme ,že Kristyánek je hrozně hodný miminečko!!!To je fakt super!!!Já snad neznám takový hodný mimi ,který hajá celou noc!!Noc snad budu mít taky štěstííí 😉 A ani mi nemluv, kolikrát si vzpomenu na Tebe jak jsi tady pořád čumákovala a počátala dny ,kdy už to příjde!!!!Doufám ,že to budu mít rychlejšííí,ale zase jako náplast ,tak hodný miminko ,to bych taky brala 😵 Jinak mykozu si užívám ,ale to už je jen třešnička na dortu 😀 no a Bulice, zřejmě odrodím tam ,protože ted už je na Nerátky pozdě, mají do března stopstav 😒 hmmmm,zaváhala jsem. Ale když jsem přežila těhu ,tak přežiju i Bulici 😉 a co nějaký nový fotečky?Abychom viděli jak Kristyánek povyrostl? 😎

zuziik
17. led 2008

ahoj holky, tak vcera se na me doslaply dalsi poslove......ale zase nic ☹
Dagmik: mas fakt hodny dite....malo kdy se slysi ze se mamina na zacatku vyspi 😀 Takze gratuluju.
Mocinda: tak koukam ze taky porad nic. zitra jdu do poradny tak uvidime co mi reknou, ale asi porad to samy.

Jinak s tim spanim. Ja usnu v jedenact a ve 4 jdu curat a uz neusnu....takze toho moc nenaspim......asi priprava na malou 😉

dagmik
17. led 2008

mocinda, jasně pokusím se dodat další fotky, máme jich milion🙂, ale ještě ani nejsou stáhnutý z foťáku...pořád je něco důležitějšího

zuziik, díky, je pravda, že se to moc neslyší, ale už jsem to taky slyšela, třeba budete mít holky, taky to štěstí....jo jinak to je určitě příprava, já to tak měla ke konci těhu taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru