Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
28. led 2008

Ahoj holky,koukám,Ao a Mocinda stále v kuse 🙂
Já měla sebou jen jednu tašku a tam jsem měla i malou igelitku k porodu a pak vše na šestinedělí.
Holky tak my v létě budem jezdit až taťka dostane dovču na chalupu do jizerek 🙂

mocinda
28. led 2008

ahoj holky,
stále 2v1 ,jen pro přehled 😝
v noci jsem se nevyspala, oči mám jak králík a to jsem slíbila mangelovi ,že mu usmažím žampouše, já padám ,to byl ale nápad!! 😝
tak zatím páááá

ten zuzík už určo to má za sebou !!! 😉 🙂 štastná to žena!!! 😵

lenkazdenek
28. led 2008

mocinda neboj už se brzo dočkáš 😉 akorát to nevyspání ti asi zůstane 😅
jo hoky tak už baštím prášky aby jsme malý nepořídily sourozence 😀

01ajka
28. led 2008

ahoj holky, vybrala jsem si taky Bulovku, jak jste spokojene?? jake to tam je a hlavne nekde jsem cetla, ze uz i na bulovce se musi registrovat, jsem 16t, tak doufam, ze uz jsem to nepropasla...moc dekuji za odpovedi, ikyz nepatrim do klubu Bulovkářky🙂
diky

lenkazdenek
28. led 2008

01ajka,já tam byla celkem spokojená,teda až na to jídlo 😉 jinak nevím jak teď ,ale stačilo se přihlásit v 35tt do poradny.

mocinda
28. led 2008

Ajko, raději cinkni do poradny:266083291 a zeptej se sestry! My jsem měli všichni registr od 36tt ,ale doba je zlá a vzhledem k narůstající porodnosti je docela možný ,že rgistraci zavedli.TAk ať to máš sichr 😉

ao
28. led 2008

čus bus 🙂
taky raportuju, že jsme zatím 2v1, jenom poslujeme 😠
ajko: cinkni na to číslo jak psala mocinda... OD ÚNORA 2008 ZAVÁDĚJÍ REGISTRACE

olina
28. led 2008

Ajko, prosim potom o hlaseni co ses dozvedela. Chci taky rodit na Bulovce a predpokladala jsem ze na registraci mam jeste hafo casu 😕

01ajka
28. led 2008

diky za info,
registrace ano, musi se osobne v podstate kdykoliv dopoledne...
ale trosku me zaskocili, tak nevim zda jsme si se sestrickou rozumely..ja chtela vedet od ktereho tydne...
a ne ktery dny...tak tam asi zitra jeste cinku a ve stredu se tam asi stavim, mam celkem cestu kolem...

jinak jak jste na bulovce spokojeny, jak to tam chodi?? jaky jsouporodni saly, sestricky??

01ajka
28. led 2008

jinak ja taky v cervenci termin mam 9/7🙂) ty registrace me prekvapily..vim, ze tam byly ale od 35tydne..tak snad jsme to neprosvihly....

olina
28. led 2008

tak to asi abych taky vyrazila co 🙄 ? Tak sem prosim jeste pak pisni ten overenej tyden, dik 😉 .

01ajka
28. led 2008

ja chtela na bulovke, ze tam nejsou ty registrace od 12tt, apolinar, motol, podoli-sileny naval ...tak to me bulovka prekvapila...do vinohradsky nechci....
holky vy co jste nam davaly cislo na sestricky nebo ao ty nevis od kteryho tydne je registrace??

olina
28. led 2008

jeste zbyva kdyztak Krc, tak jsou reg. od 33tt, ale tu Bulovku mam precejenom 5minut autem..

01ajka
28. led 2008

ja taky vybirala podle toho co je nejbliz a to jsou vinohradska nebo bulovka...

tak snad budeme mit stesti...taky bych rada nadstandart a to v podoli pry taky na 100% nejde, jak maji naval
a kamoska rikala, ze jit hned po porodu na wc pres celou chodbu sila...

ao
28. led 2008

holky, tak týden od jakého to nevím... ale určitě to nebude taková hrůza, jako že od 12tt jak mají v Podolí, kdy člověk teprve začíná doufat, že se těhotenství udrží a ne to ještě hned někam volat a něco domlouvat.
bude to asi nějak podobně jako když zaváděli v listopadu registraci v Motole. nechali tam lhůtu asi měsíc, aby se všichni kdo tam chtějí stihli registrovat, tím pádem naplnili stav těhulemi v různých tt, teprve pak to utnuli.

jinak jestli by vám to nevyšlo, tak Vinohradskou fakt néééé, to ještě máte možnost Thomayerovu - Krč, tam mají aspoň laktační ligu

edimon
28. led 2008

......ahojky holky, kontrola..tak stále držíte při sobě 😀 ...už to ťuká na pupík 😉

..Moci, to jsi trefila, někdy ty děti fakt řvou je tak 😅 ...udržet malýho v poho je někdy fuška. On trpí prdíkama...co prdíkama.....prdama...tak si vyplakal kýlu. No v noci teď moc nespím...ale je tu taťka a ten už si zvykl hopsat s malým na balónu..to zabírá 😀 ..jo, ale jinak taky je už malej dost rozmazlenej, pač pochopil, že když zabééká, tak se chová 😀 ..no zatím mí 4,5 kg ..tak to jde 😅

Moci, když to diktoval dr sestře..to s těma průtokama, tak jsem si říkala, co to?...ale nikdo nic..když v normě tak ´
v normě že 😅 ..pač jsem přenášela, tak jsem chodula obden na monitor na porodní sál a tam jsem potkala dr Maxovou a té se moc nelíbil monitor, že byl moc spací (malej se holt moc nemoh hýbat no 😔 )..a pak koukla, že i ty průtoky jsou pomalejší, tak se poradila s dalším dr a šli na věc. To tedy bylo v den porodu, kdy jsem měla od 5 ráno pravidelné kontrakce po 5 min, ale když jsem tam byla před, tak se jí to nelíbilo....no jo... 😅

..jinak já hlásím nastávajícím mamkám, já byla moc moc spokojená s celým persošem 😉

..jo a k těm taškám....mě kámoška dovezla velkou, kde jsem měla zabaleno vše a tu mi hodily pak pod lehátko a jeli jsme na pokoj 🙂 ....tu tašku budete mít na hekárně, když půjdete rovnou na sál, tak vám to sestry pohlídaj nebojte 😉 ....já zapomněla na sále pantofle a druhej den mi je donesli 😀

Tak mamky držte se..a spěte co to dá 😵 😵 ..pak už máte útruma...jen když vám mimi dovolí 😔

lucija
28. led 2008

Jéé, ahoj edi, malej už je pěknej kousek, co? No roste chlapák. My už to s tím nošením máme horší, šíma už má 7,5kilo 😀 Tak ať pěkně roste a holky co jdete rodit, personál na Bulici je super. Teda aspoň já se tam nesetkala s někým sebemíň protivným 😉 Tak houfem ovečky seberte se všecky , houfem ovečky na Bulici... 😀 😀 😀

mocinda
28. led 2008

Edi: tak prosim tě ještě jednou, jsem z toh jalová,no prostě kráva 😀 to těhu je na palici, takže spešl pro mě ještě jednou: průtoky signalizují ,že pupečník zásobuje a tím pádem by neměl být obtočený kolem mimi a tím ho škrtit,ne???TY jsi psala ,že průtoky byly dobrý a stejně byl malý přidušený???Možná jsem Ti měla napsat do IP ,protože tady budu za totálního joudu ,ale budiž 😀 😀

mocinda
28. led 2008

luci: se ti to zpívá ,když máš premiéru za sebou, viď? 😀 😀

lucija
28. led 2008

Moci, my měli taky průtoky na utz dobrý a za pár dní, ani nevím za kolik to bylo, jo to je ta demence, když jsem rodila tak malej byl obtočenej dvakrát. Ale Ada obtočená není, říkali to ve zprávách takže klíííííííííííííííííííííd 😀

mocinda
28. led 2008

luci: to byli asi zprávy na MArkíze ne?já nic neslyšela 😀 ale díky ,hned to cítím taky ,že průtoky tečou 😉
sakra ,taky ta šňůra by mohla jako pak zaniknout a už neotravovat ,pak by se rodilo líp ,ne?
A co vy?ještě se nestěhujete??A jak jste se vlastně domluvili? 😉

lucija
28. led 2008

No právě že nevím. Pán si na internetu přečetl něco o brazilských filách a značně ochladl, nejpozději zítra ráno zavolá jak se rozhodl, ta uvidíme 😨

ao
28. led 2008

tééééda, taková diskuze a já to prošvihnu... jsem dělala do práce, tak jsem se do toho zažrala, že jsem zapomněla sledovat.

moci, ta tvá těhu demence 😀 s těmi průtoky, asi byli v normě, ale na hraně a jediná Maxová to vyhodnotila jako důvod k zamyšlení 😉 a máš pravdu, zprávu o průtocích u rodiny Mocových dávali večer na Markíze v hlavních zprávách 😝

lucijo: je pánovi potřeba vsugerovat, že brazilská fila je vlastně skoro pidi pejsánek 😉

lucija
28. led 2008

ao, on ji viděl, naše Agáta je jen kříženec tohoto plemene, ale pán si přečetl o její povaze a to ho asi dostatečně vyděsilo. I když ona je moc hodná. Z fily má jen to, že by mě v nejhorším bránila, ale to snad každý normální pes, ne? 😉

mocinda
29. led 2008

Bré ranko,
já to věděla ,že se tady znemožním pomalu před celým koníkem 😀 😀 naštěstí ,ted to můžu svést na těhu demenci ,ale co pak,že? 😀 😝
Andy, díky ,tvoje vysvětlení bylo jasné ,stručné ,věcné....jde vidět ,že jednáš s lidmi (občas s dementy) 🙂 😉
Jinak já stále držím, sice posluju jak divá ,ale to je jediný 😒

Luci: tak snad mu ta vaše filoména tolik nebude vadit!!! Když tak na krk mašličku příště až půjdete někam vybírat bydlení 😉

olina
29. led 2008

Ajko,dovolala ses tam? Me to tam nikdo nebere ☹ ...

lenkazdenek
29. led 2008

Ahoj holky,tak malá už si žvatlá z medvídkama,ale slíbila jsem ji číst pohádku,tak jsem tu jen na skok 😀
Edimon,to je už pořádnej kus chlapa,nám jsou přes 2 měsíce a teprve teď vážíme 4,700 😅
Mocinda ,Ao držte se holky

ao
29. led 2008

lenkazdenek a holky: díííky dííííky za palečky!
my furt taky poslujeme, radši bych to měla jako blesk z čistého nebe 😅

olino, ajko: poradna je ofiko 8-11, ale zkoušejte to, je tam chudák jen jedna sestra a ta se nezastaví, takže často ten zvonící telefon musí prostě ignorovat...

plechajda
29. led 2008

zdravim ve spolek,

teda ja jen koukam, taky bych rada rodila na Bulovce a jeste ze jsem si tohle tema precetla, ta registrace me teda dostala. Taky by to mohli napsat na web stranky...jinak pokud se tam nedovolate, tak ja tam jdu 4.2. na velky utz misto Gennetu, kde meli narvano, tak bych se mohla zeptat kdyztak az v to pondeli, rozhodne se tam teda asi rovnou zaregistruju....ale jestli to je o osobni navsteve tak 2x v tydnu se tam nepotahnu :o)

01ajka
29. led 2008

vcera jsem se dovolala ani nevim na kolikaty pokus🙂) ze me to tak zaskocilo, ze jsem se zapomela zeptat v kterym tydnu...jestli plati ten 35t co je na netu na strankach nemocnice...
jinak ale registrace musi probehnout OSOBNE dopoledne-po-pa . Ja tam jdu ve stredu, tak snad na me nebudou
koukat jak na blazna, ze se jdu registrovat uz v 16t🙂) ale co, lepsi driv nez ro propasnout a nouzove vzit vinohrady, ikdyz ty mam nejbliz...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru