Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
7. únor 2008

Ao,no někdy taky ne 😒 mámě taky prvně odtekla voda a pak ještě 12hodin nic ☹

ao
7. únor 2008

no jo, ale když už má rozjeté kontrakce, tak v tom případě by to pomoct mohlo, ne?

zanetka82
7. únor 2008

ahoj holki moc se omlouvam že se vam tu cpu 😉 ale tak trochu vas čtu a netrpělivě očekavam, kdy už to bude mít ta Mocinda konečně za sebou 😀 moc na ní myslím a držím palečky......jen chci říct že ma nej.kamaradka byla taky na vyvolaní a trvalo to strašně dlouho (což jí nepřeji) začalo to ve středu a maly se narodil až v sobotu.....ale po prasknutí plodovky to bylo za 19.hod ☹ ...tak přejí aby to měla rychle za sebou 🙂 ahoj

lenkazdenek
8. únor 2008

Ahoj holky,tak snad už to má Mocinda za sebou
Ao,snad jo,tolik zkušeností zas nemám 😅

lucija
8. únor 2008

jé, zase na ni celý den budu myslet. Ať už porodí nebo nebudu myslet na nic jiného. A já myslet potřebuju 😀
Jinak všechny zdravím. Dneska jsme vyspaný. Šíma dostal včera první kašičku, tudíž se v noci nedožadoval prsa po hodině 😀

danullinnka
8. únor 2008

Ahojky holky,že by pořád Moci nic???Jejda,chudák holka.Já měla oba kluky na vyvolání a oba byli rychle,po zavedení tabletky a injekci za dvě hodky už poprvé brečeli 😉
Snad se Ao brzy ozve s dobrou zprávou,že to má Moci za sebou.

denisia
8. únor 2008

Moci, drzim palce, aby to bolo cim skor.

zuziik
8. únor 2008

ahoj holky, tak se zase hlasim. moc casu neni..znáte to!!!
moc nespim, mala porad ublinkava a vraci se ji mlicko do krku, takze porad sonduju, jestli vse v poradku. Hodne taky pláče, že nevim co s ni. Nakrmena, přebalena, v teple a řve jak tur. Třeba i 2 hod...... ☹
Takže moje psychika pokulhava 😖
Jinak doufam, že to bude mit Mocinda brzo za sebou. Držim palečky!!!

dagmik
8. únor 2008

ahoj holky, tak já vždy jen rychle nakukuju, co mocinda a zatím to vypadá, že je na tom chudák podobně jako já. To jsem jí teda opravdu nepřála. Já nastoupila v pondělí na vyvolávání, tabletu mi zavedli až navečer a nic, tak pak druhou atd. a Kristian se narodil až ve středu v sedm večer císařem, páč porod předtím moc nepostupoval a 24 hodin kontrakcí bylo skoro k ničemu. Snad to bude mít Mocinda s lepším průběhem....moc moc Ti držím palce a soucítím s Tebou, vím jak Ti je, tak vydrž holka, vydrž....Moc ji pozdravujte, kdo jste s ní v kontaktu

ao
8. únor 2008

čus bus, dámy 🙂
jsem nebyla schopná se rychleji z Bulofky dobelhat, ale musím vám hned říct, že jak jsem ležela na porodním na monitoru, měla jsem tu čest uslyšet první pláč naší dloho očekávané hérečky: ADINA MOCOVÁ SE NARODILA DNES 8.2.08 VE 12,13. MÁ 3100 G A 50 CM
jo a dnes to byla první holčička na bulofce a sestry se rozplívali nad krásným jménem 😵 😵

zanetka82
8. únor 2008

Tak to je skvěle 🙂 hlavně že už to mají za sebou a vše dopadlo dobře. Přejí mamince a miminku ať jsou obě zdrave a ať si na sebe rychle zvyknou 😀 BLAHOPŘEJÍÍÍÍ 😀 😀 😀

kim
8. únor 2008

No konečně!!!!moc gratuluji .....a krásné míry, to bude modelka 😎 😉 😉 No hlavně, že je vše OK a Moci se už netrápí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkazdenek
8. únor 2008

Jé tak moc velká gratulace k malé princezně 🙂

ao
8. únor 2008

holky, fakt to byl pro mě zážitek, tak nějak jsem celou dobu tušila, že slyším je...
ale trochu mě rušila ale romka vedle co se dožadovala okamžitého porodu a hlasitě u toho funěla a klela... že je tam potřetí a furt že jí vrátili po vyšetření domů.. řvala tam, že je to diskriminace a doktor se jí snažil vysvětlit že ne, že bolesti jsou subjektivní věc, ale že objektivní nález na porod ještě není. pak se asi nechal ukecat, vzal jí znovu dovnitř a nabídl Hamiltona a to ona začala hystericky ječet, že nééé, že pomoooc, mamíííí... tak šel pro její matku do čekárny a že jim dá 5 min na rozmyšlenou, jestli to chtějí urychlit nebo ne... teeeda, já ty doktory fakt obdivuju 😉

ao
8. únor 2008

holky, ještě k těm sestrám, i když byl frmol, nahoře byly všechny milé... pak se tam akorát rozčilovala jedna, taková starší a ráznější, že malý se přesunul a nesnímá to, myslím že na jmenovce měla JUZOVÁ nebo JOZOVÁ... to jméno mi přijde, že jste tady probíraly

kim
8. únor 2008

AO a Ty jsi byla na monitoru na gyndě???Jestli jo, tak jsem tu ráznější slyšela z JIPky, je taková hodně hlasitá, že????Ale jestli je to ona, tak s ní osobní zkušenost nemám!!!!
A ta cigna...fakt hrůza, já bych to taky dělat nemohla 😠 ještě když je třeba několik dní neumytá, fuuj 😝

ao
8. únor 2008

kim: přímo na porodním ve 2. patře... ostatní sestry tam byly mladé, tahle kolem 50tky. ale mě to neva, s ráznějšími nemám problém vyjít. jen to asi těm chudinkám mamčám s kontrakcemi přijde trošku tvrdší.

dagmik
8. únor 2008

Velikááááááááánská gratulace Mocindě a její berušce Adince. Super, že už jsou holky konečně spolu a každá zvlášť 😀

kim
8. únor 2008

AO, tak to nevím...ale to jméno mi taky něco říká, asi tady fakt o ní holky psaly...já měla na porodním mladé!!!
No jo občas se tam najde někdo takový...taky dej bacha na dětské sestry na 6 nedělí..teda na jednu, taky je starší, ale vypadá dobře, má mikádko a brýle a je to spíš taková profesorka, je dost odměřená!!!A pěkná pinda!!!Protože jsem měla malýho už os začátku na UM, tak jsem tam chodila pro mlíčko a ona mi buď dávala mlíko studený nebo horký, nechtěla mi dávat tolik, kolik určila Dr., že prý bude přejedený atd....ae jinak jsem se nesetkala s nikým nepříjemným!!!!!

ao
8. únor 2008

dámy, tady jsou už první fotky od manžela Moci
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

ao
8. únor 2008

jsem ještě zapomněla raportovat o sobě: takže poradna OK, nález postupuje, ale pomalu... asi budu z těch šťastnejch co se špatně otevírají 😒
pak UTZ, průtoky v normě, plodové vody už méně, ale taky v normě. na monitoru 3x za 20 min kontrakce, hodnota 40-60, ale dole zamčeno.
takže obden monitor: NE, ÚT. kdyby nic, pak ČTV 14.2. na vyvolačku. samozřejmě hned dodal, že nemusím ten den vůbec porodit.. už se vidím, že to budou tak 2-3 dny. nu což, hlavně aby Patrik stihl aspoň svůj svátek 19.2. 😅

lenkazdenek
8. únor 2008

Jé ta je krásná,ty jo já si snad ten porod prubnu ještě jednou 😀
Ao,neboj,když bude nejhůř tak bude mít Páťa narozky na Valentýna 😉 ale postupuje ti to podobně jako mě tak si snad dá říct 😅 😕
Kim,o tom mi povídej,já si tam chodila pro um taky a některý sestry ochota sama 😒 hlavně mi přišlo,že se na mě koukaj jak na krkavčí matku která nekojí,ale zas tam byly některý který mi pomohly a říkaly že se to rozběhne a aspoň na 14 dní měly pravdu 🙂

ao
8. únor 2008

dámy a tady si dovolím ještě zkopírovat vám, co napsal Moci manžel do naší diskuze únor 2008:
nazdar mamči, nebude vám snad vadit, že popíši jen některé podstatné okolnosti porodu naší Adinky „mandličky“ Mocové, dala si holka načas, ale zase byla kompletně „dopeklá“ a pěkně se nalíčila, tvářičky, prstíky, vlásky a tak, opravdu hééérečka, ale teď to podstatné:
- ve středu ráno příjem, v poledne injekce vyvolávačka, následné křeče a nic
- ve čtvrtek tabletky na uvolnění zátky = OK, odpo injekce vyvolávačka, křeče (horší než den před) a zase nic
- pátek 00.30 hodin přesun na hekárnu, kapačka na kontrakce, v 7.00 hodin píchnutí plodovky, křeče, kontrakce, bolesti, no opravdu jsem tam byl jen do počtu, v 10.00.hodin přesun na sál s obrázkem medvídka (to jen tak pro odlehčení), kontrakce fuckt síla, v 11.00 hodin epidural = dočasné uklidnění, opravdu pomůže do doby, než se hlavička začne klubat, no a finálovka = nástup ve 12.00 hodin že se jde konečně rodit (jájuška mocinda ale byla už totálně vyčerpaná a chudinka nevěděla, jak bude vlastně tlačit) , v tuhle chvíli epidural neexistuje, no a ve 12.16 hodin (dle zápisu) se naše maličká hvězda vyklubala a bylo po všem...jájuška se dle možností usmívala, uklidnila, totálně vyčerpaná, já opravdu do počtu a poté na odesílání SMS, ale byly to krásné chvilky, „mandličku“ si odnesli do třetího patra na prohřátí a my jsme ještě asi hoďku a půl zůstali v medvídkovi a usmívali se = SMEKÁM = je to neskutečná dřina, aspoň jájuška ji měla, no, co dodat, zážitek na celý život, uvidím jej pořád, jájušce děkuji, že chudinka vše vydržela a teď už se jen těšit na společné chvilky ve třech...
mějte se mamči, nebojte, vše je individuální záležitost, jen jsem sdělil několik postřehů, které stojí za to...jájuška po třech hodinách po porodu říkala, že už to nepříjemné nevidí, že už to odeznělo a je jí v rámci možností fajn... mějte se a držím palce a chlapi vezměte s sebou k porodu, ať vidí, ať si pamatují, ať si uvědomí a tááák, zdravím, já, manžel mocindy jájušky a tatínek Adinky „mandličky“ Mocové

lucija
9. únor 2008

Jé, ten je fajn ten jejich tatínek, co? No je vidět, že holky mají oporu. oc jim to štěstí ve třech přeju 😀
Takhle mě rozněžnit hned po ránu 😅

denisia
9. únor 2008

jeeej, moci, gratulace!!!!!!!!! Adinko, vitaj na dennom svetle. Je fakt nadherna, hmmm, Seb bude mat okolo seba same modelky. joj, uz dopredu zacinam ziarlit 😉 . Som pridala par fotiek Seba...

danullinnka
9. únor 2008

Ahojky,dostala jsem se tady až ted.

Moci,véééééélikanskááááááá gratulace k malé princezně Adince 😅 Kukla jsem i na fotečky,no ta je fakt kouzelná 😵 dala si na čas,protože se parádila a jde to vidět,fakt nádherná 😵
přeju holky hlavně zdravíčko a brzy si na sebe zvykněte 😉 a gratulace i šťastnému tatínkovi 😉

silrej
10. únor 2008

Ahojky, gratuluji všem stávajícím i nastávajícím maiminkám... 🙂))) Na mě porod teprve čeká, a to v srpnu, ale začala jsem se už poohlížet po nějaké vhodné porodnici a mám z toho už hlavu jak balón, protože opravdu netuším kam se zaregistrovat! ☹ Víceméně se rozhoduji mezi Podolím a Bulovkou, můžete mi nějak pomoci radou? 🙂)) Děkuji moc.

kacabak
10. únor 2008

ahoj silrej,zkus si nejdřív brnknout do podolí,protože mám pocit,že tam se registruje kolem 12 týdne,tak jestli mají vůbec ještě volno,když ne tak to budeš mít vyřešené.já jsem takhle váhala mezi neratovicema a bulovkou,až měli v ner.obsazeno,tak sde to vyřešilo za mně 🙂

lucija
10. únor 2008

Ahoj silrej, nechci Ti radit, ale v Podolí jsem slyšela, že se musíš hooooodně dopředu registrovat a že to tam pak maj jak na běžícím pásu. Já byla na Bulině hooooodně spokojená jak s přístupem dr. tak prostě se vším. Tak si vyber 😉

ao
10. únor 2008

čus bus, bulofčandy 😉
my furt nic, Junior si v břiše chrní, monitor ukázkový... takže znovu v úterý...
jinak taťka od Moci přesunul fotečky do nového alba https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru