Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

danullinnka
13. únor 2008

Teda Leni,co je to za přístup v té porodnici??Já jsem teda ze Vsetína,z opačného konce republiky,ale tohle jsem nezažila,nám vše ukázali,jedné holce se malý nechtěl pořád přisát,tak tam s ní byly,pomáhaly jí a tak.Tady porodka má myslím i ten certifikát

ao
13. únor 2008

holky, tak se tady mějte hezky a držte nám pro nejbližší dny na Bulovce palce, doufám že do konce víkendu porodíme 😅 když tak vzkážu přes Mocindu.. pa páááá

dagmik
14. únor 2008

ao, držíme moc palce, ať už jste tu oba vedle sebe 😉 co nejdříve a co nejsnáze

lenule25
14. únor 2008

ahoj holky, tak se zase s Hanou hlasime 🙂 uz je nam 2,5 mesice.. silene to letiiii..

ad kojeni v porodnici - opravdu tam nic moc neukazou.. taky mi akorat sestricky malou parkrat prilozily, ale aby mi rekly co delam spatne, ze jsem byla rozkousana jak blazen, to ne ☹ prisly jsme na to az asi po mesici doma, takze mesic jsem mela pri kazdem kojeni slzy v ocich.. uz jsem s tim kolikrat chtela prastit (teda s kojenim 🙂) a jit pro flasku, ale nastesti jsme vytrvaly.. mala je hodne sikovna a velky jedlik, takze asi i to nam kojeni zachranilo, mela se mnou holka trpelivost..

takze holky radim - nastudovat o kojeni max nez jdete rodit, ev. si pak zavolat nejakou tu poradkyni kojici ligy.. ja bych ji uvitala byvala taky, ale v ceskem brode zadna neni a litani do Prahy jsme meli s malou dost kvuli ocickam..

Ao drzi moc palce, at Te tam netrapi dlouho a Patrik se nežinýruje a koukne brzy na svet..

Moci jak doma zvladate? co noc? jak Adinka spinka? Nam se dneska Hanulka budila co hodinu ☹ sice zase relativne rychle usnula, ale ja jsme jak zbitej pes ☹ tak snad je u vas ostatnich lip..

danullinnka
14. únor 2008

Ao,moc na tebe myslím a at to jde jak po másle 😉

Moci a jak se daří??Co Adinka,v pohodě?? 🙂

zuziik
14. únor 2008

Ahoj holky, tak zas po dlouhe dobe tady. Lucka dává zabrat. Co se týká toho kojeni, taky jsem s tim mela problemy. Uz druhej den po prichodu domu jsem s tim chtela seknout. Sehnala jsem ale vybornou pani z laktačni ligy a do hodiny prijela. Vse mi ukazala a pomohla. Takze kojime dal, i kdyz me bradavky stale hodne boli a jedna i sem tak krvaci. Snazim se to vydrzet. JInak u nas stridave oblacno. Nekdy mala pekne spinka a nekdy probreci celou noc...... 😒

Ao: moc drzime palce at je vse v poradku.
Mocinda: tak jak to jde mamo??? to jsme porad rikali at uz to prijde co.....a uz je mame doma raubiře 😉

kim
14. únor 2008

Ahoj Leni, jj zvládáme, kdyby nebylo prdů, tak jsme naprosto úžasný miminko 😀 No a my taky papáme 150ml + 5 odměrek 😀 😀 a to jsme o měsíc a půl mladší...no máme už 5,7kg 😕
AO, držím palečky!!!Ať je to rychle za Tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petruna
14. únor 2008

ahoj holky, diky za info.
Nam neco o kojeni rikali na kurzu a dali nam kontakty na laktacni poradkyne, tak budu pripadne zhavit telefon a nejakou si taky pak pozvu domu....kdyby byl problem.
martina : tak se ke me klidne prihlas 🙂 , ja te nepoznam z te male fotky v pasu. Jsem objednana na 10:05, takze tak do poledne tam budu cucet.... 😉
ao : moc drzim palce !!! Nebyla jsi nahodou minuly patek v poradne ? Obcas sleduju unorovky a myslim, ze v poradne byla holka, co mi te pripominala... 🙂

lenkazdenek
14. únor 2008

Kim,ty jo,to vážíte stejnmě jako my 🙂 Daník je jedlík,za to naše berunka dnes zlobí a moc se jí nechce papat 😒
Ao,tak tfuj tfuj pro štěstí 😉

mocinda
14. únor 2008

Ahoj holky, jako mamina prostě net jde stranou 😒 malá je agentka a dává nám docela zabrat takže skáčeme jak píská 😝 ale jinak je to zlatíčko 🙂
akorát jsem chtěla napsat horkou zprávu od Andy (ao) ...psala: Tak máme odhad 4,6 až 4,9 kg ,tak se Mudr zděsil,zatím mi nic neřekli ,prý se poradí!!!! 😖 😅 chuděra ,tak asi si taky užívají s Patričkem.Snad se mudři co nejrychleji rozhodnou a nebudou je trápit, myslím ,že už to ,že chudák přenáší sto let ,tak je docela psycho ,viď ,Dagmi 😉

lenule25: Adinka, mrška, se budí cca 1hod na jídlo!!!Je hladová a nechápu kam to dává !!Snažím se jít to kojení prodloužit na cca 2hod ,ale je to boj!!! Kdžy začne kvílet jak pavián ,tak popadnu prso a hodina sem ,hodina tam...
máte holyk nějakou podobnou zkušenost s takovými jedlíky?? 😒
zuzíku: no jo ,taky se v noci nevyspím 😀 😝

zuziik
14. únor 2008

Mocinda: tak to mame doma taky........porad chce prso, taky jsem zkousela prodlouzit na 2 hod ale jakmile zacne brecet tak to nejde to prso nedat 😒 Takze mame stejny jedliky

dagmik
14. únor 2008

Kim, Lenkazdenek, tak to vážíte i stejně jako my teda skoro, Kristian má 5,85 kg a měří 63 cm, já ho teda ještě stále plně kojím...koupila jsem si kvůli tomu i kojeneckou váhu, páč jsem právě měla obavy, že málo přibývá, ale zatím prý je to v normě 😉

dagmik
14. únor 2008

Leni, já teď nevím, jestli se to jmenuje na Šutce, asi jo, je to zezadu, jak je plicní v Písečný, kousek za Kobyliskym náměstím....

kim
14. únor 2008

Už mě ale na tý Bulovce se*ou!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Tak to má chudák Andy stejný jako já!!!!!!!!!!!My měli odhad 4444g a nakonec to bylo 4530g!!!!!Tak doufám, že jí rovnou vezmou na císaře a nebudou to zkoušet jako u mě normálně!!!!!!!!Fakt mě to nadzvedlo!!!Moci, dávej vědět!!!!Jsem napnutá, jako kšandy!!!!!

Dagmi: buď ráda, že je Kristiánek takovej!!!!Já už našeho ve 3 měsících ani neuzvednu 😔

dagmik
14. únor 2008

Leni, já se taky lekla, když mi přišel ten lístek, ale je to opravdu jen kontrola. Doktorka to zkontrolovala a protože kristian tam měl furt takový bebí a takový podebraný, tak mu to píchla a potřela framikoinem. Opruz byl, že jsme tam druhý den ráno po osmý museli přijet na kontrolu, jestli je to ok. Naštěstí bylo. Nás tam hodil manžel autem, ale jestli ty budeš muset busem, tak chápu, že to je dost otrava. Myslím, že tam jede 177, ale nevím, jestli jezdí i od vás.

dagmik
14. únor 2008

Kim, no to je fakt, mně bolej záda už teď...
ao, chudák, nepřeju jí to, je to hrozný to přenášení a pak ještě se musí radit

kim
14. únor 2008

Dagmi Ty jsi taky po císaři, že???jak to máš s bříškem, jak dlouho se Ti zatahovalo???já ho mám furt tak vyvalený a to cvičím 😒

dagmik
14. únor 2008

kim, no teď už je to dobrý, ale já teda necvičila a ještě furt necvičím, ale řekla bych, že tak minimálně dva a půl měsíce jsem měla to břicho velký...teď jako není jak dřív rozhodně...ale už to jde

dagmik
14. únor 2008

kim, ti řeknu, že jsi dobrá, že cvičíš...já četla, že nemám cvičit tři měsíce....někdy asi po měsíci jsem začala jezdit na rotopedu, ale už jsem s tím skončila, páč času se mi nějak nedostává

mocinda
14. únor 2008

Ahoj maminy,
Andy zatím nic ,pořád koukám na mobila!!! Bulovka je opravdu hustá ,mě to taky nechali sežrat do konce!!pořád čekají až opravdu už ta ženská mele z posledního!!!! 🙄 😠 😠
Určo dám vědět až Andy napíše!
Jinak my se tady snažíme uspat jednoho malýho uzlíka ,který ječí na celý kolo 😀 a to vypadala ,že bude hodný dítě!!'! 😀

zuzík: tak to snad jen můžu gratulovat ,že jsem si tak polepšily 😀 😀

lenkazdenek
14. únor 2008

Dagmi,on si nakonecf manža vezme dovolenou tak nás tam hodí 🙂 ,ale i tak,jako by nestačilo,že na to mrkne v pondělí náš dr,ještě v úterý poletíme na šutku 😠 😠 každopádně doufám,že na tu vakcínu nebude mít blbou reakci,protože jet tam s ní když bude mít teplotku se mi teda nechce 😒
Holky já cvičím každičky den a je mi to k ........ no víte k čemu 😅 😝
Jinak jsem ráda,že si Klaudinka nakmonec dala přeci jenom říct sama 😒
Jinak mě zas pije nutrilon přes den každý 3 hodinky 😅

dagmik
14. únor 2008

mocinda, moc tě zdravím....to víš, ze začátku je to těžký, ale ona se to naučí..nám nejdřív usínal sám v lehátku u televize nebo prostě když byl s námi a my ho pak přenášeli do postýlky...časem jsem to zkoušela rovnou do postýlky, to moc nechtěl, tak jsem ho párkrát kolíbala v náruči a on se to pak naučil sám...teď už je to naprosto v pohodě...vykoupat, nakrmit a spát

leni, no my ještě právě na jinym očkování nebyli, právě kvůli tomu, že ještě neměl zahojený tohle ramínko, takže půjdem asi příští týden, taky se toho obávám...ale snad to bude ok...

kristian taky papá každý tři hodiny....no a v noci se teda začal jednou probouzet...tak kolem čtvrté hodiny ranní...jde spát v osm večer...takže je to pořád paráda....od čtyř pak ještě spí tak do půl osmý.....
...Leni a co cvičíš, že je to k ničemu?

lenule25
14. únor 2008

Moci to jidlo co hodinu vam teda nezavidim. Ja zase musela prvni tydny malou na jidlo budit a na prvni kontrole mi dr. malem navrhovala prikrmy ☹ vetsinou k probuzeni stejne nebyla, takze jsem prebalila a ke kojeni si nesla hadrovou panenku.. mliko mi strikalo na vsechny strany.. ted zpetne mi to prijde docela usmevne, ale byla jsem na nervy.. pocinaje tretim tydnem zacala pribirat pres 200g tydne, takze skoro opacny extrem 🙂 Ted ji vetsinou pres den co tri hodiny, v noci vydrzi tak od deviti do pul treti a potom uz taky po trech hodinach.. obcas ma dny, kdy ji jeste i ted co dve hodiny. Proste jak si mala rekne, tak dostane prso, tot udel kojicich matek..

holky se cvicenim jsem sileny lempl - porad si rikam, ze neni cas.. ale misto docitani dvou diskusi jsem mohla klidne cvicit, ze jo 😉 jinak bricho se mi celkem zatahlo, porad to neni jako pred tehu, ale oblecu vsechny hadriky, co jsem nosila driv, tak mozna i proto to cviceni moc nehrotim. Ale hlavne ja jsem vzdycky provozovala takovy sporty, co se doma nedaj - squash, badminton apod 🙂 cviceni doma me nikdy nebavilo.. ale v breznu koupim manzelovi ke kulatinam ecliptical, tak se snad donutim aspon to..

mocinda
15. únor 2008

Ahoj holky,
psala mi Ao ,že je po vizitě a že přišel i přednosta kliniky ,protože 5kilový macek ,to už stojí za shlédnutí ,že? 😅 Dali jí čtvrt tablety kvůli Patričkovo váze a prej by se to mělo rozjet.....
tak to jsou nejnovější zprávy!!! 😖 Snad už je nebudou dlouho trápit!!!

Dagmi: 😉 přesně tak je to o čase a zvyku si vzájemně na sebe!!ted je to docela záhul ,ale časem se určo sehrajeme, hlavně ,že už je malá s námi!!!MY taky kolíbáme, uspáváme, zpíváme a ve finále nadáváme 😀 😀 😀 ,ale máme co jsme chtěli a že jsme ji moooooc chtěli 😉 🙂

tak holky až bude opět něco od Andy tak písnu 😉

danullinnka
15. únor 2008

Ahojky Moci,no chudinka Ao,jejda oni vás tam všechny nějak nechávají trápit. ☹ Zlatý Vsetín a to jsem si myslela,že je to tam hrozné 😅

Moci,tak to znám,uspávání,kolíbání a hlavně to nadávání 😠 😀 😀 jsem už 4 den k.o.valím do sebe kávu,Luky totiž nechce poslední dobou v noci spávat a v půl 5 je už vyspaný a já padám na hubu 😝 Snad se to brzo zlepší jak u nás,tak u vás,jen pevné nervy a vůli 😉

mocinda
15. únor 2008

Ahoj danu: já naštěstí ted mám doma manžu ,takže ještě ledacos stihám ,ale příští týden padnu na hubu hned v pondělí a děj se vůle.... 🙂
Po zkušenosti na Bulici ,vím jistě ,že tam už rodit nebudu!!!Oni děsně preferují přirozený porody ,což je fajn ,ale neberou vůbec ohledy na matku, vždycky jen řeší ,jestli je mimi ok a když je jakože podle monitoru ,tak prostě pohoda!!!JAko by matka vůnec nehrála roli!! 🙄 😠 😠 😠
jdu si umýt hlavu ,malá chrní ,tak ..znáte to 😉

danullinnka
15. únor 2008

Moci,tak to věřím,dobře ses rozhodla,že rodit na Bulovce ne,sice to tam neznám,ale co píšete,no děs 😨
Tak musí se brát ohled i na matku,jejda co je to za doktory???Z doby kamenné?? 😅
No Luky taky spí,on to dožene,ale já jsem v pr.....lehnout si nemůžu,mám na krku ještě jednoho mazlíka 😵

lenkazdenek
15. únor 2008

Dagmi,aerobik a cviky na břicho,ale moc to nepomáhá ☹
Dani,tak to mě se malá taky začla budit ráno vc půl pátý a to se večer pořádně nadlábne,já ji snad budu musetz příští měsíc zavést na noc kašičky,ale ráno jsem ji nakrmila přebalila,chviolku houpala a pak jsem ji dala do postýlky sama jsem si lehla a řekla jsem si že dokud nebude plakat tak nevstanu a vzávěru jsme obě usnuly 😀
Chudák Ao,mě teda rodil sám pan přednosta takže si nemůžu stěžovat a i epidurál jsem si vyřvala 😀 😀 akorát to kojenecký s tím kojením mě dostalo 😠 no teď je malá spokojená,vypije už 150ml

kim
15. únor 2008

Dagmi, cvičím takové lehké cviky, byla jsem u rehabilitační, aby mě něco ukázala a břicho se zatahuje, ale vyvalené je a třepe se jak pytlík s vodou 😝 😅 😅
No holt se to zatahuje hůř než po normoš porodu 😢 😢

Moci: to jako Andy ještě nemá odrozeno????A oni jí to vyvolávají?????No mám chuť tam naběhnout 😠 😠 😠 😠

Já teda nemám v plánu rodit znova 😀 ale jestli, tak tam taky ne..sice nevím, kde jinde, ale na Bulovku fakt ne, když nechají rodit normálně i tak veliký dítě a Andy se mi nezdá z fotek, že by byla nějaké statnější postavy!!!!!!!

kacabak
15. únor 2008

ahoj holky,začínáte mně docela děsit,jsem registr.také na Bulovce.první porod jsem měla v Neratovicích,porod.asistentky super,doktor arogantní řezník.Ale ono to bude všude hodně podobné,asi když je vše ok.tak je to super,se mnou na pokoji ležela holčina a ta rodila od neděle,ve dne v noci kontrakce,vůbec nespala a porodila císařem nakonec až ve čtvrtek,pořád jí tvrdili,že jsou to poslíčky a že se vlastně nic neděje.taky bylo plno času a pak najednou frmol.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru